www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sama svoj majstor ili...
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 6:45 pm    Naslov poruke: Sama svoj majstor ili... Na vrh strane Na dno strane

Dakle, interesuje me koliko cesto idete kod frizera i za sta sve?
Da perete kosu?
Da vas isfenira?
Iskljucivo kada se sisate i pravite frizuricu?
Da li ste same svoj majstor kada se farbate, sisate, fenirate, pravite frizure ili za sve navedeno idete kod frizera/frizerke? Ili samo za nesto od navedenog?
Koliko cesto? Redovno? Povremeno? Wink



_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod frizera idem stvarno samo na šišanje, pa i to bih trebala češče. Kosu farbam sama (zato može i doči do problema koje sem upisala u temu farbanje kose Confused ), frizuru napravim sama, ionako imam dugu kosu tako da ne treba baš puno - samo fen i ajmo:). Dobro naravno su izuzetak posebne prilike - neke svatbe il koje poslovne zabave il tako nešto gde stvarno trebam da izgledam iskockano. Al inače sve uradim sama.
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo pitanje bi moglo da se odnosi i na odlazak kod manikira i pedikira...Da li vam mozda noktice sredjuju iskljucivo "strucnjaci" Razz ili mislite da nema potrebe za tim i da ste same sposobne za to?

Mene licno mnogo zivcira feniranje moje duge kose ( borba sa cetkom i fenom koja traje vecno ) i turpijanje noktiju ( cesto a dosadno i ume bas da iritira )...kada bi mogao neko to svaki put da radi umesto mene, bilo bi diiivno... Razz

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada je u pitanju sisanje onda se za to stara frizer,feniranje i neke druge "lakse" stvari radim sama,ali mi eventualno napravi tetka,jer je strucnjak!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sva sreća da imam prijateljice fizerke koje mi sve urade besplatno!volim inače da mi netko drugi "ordinira" po kosi, ali samo dok me šiša ili farba...frizure sama slažem jer mi je to i zabavno,a i već sam se ispraksirala:)...fen mi ne zadaje muke...imam ravnu kosu, ako taj dan ne pada dobro, spašavam stvar peglom i tako...znam da nije dobro za kosu, ali eto:)
što se tiče prstića i mojih noktiju...to si znam ponekad priuštiti kod profesionalaca....inače ni to mi nije teško, ali stvarno:)možda sam fulala profesiju Laughing

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice sisanja kose to prepustam sestri ili mami, ne farbam se. Par puta mi je sestra izvlacila pramenove. Frizure sama pravim, sto je ponekad problem jer imam talasastu kosu koja je vrlo neposlusna Laughing
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sam isla na kurseve za frizera (davnoooooooooo nekad Very Happy) i za nadogradnju noktiju, sve to radim sama, imam sve potrebne masinice. Smile Ali zadovoljstvo je otici da ti neko sredi i kosu i nokte, obrve i sve sto ide uz to. Very Happy Sve mogu nekako da podnesem da uradim sama, ali obrve... Confused

_________________
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja sto se tice obrva to je blagi uzas,to nikad ne mogu da uradim sama!!ali zato hvala bogu,postoje ljudi iz moje okoline koji to odlicno rade!!!
Sreca moja Mr. Green

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem kod frizera jednom mesecno...Ali samo da skratim krajeve...
Imam svoju frizerku....Naravno,s vremena na vreme volim da menjam frizuru jer mi dosadi ona stara... Mr. Green
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja na svu srecu nemam problema sa obrvama posto mi svi kazu da su mi super, a nikad ih nisam cupkala, eventualno po neku kad malo strci.
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i što se tiče noktiju i obrvi uradim sama sve. Nikako ne kažem, da izgleda savršeno, al kad bi sve to radila u nekom salonu, trebala bih dve plati Laughing
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod frizera bih definitivno mogla da idem cesce!!
Ali mrzim da sedim tamo kod njega tri sata...i da mi ceprka po kosi.
Inace, kosa mi je jako kvalitetna i nezahtevna. Prilicno je duga, pa mi je ok i kada je zavezem u visoki rep ili je pustim..Takodje nemam problema ni sa feniranjem.ALi ipak frizer mi je potreban kada ispucaju krajevi ili kad frizura izgubi oblik.
Sto se tice farbanja to radim kuci....Uglavnom mi keva pomogne. Klasika - farbam se u crno. Dok sam imala pramenove to mi je radio frizer.

Sto se noktiju tice, sama svoj majstor.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Sama svoj majstor ili... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon