www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko dugo...pa dati ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovisi o nekom unutarnjem osjećaju što ću i kad ću i skim ću... nisu svi isti... ali na ovo pitanje samo on zna odgovor Embarassed Laughing


_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
*Alaska_lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno puta sam razmishljala o ovoj temi.......i sve je to stvar osobe......sa nekim sam bila mesecima i nisam uopshte imala zelju......a opet sa sadashnjim sam se odmah skuzila..........i tako da se eto to desilo posle 3 nedelje........jednostavno to je to.......... Embarassed

_________________
Samo opushteno.........
 
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 7:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo daj... nakon tjedan, dva... Twisted Evil
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja svom dala nakon 7 mjeseci Rolling Eyes 8)

i ne kajem se.
drago mi je da sam cekala,a ne brzo stupila u seksualne odnose.
juhu.
New Evil
 
Zafira
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 2186
Mesto: negde na severu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj prvi momak mi je sada i muz.zabavljali smo se skoro dve godine dok se nije desilo,mada je on i pre navaljivao ali sam ga odbijala,cak je bio i uvredjen i govorio da me nece setati za rucicu ko poslednji kreten

_________________
When everything goes wrong.........................


remember that it could be still worse!!!
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

8 meseci...i isplatilo se Mr. Green

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
MaJcHe_91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 205
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 10, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prwi put me je chekao skoro godinu dana,a sad kad smo se pomirili chekao me je chitawih dwa dana Very Happy
eh,shta ti je ljubaw Very Happy

_________________
swe bez tebe...swe tako prazno je Crying or Very sad
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 33

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 10, 2007 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posle godinu i 2 meseca...a zajedno smo 3 godine i 2 meseca...

_________________
 
sove
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 26
Mesto: Sam sever Srbije

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda nije mesto za mene da komentarisem ali sa zadnjom devojkom posle nedelju ipo dana ali mislim da to zavisi od osobe,koliko je slobodna i to nebi trebalo da bude tabu,ali kod nas jeste Very Happy

_________________
NE(NORMALAN)
 
kralj_knindza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 39
Mesto: Republika Srpska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 12:31 am    Naslov poruke: nije bitno vreme vec osjecanje Na vrh strane Na dno strane

sa mojom sam bivsom spava prvu vece kada smo se upoznali.......bilo je extra, bili smo u vezi 6 meseci.........nismo mogli da budemo razdvojenji nikako, vodili smo ljuba najmanje tri puta po svaki dan.....bilo je super dok nije puklo, dok mi nije pocela pricat o braku i deci....volio sam je ludo ali zasto da se ne zivi uvek ko poslednji dan nego uvek ej ne necu da ti dam.....cekaj....


drugu bivsu sam cekao da mi da pravi poljubac tri meseca a da vodimo ljubav osam meseci.......sve zavisi od osobe i od privlacnosti....nisam nikad mislio da je devojka laka ako mi da prvo vece....sve su to osjecanja........barem mislim



[Edit by škorpijica: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Obozavam fudbal, brza auta i motore nocni zivot i devojke
 
jerumi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 186

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onda kad te on upozna dovoljno da u tebi vidi i zavoli sve ono sto jesi, i onda kad ti zavolis i vidis u njemu isto...

_________________
nemam ja toliko kofera, kada me tuga potera, da spakujem sva ta gorka osecanja...
 
milojko22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dragi čeka nešto više od godinu dana... Znam da među nama ima puno ljubavi i oboma bi bilo prvi put, ali ja još uvek nisam spremna za to... Još sam mala za to. Ako me stvarno voli (a voli me) čekaće me i još 2, 3 , 5... 10 godina...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko dugo...pa dati ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon