www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Aca Lukas
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A Mile Kitic i on je chichica od 50-tak i sa sve naocaram skace po bini (neznam ko je od koga pokupio foru...al nema veze),nisam ja reko da bi JA za kes uradio sve,nego da ima ljudi,posebno ako su zavisnici nekog poroka ,al nema veze,bilo kako bilo taj Aca kakav god album da snimi koliko god malo hitova da ima,opet kad dodje na nastup napravi zvek,i neznam jos nekog da je bio na neki njegov nastup a da se nije proveo dobro.


_________________
kokos
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok druže ne kažem ja ništa za nastup ali samo kažem da možeš nabrojati ljude na prste koji daju dobar primer delom i pojavom ... jako malo... odosmo u offtopic

A da Aca napravi čudo na nastupu to jeste... kao on samo Bulat, Pejović, Šako i Džej pa ... mnogo praznih mesta

_________________
~Duo de la muerte~
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam prava da ga branim jer ga beskrajno volim... pa bi nazalost i ja mogla da skrenem u offtopic Mr. Green
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok znam malo skrenusmo Very Happy al dobro znaci generalno album....pa nemoze se reci da je los,da je moglo malo manje obrada i vise dobrih pesama moglo je ali boze moj,svak ima svoj ukus . Lesce ce biti veliki hit,chivas takodje (autobiografska,kad ga god vidim ne 'trosi' chivas Laughing )

_________________
kokos
 
shom1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 17
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi pa da li ste vi normalni, sve su dobre pesme, ceo album je super, a pesma lesce je bas u njegovom fazonu...

dosta pesam ne ulazi u usi na prvo slusanje, a i bilo bi glupo da je tako...
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta znaci lesce ? Embarassed

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lesce je inace groblje u Beogradu ali ne znam na sta se sad tacno odnosi, moracu da odslusam pesmu


edit: jeste, peva o groblju...ali ova pesma je starija, zar je moguce da tek sad izdaje? Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
shom1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 17
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lesce je groblje na zvezdari... ali ja nisam cuo da je ranije izdata...
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda pre jedno meces do dva,ali je pevo nikola grbic(nema veze sa proslavljenim jugoslovenskim odbojkasom),inace on pise za njega pesme,pa je i 'lesce' napisao....mnogo dobra pesma.

_________________
kokos
 
shom1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 17
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam ko je nikola grbic, on je napisao i upali svetlo...
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i upali svetlo i kafanu na balkanu i comu i mnoge druge hitove....

_________________
kokos
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On po mom mišljenju nije nikakav kralj... Rolling Eyes Samo jedan mafijaš koji ima nekoliko dobrih pjesama - Voljena, Kafana na Balkanu, Istina je da te lažem, Dobro jutro noći... Uključujući cijeli novi album... Mr. Green Bio bi mi draži da manje pjeva o "kafanama" i pražnjenju čaša. Laughing


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Aca Lukas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon