www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko dugo...pa dati ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neću da se složim sa Pajom baš, al ipak, da se osvrnem na Bulatovo mišljnje. Nema tog muškarca koji ne bi odma da mu da!!!Pravit se fin i da ko fol imati "loše" mišljnje o djevojki ako ti da odma, to je po meni malo previše onako osladno.

Al fakat, da pitam ja, zašto čekati, ovdje se pisalo o vremenu samo, malo je razloga zašto se čeka mjesec, godinu itd? Koji su ti razlozi. Razumjem djevojčice od 15 16 godina, što se mene tiće, to je prebrzo davati. Al npr. djevojke od nekih 22 recimo, zašto čeka? Koji je to razlog? Jel to provjera momka?



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako ja vidim te stvari ima neka veza izmedju srca i nagona (tela), ako ti daješ telo srce bi trebalo da ide u paketu (zvuči malo banalno) ali je tako,a ko danas još veruje u ljubav... nebitno 16 ili 22 ... to je bar moje mišljenje meni je bitnije da se sa devojkom povežem srce ka srcu pa makar i je nikad ne imao celu...

_________________
~Duo de la muerte~
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo da se izvinem damama sto upadam u njihov deo

Kao drugo, Konjanice zemo .. moram da ti kazem da se ne slazem sa tobom u vezi ovoga sto si rekao ..

Citat:
Nema tog muškarca koji ne bi odma da mu da!!!Pravit se fin i da ko fol imati "loše" mišljnje o djevojki ako ti da odma, to je po meni malo previše onako osladno.


Samo zato sto se muskarac, po tvom, " pravi fin " ne mora da znaci da ta osoba i nije fina ..
Evo recimo ja .. ja nisam nikad ni trazio od devojke da mi da ( osim cokolada i bombona koje je uvek imala u frizideru Laughing ) nego je to samo doslo po sebi.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Al npr. djevojke od nekih 22 recimo, zašto čeka? Koji je to razlog? Jel to provjera momka?


Po mome mišljenju (mada to baš i nije kompliment za ženski pol) dosta devojaka radi upravo to. Svi znamo za ono "ako me stvarno voli, sačekaće" iako to na neki način uopšte ne može biti merilo, jer ako te neko voli normalno je da oseča neku strast (ustvari želju da uradite to) i znam dosta primera zbog kojih je veza propala upravo zbog toga sto su predugo (npr. godinu ili više) "proveravale" svoje momke.

I nema (bar po meni) nekog određenog pravila koliko dugo treba čekati. Svako se ravna prema svojim osečanjima i čini mi se jako ružno da bi momak pomislio da je devojka "laka" samo zato sto mu je dala odma odnosno kroz 3, 7, 10... dana.


Poslednja prepravka: erilla datum Pon Jun 02, 2008 3:52 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je jako drago da postoje momci kao sto su Bulatcar i Boki, i naravno istomisljenici

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

erilla je napisao/la sledeće:
... i čini mi se jako ružno da bi momak pomislio da je devojka "laka" ako mu "da" odma odnosno kroz 3, 7, 10 dana.


To sam ja mislio Bulat. Zašto pomisliti da je djevojka laka, jer je dala poslje par dana. Svakako je najvažnije osjetiti onu srčanu povezanost sa suprotnim polom. I ako je osjetila, nek' da, iskreno, ja bi bio presretan. A mislim da i ti Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@skorpijica
evo ja se izvinjavam:-)
@dameski
ja sam vec dugo srecno "ozenjen" covek tako da nemam tih problema:-)
@bulatcar
nema to nikakve veze sa moralom....
ja bih se licno zapitao,pogotovo za nekih ne znam recimo 4-5god.,kad budem imao 25.,kada devojka ne bi zelela da spava ni posle pola godine(pricam u slucaju da nadjem novu devojku)....to znaci da mi ne veruje,ako mi ne veruje,to znaci da me ne voli....a vecina tih cekanja da "date" kako vi kazete se zavrsi ne tako sto vi na kraju verujete jacoj polovini ili ne znam zbog kog vec razloga ste cekale toliko i taj razlog se ispuni,"date"(znaci odvratan termin ste izabrale) zbog toga sto je proslo puno vremena pa kao vreme je.A i vi valjda imate zelju za odnosima(pricam za one koje su imale odnose do sada pa znaju kako je to)...ne shvatam poentu da mucite sebe pola godine zbog ne znam cega...a pogotovo taj dan odlazete kad ste sa nekim "slabijim"muskarcem po karakteru....imam x slucajeva iz mog okruzenja.....e a kad bi vam doso npr. Brad Pit iako bi to trajalo jedan dan,vi biste mu dale,tj. vecina,da ne bude da generalizujem:-) i nastavile dalje sa zivotom.... Mr. Green

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pajo, delimicno si u pravu ali...

gledam iz mog ugla....


ne bih "dala" nekom prvi, drugi, treci put, jer taj ocigledno gleda mene kao seksualni objekat...ja to necu niti trazim...ja zelim da mene on upozna kao osobu, moju licnost, pa ako se tako skapiramo, vodjenje ljubavi mu dodje nekako kao slag na tortu Razz

bas zato sto pricam iz licnog iskustva, probala, neka hvala vise... Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne kazem ja da treba prvi dan,ali kazem da ne treba da se misli uopste o tome kada cete,dal cete za dan,dva,mesec,godinu......te stvari ja mislim da tim tokom ne bi trebale da idu....

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma točno se zna taj trenutak i to je to, samokontrola je čudo onda. kad dođe trenutak kad srast prosto skičiiiii, ne znam da li sam se ikad "prenemagala" joj pa neću, moral će me pojest, ono.. uopće se time ne opterećujem niti su moji tipovi to smatrali nečim bitnim, kad dođe došlo je.. nisam pristalica sex-a jako brzo, ali kaj da radim kad želim. i nitko me nije smatrao lakom.
a i kakva su vremena ovo treba da bude tema "Koliko brzo pa dati" Rolling Eyes Ima onih cura kojima je samo to i bitno u vezi. To je druga tema.. Tak da, nitko od nas nije nemoralan ako to uradi a pri tom i sutradan želi s istom osobom popiti kavu ili za tjedan dana otputovat etc...
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne treba nigdje zuriti , ako te decko dovoljno voli i ako mu je stalo do tebe cekace te onoliko koliko je tebi potrebno .. mene moj ceka vec vise od 9 mjeseci i bas nam je super Very Happy

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a zasto da se ljubis kad sve to moze polako?Zasto da se vidjamo cesto kad to isto moze polako vremenom?Zasto da se pokazuje ljubav kad moze to polako?Zasto ovo,zasto ono......Ja samo kazem da na to ne treba da se gleda kao na neku stvar koja ce da se "odradi"posle nekog vremena ako je decko zasluzio(kao kuce kad nauci trik pa mu bacis kosku) i isto tako ljubav moze da se dokaze na 300drugih nacina,a ne samo apstinencijom...cak i samim sexom moze da se pokaze ljubav,mozda cak i najmerodavniji instrument za merenje.......

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko dugo...pa dati ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon