www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razlika u godinama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
elgrande
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 129
Mesto: Косовска Митровица

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Zar ne znas da prava ljubav godine ne broji zar ne vidis da mi tvoja mladost lepo stoji.."
Moja pesma!


 
dupin10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 69

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se dvoje ljudi nađu i vole,nijsu bitne godine...ipak,srela sam slučaj di momak ima 21,a cura 14god?to vam nije ipak malo neobičnO?
 
mele_82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Okt 2004
Poruke: 17
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma godine su nebitne,bitno je kako se to dvoje slazu,to je BITNO.
 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni to nije bitno,ali sada u ovim godinama ne bih mogla da idem sa nekim starcem,mozda za koju godinu.moj tata je stariji od moje mame 10 god.

_________________
princess
 
Sami-sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2006
Poruke: 152

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Belphegor je napisao/la sledeće:
Kao što je i većina ovde rekla, ako se dvoje ljudi voli onda razlika u godinama postaje potpuno nebitna, ma kolika ona bila Wink


Mislim da grijes i razmisljas samo na kratko!!!Kad se malo dublje razmisli za te veze nema nade.Npr.djevojka 20 sa tipom 35,zaljube se normalno kad te opuca to nista ti nije bitno jel?Vjencaju se.Ljubav traje najvise godinu ,dve sve posle je stvar navike!!Par godina posle ona 30(najbolje god)on djed(45)!
Zar za to ima nade?Ma nema sanse!Izadje ona sa rajom naleti joj dobar tip zgodan,ostavi ona njega (to je kraj takvih ljubavi)
Mozete vi pisat sto hocete ali ipak rijetko,rijetko takva veza opstane !
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je ljubav nema tu nikakavih prepreka pa ni razlike
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sami-sa je napisao/la sledeće:
Belphegor je napisao/la sledeće:
Kao što je i većina ovde rekla, ako se dvoje ljudi voli onda razlika u godinama postaje potpuno nebitna, ma kolika ona bila Wink


Mislim da grijes i razmisljas samo na kratko!!!Kad se malo dublje razmisli za te veze nema nade.Npr.djevojka 20 sa tipom 35,zaljube se normalno kad te opuca to nista ti nije bitno jel?Vjencaju se.Ljubav traje najvise godinu ,dve sve posle je stvar navike!!Par godina posle ona 30(najbolje god)on djed(45)!
Zar za to ima nade?Ma nema sanse!Izadje ona sa rajom naleti joj dobar tip zgodan,ostavi ona njega (to je kraj takvih ljubavi)
Mozete vi pisat sto hocete ali ipak rijetko,rijetko takva veza opstane !


Prvo stvarno ne mislim da je neko sa 45 godina deda ali ajde...Drugo gresis potpuno jer kada se ljudi vole to zaista nije bitno, naravno pitanje je krajnje subjektivno,ali ti si to tako napisala kao da je to siguran sablon, traje godinu, dve i kraj...Pa ja znam milion zivih primera koji potpuno mogu da opovrgnu tu tvoju tezu...svasta Confused

_________________
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sami-sa je napisao/la sledeće:
Belphegor je napisao/la sledeće:
Kao što je i većina ovde rekla, ako se dvoje ljudi voli onda razlika u godinama postaje potpuno nebitna, ma kolika ona bila Wink


Mislim da grijes i razmisljas samo na kratko!!!Kad se malo dublje razmisli za te veze nema nade.Npr.djevojka 20 sa tipom 35,zaljube se normalno kad te opuca to nista ti nije bitno jel?Vjencaju se.Ljubav traje najvise godinu ,dve sve posle je stvar navike!!Par godina posle ona 30(najbolje god)on djed(45)!
Zar za to ima nade?Ma nema sanse!Izadje ona sa rajom naleti joj dobar tip zgodan,ostavi ona njega (to je kraj takvih ljubavi)
Mozete vi pisat sto hocete ali ipak rijetko,rijetko takva veza opstane !


Pazi, ako se dvoje ljudi iskreno voli onda ta razlika može da bude i više od 15 godina.
Drugo, ja nikad ne razmišljam na kratko i nema šta tu da se mnogo misli. Ako se neka devojka uda za lika koji je 15 godina stariji od nje i posle par godina se razvede to nije brak iz ljubavi već iz koristi i tu postoji razlika jer ja o tome nisam ništa komentarisao.
Treće, ni on sa 45 godina nije "djed" kao što ni ona sa 30 nije baš u najboljim godinama.
I poslednje, takvih veza imaš koliko hoćeš, samo malo bolje pogledaj oko sebe, i nije da ne uspevaju, a to što će ONA da izadje sa "rajom" i da naleti na nekog zgodnog tipa i da ostavi onog prethodnog..... To samo opisuje nju a ne vezu koju je imala Wink

_________________
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno, nije da ne uspevaju tajve veze. Ima ih milion. Meni je ruzno kad vidim nekog lika od 40-50 godina kako seta neku "klinku" od 20-25. Izlaze zajeno iz nekog crnog audija. Postavlja se cesto pitanje sta je tu devojku, koja skroz dobro izgleda, privuklo na liku koji je mali, debeo, zadrigo i masan?
 
s.ana
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 532
Mesto: negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

d-moll je napisao/la sledeće:
Tacno, nije da ne uspevaju tajve veze. Ima ih milion. Meni je ruzno kad vidim nekog lika od 40-50 godina kako seta neku "klinku" od 20-25. Izlaze zajeno iz nekog crnog audija. Postavlja se cesto pitanje sta je tu devojku, koja skroz dobro izgleda, privuklo na liku koji je mali, debeo, zadrigo i masan?
Mislim da je ovde bilo pitanje da li je razlika u godinama problem, a ne da li bi bili sa nekim matorim ako on ima crnog audija. Mozda je 15 godina stariji a uopste ne vozi crnog audija nego juga, a pored sebe ima mladu lepu devojku...A sem toga ukusi su razliciti neko voli male i debele a neko mrsave, zar ne?
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa godine nisu važne, nego je važno biti s nekim na istoj valnoj duljini, u svakom smislu te fraze.
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde onda da preformulisemo. Godine jnisu vazne ako je ljubav iskrena!

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Razlika u godinama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  sledeća
Strana 3 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon