www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

I need help
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 2:38 am    Naslov poruke: I need help Na vrh strane Na dno strane

Poštovanje,
Po ovom virtuelnom svetu se vrtim već podugo sa skrivenom nadom da ću naći jednu pesmu, a to je: "Solomon Burke - Let me light up the light ...".
Molim onog ko ima taj disk ili MP3 fajl da mi se javi. Ili da mi kaže, ako zna, na kom albumu se ta pesma nalazi. Hvala unapred.
(plaćam piće u Džez-kafeu)


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusavam da nadjem pesmu,ako je nadjem postavicu...Jel to tacan naziv pesme?

_________________
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Let me light up your light and together we're light up yhe world
(neces verovati, a mozes proveriti na jednom hrvatskom sajtu na kome se nalazi jedini zapis na Internetu.
Hvala

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2004 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ipak mislim da ta pesma ima drugi naziv Question
Ja sam sve pretrazio i nadem sve i svasta od Salomona osim te pesme Sad
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 12:54 am    Naslov poruke: Kanda nije tako?! Na vrh strane Na dno strane

Juniore (sa pet zvezdica)
Vidi, ako odes na google i upises to, dobices izvestaj sa samo jednim mestom gde se nalazi ta pesma u spisku poznatih hitova - tj. na jednom hrvatskom sajtu, ali ni WINMX, niti bilo koji MP3/download sajt to nema.
Naziv pesme sam dobio od Radio JAT-a.
A da ce se tesko naci, to ti verujem.
Ocigledno si nesto mladji pa se ne secas, ali tu pesmu su beskonacno puta vrteli na BGD 202.
(nemoj da se sekiras, kakda sam ja u pitanju uvek je neka zackoljica -takva mi karma, tj rodjen sam za misterije i odgonetanje).
Ali ako i Hrvati kazu da je to tacan naziv, to znaci da postoji ... He, he!
Samo dami je da saznam naziv albuma. Da ne verujes, ni na sajtu S.Burkea te pesme nema! Ludilo.
Hvala na trudu, da znas da cu da te pohvalim kod sefa.
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daj nam adresu tog sajta, bice nam mozda neka pomoc Rolling Eyes
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jebes sefa, ima da je pronadem pa makar bila zadnja pesma koju cu da pronadem Wink Mene ne treba niko da pohvali ali hvala Mr. Green
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 19, 2004 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.tonspion.de/downloadframe.php?id=1615&TS=857e86a5d7b4540e6edf762d18a460e6

pogledaj ovde

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 22, 2004 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

adresa sjata ti nista ne znaci jer je tip napisao spisak svojih omiljenih pesama bez ikakvog upucivanja, niti bilo kakav izvor postoji, pa se pitam cemu mu sluzi taj sajt.
imam ideju: zamolicu radio jat da mi omoguce presnimavanje jer oni imaju na cd-u taj snumak, a muzicki urednici su im mladi pa se ne secaju s kojeg je albuma ta pesma.

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 24, 2004 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusaj ipak ja kazem da se ta pesma ne zove tako, naso sam stranicu gde mu je cela Diskografija i ta pesma ne postoji nigde, mora da se zove drugacije.

Link: http://www.kolumbus.fi/soulexpr/burkedg.htm
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 25, 2004 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sAVIOR,
PESMA IZGLEDA IPAK POSTOJI POD TIM NAZIVOM JER SAM DANAS PONOVO ZVAO RADIO-JAT, KOJI PUŠTA EVERGREEN I DOBICU TU PESMU MAILOM. PROSLEDICU VAM JE AKO ZELITE.

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> I need help Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon