www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razlika u godinama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Godine stvarno nisu mjerilo za ljubav. Važno je kako se ti osjećaš kada si kraj te osobe, starije ili mlađe nije bitno.

 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam iskustva s time,godine nisu toliko bitne ali opet bilo bi bolje da nije prevelika razlika


vise od 10 godinarazlike je pretjerano
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ja znam... sad nema velika razlika... mislim da je ipak razlika. ali do jedno 8-10 godina okey. naravno ovo se ne podrazumijeva ako je njemu 30 a njoj 20... to je ipak... ali ako je njoj 30 njemu 40 i dalje... okey
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni nisu važne više, pre jesu bile, ipak sam bila mala
sad kad sam nešto između, nisu mi važne ako je ta osoba dobra,pažljiva prema meni,
poštuje me i sa njom mogu biti opuštena i osećati se lepo.
naravno, ne verujem da bih sada bila sa nekim ko ima od 40 do 50 godina, priznajem
ali ostalo je manje važno kada shvatiš da ti ta osoba odgovara i da je možeš zavoleti.
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to ne predstavlja nikakav problem....... ja volim coveka koji je dosta stariji od mene i nebi ga menjala nizasta na svetu...... mislim da su bolji stariji muskarci...... nezniji su.... vise paznje posvecuju zeni....... ako je zaista ljubav u pitanju ne postoje nikakve prepreke........

_________________
Happy & Married


Poslednja prepravka: slatka_breskvica datum Sub Jul 08, 2006 12:50 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Godine uopste nisu bitne! Moja drugarica je sa 20 godina starijim covekom, i ja je uopste ne osudjujem. Ako ona misli da je to ispravno, i ako je ona srecna, ja sam jos srecniji! Ona zna da ce od mene imati podrsku i oslonac sta god da odluci, ili se desi!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni godine nisu bitne. Trenutno sam u vezi sa dve godine mladjim deckom i super nam je. Nisam imala taj "problem" koji su mi drugi nabacivali, tipa, kako ces proci sa njim gradom, pa to je blam, on je mladji... Ha, pa bas me briga. Mi se volimo, a ostalo nije uopste vazno!

_________________
Vrlina prave ljubavi nije naci savrsenu osobu, vec voleti nesavrsenu osobu savrseno.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Godine nisu bitne ako je prava i iskrena ljubav u pitanju.Medjutim neke pretjerane razlike u godinama kad tad dovedu do nekog problema.Mislim 10 godina razlika je ok..već više je malo diskutabilno.
Ljubav ne poznaje granice pa tako ni godine.
A to što neko kaže da se takvi brakovi za godinu dvije raspadaju radi tih velikih razlika u godinama nikako nije korektno jer molim vas pa koliko ima primjera recimo njoj 20 njemu 22 i nakon 6 mjeseci pala ljubav u vodu došle batine itd. na kraju razvod..Razlika u godinama tu ne predstavlja nikakvu ulogu.

Ja nisam protiv razlika u godinama nikakvim. Ako ga ja volim , ako on mene voli , ako se razumijemo i ako ne progovorimo tada te godine ništa ne znače.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se mene tice, odgovara mi razlika 3-4 god...naravno da je on stariji... Very Happy

ali nemam nista protiv da cujem za te velike razlike, ako je njima lepo sto da ne...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
buba14
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: U VEZI GODINA Na vrh strane Na dno strane

pa sto se tice ove teme ja mislim da razlika u godinama u mladosti je veoma vazna medjutim kad se ostari i ne obraca se velika paznja.
to kazem jer znam iz iskustva. Pozdrav
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni razlika u godinama ne predstavlaj nikakav problem ako mi se decko zaista svidja...nije mi bitno da li je 2 godine mladji...ili 5 godina stariji...lepo se kaze:,,LJUBAV NE ZNA ZA GODINE"

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

godine ne treba da predstavljaju problem,samo ne treba preterivati-treba imati granice
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Razlika u godinama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  sledeća
Strana 4 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon