www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko dugo...pa dati ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jos uvek cekam daon dodje,pa da meonda cheka.
Smile
Ako se taj koga zelim,vrati...i nastavimo ono sto smo zapoceli,ne mora da me ceka uopste...
stvarno,bitno je da li verujete toj osobi,da li je volite i da li mozete da se potpuno opustite.
Smile



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 14, 2008 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je moj cekao godinu dana,doduse ja sam tada imala petnaest i po' godina...,ali vredilo je cekati na taj momenat Very Happy

_________________
 
ENA_Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bi mi se neko svideo onda ne vidim zasto bih cekala, naravno nikako na prvom sastanku, dok ne upoznam malo bolje osobu, ali sam jako stidljiva i mislim da ne bih mogla ja prva da pokazem inicijativu
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam prvi sex imala sa nepunih 18 godina (tačnije 17 ipo ako ćemo precizno Mr. Green )
A čekao je da mu se dam godinu dana.. Embarassed ..Nisam mogla da budem njegova sve dok nisam bila spremna.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj muž mi je prvi kojem sam se u potpunosti predala i naravno, ne sećam se tačno koliko je prošlo, ali uglavnom iako je dosta stariji nije insistirao, već onda kada sam ja to želela, neočekivano se desilo. Neočekivano u smislu da je za mene to bilo nešto novo, i duga je priča kako je do toga došlo, no uglavnom znala sam da će doći do toga, imala sam predosećaj. Taman sam ga počela voleti, a nakon toga sam ga zavolela i potpuno mu poklonila moje srce. eh... kad se setim. Da, moj muž mi je bio prvi poljubac, dečka pre njega nisam imala, sa njim sam osetila ''leptiriće u stomaku'', približio mi se tako blizu srcu, i ostao zauvek zarobljen u njemu ... Zato što mi je bio prvi, verio me je i eto nas sad u braku. Sve se izdešavalo jako brzo, a toliko se volimo i lepo nam je . Moja prva ljubav će ostati u mom srcu i do kraja života pored mene. Volim ga više od života i puno mi znači.



A sada šta je bila poenta priče. Nisam znala kada sam mu se predala da će se sve tako izdešavati i da će mi biti muž. S' toga kada devojka oseti da je spremna i da iskreno voli momka tada mu se predaje. Ne postoji šablon i o tome koliko dugo... pa dati se ne može raspravljati. Emocije i strast su čudo, tako da je to individualna stvar o kojoj ne vredi raspravljati ili osuđivati tuđe odluke .
Wink
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj moj nije cekao puno, ali ispostavilo bi se da bi izgubili mnogo vremena da smo imalo cekali

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam,jako sam zbunjena povodom toga...
Trenutno sam sa deckom koji je stariji 5 godina od mene i koji se na pocetku veze izjasnio da ima svoje potrebe i da to moze da nam predstavlja problem...
Naravno,ja vec osecam gomilu stvari i mogla bih da spavam s njim,ali se bojim trudnoce,ma nebitno.


Uglavnom,htela sam da kazem da kod mene vreme provedeno sa njim ne igra ulogu,to je stvar poverenja i istinske zelje.
Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 13, 2008 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ne znam,jako sam zbunjena povodom toga...
Trenutno sam sa deckom koji je stariji 5 godina od mene i koji se na pocetku veze izjasnio da ima svoje potrebe i da to moze da nam predstavlja problem...
Naravno,ja vec osecam gomilu stvari i mogla bih da spavam s njim,ali se bojim trudnoce,ma nebitno.


Uglavnom,htela sam da kazem da kod mene vreme provedeno sa njim ne igra ulogu,to je stvar poverenja i istinske zelje.


Ne treba da se plašiš trudnoće, već toga da te ne iskoristi i šutne nakon toga. To više boli nego trudnoća.


No, ako ga voliš itd. sama ćeš proceniti trebaš li spavati sa njim ili ne. I samo jedno upozorenje: Ne prenagljuj s'tim, ne žuri ...
Wink
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 13, 2008 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:


Ne treba da se plašiš trudnoće, već toga da te ne iskoristi i šutne nakon toga. To više boli nego trudnoća.
...
Wink



Ok, i to je ružno kad se dogodi i boli kad te netko ostavi, ali s obzirom koliko ona ima godina ( barem piše da ima 16
Smile ) mislim da je ipak taj strah od trudnoće bitniji nego strah od ostavljanja. Bolje je da se pazi trudnoće. Barem ja tak smatram s obzirom na njenu dob.
A ak sam ja nešt tu luda i staromodna, ispričavam se Wink

I naravno razgovor s nekim tko bi razumio
 
milka cokolada
***тиха вода***
<b>***тиха вода***</b>



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2008
Poruke: 1239
Mesto: С р б и ј а, бре!!!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 13, 2008 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam žurila, nevinost sam izgubila ove godine, dakle sa 19 i nimalo se ne kajem što se to nije desilo ranije!Slažem se da je danas eksplozija devojčica koje se nude na svakom koraku, neretko sa veoma lošim posledicama po njih.Nažalost, tako je...Moja ljubav me je čekala 6 meseci i nijednog trena ništa nije pokušao, sve dok nisam bila potpuno spremna!Najvažnije je poverenje!Međutim, svaka veza je posebna, pa tako i osećaj za taj trenutak...Može biti već sutra, može biti za 2 godine...Važno je znati da te taj neko voli i biti informisan o kontraceptivnim sredstvima!Onda se samo prepustiš....

_________________
НИЈЕ БИТНО КАКО ИЗГЛЕДАШ.БИТНО ЈЕ ОНО ШТО ГОВОРИШ!
Бити ИСТА
...ПОСЕБНА
...СЛОБОДНА
бити само СВОЈА!!!

 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako treba i mnogo,sve dok se sama ne uveris da je to pravo,ono sto ti zelis,ne vidim cemu zurba Very Happy

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je sopstveni izbor, kad mislis da si spremna i da je zaista to ono sto zelis napred inace "kad" i "koliko" ne igra ulogu vec kad si spremna, kad zelis i kad mislis da je ono pravo Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko dugo...pa dati ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon