www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razlika u godinama
Strana 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Razlika u godinama Na vrh strane Na dno strane

Staru ovakvu temu sam sklonila, ima 24 stranica upisa, malo je previse da bi se sve listalo i citalo, pa otvaram novu. Smile

Dakle, sta mislite o razlici u godinama? Kakva su Vasa iskustva sa tim?

Moja sestra je mladja od coveka sa kojim je u vezi, 20 godina. Inace su zajedno vec 5 godina. Smile Meni je pre 5 godina to bilo neobicno, nesvakidasnje. Ali danas mi to nije nista novo i neobicno. Dobro se slazu, lepo im je zajedno, a to je najvaznije.

Ja sam bila u vezi sa 9 godina starijim, puklo je ne zbog godina, vec zbog drugih stvari koje ovde nisu tema. Smile

Sada sam u vezi sa deckom koji je 8 godina mladji od mene i tu razliku u godinama uopste ne osetim kad sam sa njim. Sve je pocelo kroz zezanje i salu, nisam sa njim stupila u kontakt sa nekom namerom, ali se desilo ono sto mi nije bilo ni na kraj pameti. Embarassed Srecna sam sa njim i mnogo ga volim, zbog onoga sto je, zbog onoga sto nosi u sebi, a ne zbog njegovih godina.



_________________
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koga briga za razliku u godinama...Ako se dvoje ljudi nadju, ako se vole, ako su srecni kad su zajedno kakve veze ima ko koliko godina ima od njih.

_________________
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam samo sa mlađim od sebe, ne puno , ali mlađim...sa starijima nemam iskustva...uvijek sam nalazila baš one koji su ti negdje s mojim godinama...
ipak s mlađim mi je bilo lijepo...isto tako nisam kao ti sanjice - nisam imala namjeru biti s njim, ali eto jednostavno se dogodilo. valjda me privuklo to što je tako zabavn i uvijek spreman na sve...nekako smo oboje imali iste interese i super se poklapali...
drago mi je sanjice što si sretna jer takva sreća koju ti opisuješ se rijetko nađe...čuvajte jedno drugo.sretno! lover
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice mladjih, imala sam dva puta to iskustvo ali razlika u godinama je bila mala, "samo" godinu dana..."samo" je pod znacima navoda jer se ispostavilo da su oni ipak...pa jos uvek bili klinci, nezreli, balavi a alavi po pitanju nekih stvari...ali eto, iskustvo vise...mislim da sada nikada ne bih bila sa mladjim od sebe...ali kada je ljubav u pitanju, godine stvarno nisu bitne...kao i mnogo drugih stvari uostalom... Rolling Eyes ...inace ne volim ni mnogo starije i ozbiljne...zlaaatna sredina je za mene zlatna...ali sa ljubavlju se nikada ne zna... Razz Razz Razz

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja jedina ozbiljna veza je bila sa deckom koji je od mene bio starirji ravno 6 godina...nije mi smetalo...cak sta vise...ne bi mi smetalo da izlazim sa jos starijim...dokle god se dvoje dobro slazu mislim da godine ne mogu biti prepreka

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno mi je nevazna razlika u godinama..sto kaze sanjica bila sam sa tipom koji je stariji od mene nekih 7 godina...jeste vredelo ali je puklo...ali sam zato dozivela mnogo mnogo vise ljubavi sa momkom mladjim nekoliko godina od mene...godine nisu nikakvo merilo ako ljubav zaista postoji Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije bitno kad se ljudi vole...
Kod mene je granica do 7-8 god... Wink
 
Branimir_90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Apr 2006
Poruke: 40

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije bitna
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj decko je mladji od mene 3 god.,al ja tu razliku uopste ne osetim...cak sta vise u mnogim stvarima se ponasa ozbiljnije i zrelije od mene Smile
super se slazemo i vec duze se zabavljamo...mojim roditeljima je to u pocetku smetalo,mislili su da ce me to brzo proci,al sad su se pomirili s tim.
sto se mene tice razlika u god. je skroz nebitna i jako mi je primitivno ako neko ima problem u vezi s tim.tek neko ko oseti sta znaci ljubav i kad mu se dogodi da se zaljubi u mladjeg ili starijeg,nije bitno,moze da razume da godine s ljubavlju nemaju nikakve veze.
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Godine su broj. kad se vole nema nikakve veze.

_________________
E da mi je, da mi je
 
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije to bitno ... Moj decko je 9 god stariji od mene, ne vidim nikakav problem. Sve ide dobro i volimo se Exclamation Embarassed Very Happy
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam decka koji je bio stariji od mene 7 godina i non stop su mi nabijali na nos price kako cu da se udam za njega, da cu da napustim skolu, da cu da zatrudnim i tako te gluposti a on uopste nije bio u tom fazonu samo sto to drugi nisu znali i sad kad vise nismo zajedno svi su srecni sem nas.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Razlika u godinama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  sledeća
Strana 1 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon