www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma naravno da mogu! Pa ja idem u musku skolu (elektrotehnicku) gde imam 23 muskarca u odeljenju i sa svima sam super i nikad nisam pomislila da bi mogla da imam sa nekim skolskim.
Mozda prijateljstvo ne bi moglo da se ostvari izmedju momka i devojke posle raskida, u to prijateljstvo ne verujem.



_________________
 
gospodjica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da postoji prijateljstvo izmedju muskarca i zene! Very Happy
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu....ja imam fantastican primer coveka sa kojeg sam neverovatno dobar prijatelj.Oboje smo u vezi(svako na svoj nacin) ali smo strava drugari.Znam da je bio tu kad je meni najvise bio potreban i u mnogim situacijama kada nikog drugog nije bilo briga za mene...ja sam se potrudila da budem tu onda kada bih njemu zatrebala..i sigurna sam da nijedno od nas ni u jednom jedinom trenutku nije pomislilo na nista drugo sem prijateljstva...vise ga gledam kao brata nego kao mladica... Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
DJ_C
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu da budu prijatelji, neznam uopste sta ce vam ovakva tema kad je logicno! Rolling Eyes
 
tomislavjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 170
Mesto: Pod sjajem ruzicastih zvezda...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 8:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu...Imam ko zna koliko ali bas dobrih drugarica kojima mogu da kazem sve svoje tajne, i starijih i mladjih, da zatrazim neki savet. Ne vidim zasto ne bi mogli biti prijatelji???Mozda su cak devojke bolji prijatelji nego muskarci.

_________________
Sustina Ljubavi nije pronaci savrsenu osobu, vec voleti nesavrsenu osobu savrseno. Prava ljubav nema srecan zavrsetak, ona jednostavno nikada i ne prestaje...
 
rvydo.dabar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Apr 2006
Poruke: 51
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 10:03 pm    Naslov poruke: Re: slatki ste..:) Na vrh strane Na dno strane

Sunset je napisao/la sledeće:
Prijateljstvo izmedju muskarca i zene je moguce SAMO I ISKLJUCIVO ukoliko ne postoji ni trunka fizicke privlacnosi izmedju njih...


ja bih rekao da se slazem sa tobom...A i neslazem se...Sad vise ne znas sta da mislim.od 17h sam na forumu a sada je 22:00 Very Happy Very Happy
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mozda i mogu i ja sam to mislio i imam drugarice s kojima pricam o svemu i svacemu.
Ali ja sam radio nesto s mojom NAJboljom drugaricom. I to ne jednom nego vise puta posldnji put je bilo pre 20minuta, tako da ni moze i ne mora da bude tacno.
Ja i ona ce mo sigurno u buducnosti ostati prijatelji. Mladost ludos pa zato se i desilo. Laughing

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertruda je napisao/la sledeće:
Ma naravno da mogu! Pa ja idem u musku skolu (elektrotehnicku) gde imam 23 muskarca u odeljenju i sa svima sam super i nikad nisam pomislila da bi mogla da imam sa nekim skolskim.
Mozda prijateljstvo ne bi moglo da se ostvari izmedju momka i devojke posle raskida, u to prijateljstvo ne verujem.


E legendo poznato mi je to ja u odeljenju imam samo 2 devojke i zaista niko od nas iz odeljenja ih ne gleda drugacije nego kao ortakinje (mi se zezamo pa kazemo nije mi to ortakinja to mi ortak al sala je sala).

U svojih 16 godina stekao sam SAMO JEDNU drugaricu (u smislu prijateljstva da nikada nisam pozeleo nista drugo a ni ona). To mi je ortakinja sa kojom sam isao u osnovnu i idalje se vidjamo cujemo itd... Zaista ona mi je bolji i veci prijatelj od svih ostalih... Ali to se u mom zivotu retko desava. Inace sam izuzetno zaljubljiv tip a pritom i podosta ljubomoran a ta dva i drugarica nikako ne ide Smile Zamislite situaciju da mi drugarica prica o nekom liku na kojeg se lozi a ja se lozim na nju. Ispade katastrofa. Vise se i ne trudim da imam drugarice imam ovu jednu i za njih bih krv dao. Nikada nju fizicki niko nije napao ali da se to desi ja zaista ne znam sta bih sve bio u stanju za nju da uradim.


Zato odgovor na temu je:
Moguce je u izuzetno retkim slucajevima.
(Ovo vazi za muski pol, zene nekako to drugacije gledaju i retko se zaljubljuju u ortake, jer ako su im pravi ortaci devojka vise voli da ima ortaka nego decka....)
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ne postoji fizichka privlachnost , tachka

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je moguce, ja imam nekoliko drugova s kojima se druzim jos od osnovne skole i u nekim situacijama su mi bili korisniji od bilo koje drugarice, bili su uvek tu za mene. Znam da oni mene gledaju samo kao drugaricu, tj moglo bi se reci cak i kao sestru. Naravno ovakvo prijateljstvo se gradilo godinama, ali sada uzivamo u tome sto smo stvarali. Moje misljenje je da sve zavisi od toga kako prijateljstvo zapocne, ako je krenulo od toga sto je jedna strana osecala simpatije, mislim da tu nikada nece biti cistog prijateljstva, jer ce doticna osoba uvek osecati nesto vise od prijateljstva.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu...
Ja lichno imam puno drugova.
Istina, nekad je teshko naci granicu izmedju ljubavi i prijateljstva...
Wink

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
urlik_glavate_sove
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 297
Mesto: BIJELJINA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  sledeća
Strana 2 od 33

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon