www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko dugo...pa dati ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa deckom sam prvi put spavala posle godinu i dva meseca veze, sa 17 godina i ne kajem se uopste zato sto sam znala da me iskreno voli i da mu je stvarno stalo do mene kao i meni do njega. I njemu je bio prvi put tako da i nije bilo toloko strasno sa njegove strane sto me je toliko cekao. Da je do njega bilo spavali bismo mi posle dva meseca veze, ali ja nisam htela

 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi,barem kod mene....Nekad se desi izuzetno brzo,a nekad prodje po nekoliko meseci!
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi dečko je čekao više od godinu dana, jer ja nisam bila spremna. U stvari, nisam imala želju. Nako 1 god. i 4 meseca (tek sam napunila 17), dogodilo se i to. Nakon nedelju dana smo raskinuli. Posle toga sam imala par kratkih veza (po mesec-do tri meseca) i sa jednim sam imala sex posle mesec dana. Sa 18 sam upoznala svog sadašnjeg supruga. Prvi put smo imali sex posle nedelju dana. Sada smo sedam godina zajedno (3 u braku). Mislim da tu pravila ne postoje. Do neke zrelosti mora da se dođe za prvi put (nebulozno mi je da devojčica od 10-12 godina ima odnose), ali i žene imaju tu potrebu, kao i muškarci, tako da period zabavljanja po meni nije presudan. Bitno je samo da znaš da je on "čist" (u svakom smislu), što bi se reklo.

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dwe nedelje do tri.... je saswim dowoljno

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad nisi vise nevina,mislim da posle idu emocije,vezanost za decka,mada nebih se i tad zurila,cekala bih malo ali koliko neznam Rolling Eyes
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 26, 2008 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je najbolje posle 39 godina i 7 meseci......bozze koja glupost.
Vi zene nista normalne al opet ne moze se bez vas
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 28, 2008 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam sa svojim spavala nakon 7mj veze, (bio mi je prvi) a sad smo u vezi 17 mjeseci... Wink
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 30, 2008 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jos uvek nisam spavala sa deckom.nikada,moj decko eto ceka 5 meseci,mada mislim da sam spremna na to,eto pitanje je dana.. Very Happy

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ramar je napisao/la sledeće:
ja mislim da je najbolje posle 39 godina i 7 meseci......bozze koja glupost.
Vi zene nista normalne al opet ne moze se bez vas


upotpunosti se slazem..........stvarno je sve to sto radite kretenski(naravno ne sve).......pogotovo prvi put kad treba........ne dok ne napunim 18....sta tad ce nesto kao da se promeni?Imas kao 18god.i onda je to dozvoljeno???I ako tako gledate kao koliko dugo i dati.....znaci fuj.....u odnose se stupa sa emocijama.....ako znas da je neko pravi(u nasem slucaju prava)onda je i 3dana dovoljno....ne znam sta vam znaci taj sistem kao dok ne prodje mesec dana nema nista.....sve ste vi svetice neke.....cisto da terate inat neki ili sta vec........znaci vecina cura tako razmislja koliko dugo pa dati.........odvratno....fuj....stvarno nemam reci.....

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 ajde malo lakse s tim "pljuvanjem", sve to moze i malo lepse da se upakuje Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
ramar je napisao/la sledeće:
ja mislim da je najbolje posle 39 godina i 7 meseci......bozze koja glupost.
Vi zene nista normalne al opet ne moze se bez vas


upotpunosti se slazem..........stvarno je sve to sto radite kretenski(naravno ne sve).......pogotovo prvi put kad treba........ne dok ne napunim 18....sta tad ce nesto kao da se promeni?Imas kao 18god.i onda je to dozvoljeno???I ako tako gledate kao koliko dugo i dati.....znaci fuj.....u odnose se stupa sa emocijama.....ako znas da je neko pravi(u nasem slucaju prava)onda je i 3dana dovoljno....ne znam sta vam znaci taj sistem kao dok ne prodje mesec dana nema nista.....sve ste vi svetice neke.....cisto da terate inat neki ili sta vec........znaci vecina cura tako razmislja koliko dugo pa dati.........odvratno....fuj....stvarno nemam reci.....



ovo je kod tebe cista isfrustriranost jer si ti taj koji je ugrozen sto mu devojke 'ne daju"....

e ovo je po meni fuj i odvratno....

ali tesim se...mlad si pa ne razumes...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pajo ako ne vidiš razloge ne znači da ih nema... moral i principi fala bogu da još postoje...
a kada bi mi devojka "dala" posle 3 dana moje mišljenje o njoj ne bi bilo baš lepo

_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko dugo...pa dati ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon