www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Reklame
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 30, 2004 7:23 pm    Naslov poruke: Reklame Na vrh strane Na dno strane

Kada na tv-u ugledate reklamu za neki novi komad sminke da li odmah otrcite do parfimerije da ga kupite i proverite o cemu se radi ili ne padate na reklamne poruke i ostajete verni isprobanoj kozmetickoj liniji koju vec dugo koristite i ne menjate je lako..????


_________________
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 30, 2004 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nikad ne trcim odmah kad vidim nesto na tv-u, jer uvek ga preteraju!
ako to nesto novo vidjeno na tv-u koristi neka drugarica onda probam od nje i ako valja onda kupim i sebi Mr. Green

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 30, 2004 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne....koristim "vekovima" niveine proizvode i nekako sam vezana za njih.....imam vrlo neznu i osetljivu kozu tako da experimentisanje prepustam onim hrabrijima....sto se sminke tice ne sminkam se redovno tako i da ne pratim trendove.....po meni je maskara maskara...i ruz ruz....preteruju malo sa reklamama......more malo vise.... Wink

_________________
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Par puta me je reklama privukla da kupim nesto od sminke,ali se u vecini ispostavio da je to bila samo dobra reklama...zadnje 2 god koristim niveu,MF,Loreal....i jako sam zadovoljna..Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reklama je cudo....ume tako da navuce da je to nevidjeno.ipak koristm ono sto je provereno, am koliko to privlacno na reklami delovalo..ako nista barem cekam da neko pre mene koristi pa da cujem komentar Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze da me privuce neka reklama i da pozelim da isprobam nesto novo, mada se retko kad usudjujem...vise volim da neka moja drugarica isproba nesto pa da mi preporuci... Mr. Green

_________________
El amor ha florecido en mi corazon a causa de tu amor.
 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo ako je nesto opasno u pitanju!!!!
 
soundvision
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 76

uk.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako malo preformuliramo pitanje i opčenito ga postavimo za kupovanje kozmetike koja se reklamira na TV-u, moj odgovr bi bio Ne!, iz jednostavnog razloga što danas na reklamama možemo vidjeti takav šrot od robe a reklamiraju se pod "the best" da je to nevjerojatno... na dan prođe ne znam koliko reklama na tv-u za kreme i šampone a od svega toga ništa koristi. Najbolje stvari se rijetko kad reklamiraju, i mogu se kupiti isključivo u ljekarnama.. Smile
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne.....imam srecu da su mi dve najbolje drugarice "regional directors", jedna chanel-a....a druga dior-a......a ja vec godinama koristim samo njih za sminku (za kozu drugo)......od njih cesto dobijam sve sto je novo na probu, i ako mi se svidja onda kupim.......nekad sam se palila na reklame i kupovala ono sto je reklamirano, i skoro svaki put sam se razocarala....ne samo zato sto je produkt bio nekad los, vec zato sto je bio "prenaduvan"...... Rolling Eyes

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad se ne palim na reklame...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne padam na sve reklame.Dobro razmislim o tome da li je to samo dobar marketing potez,jer su takvi proizvodi cesto skupi,a i kad nadjem nesto sto mi odgovara retko menjam
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve cesce reklame umeju jako jako lepo da predstave robu ocajnog kvaliteta....i onda se ljudi zalete..a na kraju ispadne uzas zivi..ne zalecem se..lepo je videti reklamu, lepo je diviti se njenoj realizaciji..ali kada kupujem, radije biram oprobanu robu Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Reklame Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon