www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2011 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
*Mayche* je napisao/la sledeće:
Citat:
Postoji li osoba suprotnog spola u vašem životu s kojim ste jako bliski, ali ste sigurni da se ne biste spetljali s njim čak niti da ostanete sami na svijetu?


Ima, Japanac Smile


Nešto nisam sigurna da bi i on ostao čitav, recimo baš danas Exclamation


Sreca onda vasa sto vama nije najbolji drug Smile Smile Smile

Ne znam, ne vidim razloga zasto ne bi moglo, nismo zivotnje vec ljudi...



_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2011 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He...he...draga moja, mene je uvijek lijepo imati za prijatelja bez obzira koji odnos da postavimo, čovjek na mene može da računa. Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2011 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da mogu... Wink i to samo iz jednog malog razloga...zato sto im nikad nije dosadno... Laughing
dok se druze....Wink
cim je malko dosadno...razbiju dosadu...fatacinom... Rolling Eyes Mr. Green
gdje ces bolje prijateljstvo...od takvog... Laughing musko-zenskog... Wink
salim se...Rolling Eyes

mogu kako ne mogu...pod uslovom da je jedno od prijatelja...ruzno...al' pravo ruzno Laughing
a ono drugo ne voli da se 'vata sa ruznim...osobama... Laughing
i sta im drugo preostaje...nego da budu dobri prijatelji... Laughing Laughing Laughing

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2011 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze ako nema fizikalne privlacnosti.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2011 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:
Moze ako nema fizikalne privlacnosti.


Very Happy O tome upravo cijelo vrijeme i govorim, ali nema svako lijepe prijatelje kao ja, pa da padne u iskušenje!!! Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
oljica-lolica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Jul 2011
Poruke: 51
Mesto: Jadransko more

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2011 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro istina.. Cool

_________________
"Ljubav !
Čitava knjiga u jednoj riječi,
cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,
grom u jednom dodiru,
hiljadu godina u jednom trenu."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2011 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam 2 najbolja druga,i gledam ih kao da su mi rod...ne mogu drugacije da ih gledam. Tvrdim i dalje da musko i zensko mogu da budu samo prijatelji...tvrdim sve dok se nesto ne desi (ako se desi) da me ubedi u suprotno

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2011 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu da budu prijatelji...a cuj , sa nekoliko zena , od nekoliko...sam bio u vezi i s njima sam i dan danas prijatelj..i nasa seksualna proslost i sve nase perverzije su i stvorile to neraskidivo prijateljstvo...Mr. Green
a tako isto imam nekoliko prijateljica s kojima sam se podzapao... onako iz zafrkancije...Mr. Green
i ne pada im napamet vise da se dzapaju sa mnom a kamoli da mi budu prijateljice...valjda sam takava...sta ja znam koji mi je klinac...Evil or Very Mad
mada ja mislim da mi nismo prijatelji zato sto... se one ne mogu stalno dzapati...kad se meni dzapa.. Confused

Ja za takva prijateljstva sve dajem... Wink a ne trazim puno...gotovo nista... Rolling Eyes
Sem malo njeznosti ..
Jer ponekad...u neke sitne sate,
kad su mi misli zamagljene tuznim sjecanima a dusa moja ranjenja, natopljena zestokim alkoholom...
stvori mi se zelja iliti poriv za milovanjem...sa tudjim curama...inace mojim prijateljicama...ili bilo cijim prijateljicvama...
a kakva je to drugarica iliti prijateljica, ako mi ne da...kad mi najvise treba... Evil or Very Mad nikakva... Rolling Eyes
s takvim gadurama ja se ne druzim...koji ce joj klinac vagina ...ako ne da:shock: ...
svom najboljem drugu... Wink to ti i nisu neke drugarice...sta da mi treba krvi dati... Rolling Eyes
kako bi to dale...kad nedaju ono.... Evil or Very Mad zato ja uvijek pazim s kim se druzim i gledam da sebi biram dobre drugarice...koje hoce da mi pomognu u svim neprilikama... jer necu da se druzim sa sebicnim curama... Wink jer i ja nisam sebican...
eto, ja svakoj od njih cu uvijek dati..Wink
Mislim, ako ce sutiti... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

rekoh stotine puta do sada...ako muskarac i zena lice na nesto, sto neko smatra lijepim...
a posebno ako njih obadvoje jedno drugo smatraju lijepim...i privlacnim..koliko god da su dobri prijatelji...i koliko god da se bracaju i sekaju...oni ce se pofatati...kad dodje vrijeme za to...
iz takvih proijateljstava su se rodile velike ljubavi ali i velike i gnusne mrznje...
znam ja to dobro..mislim i da sam jednu veliku ljubav i veliku mrznju opisao vec... Mr. Green
svim muskarcma kojima je alat u ispravnom stanju.. se dize na fine, tj dobre cure..a svaka zena zabali
na finog tj zgodnog i lijepog momka...i tu nema...puno price..to je tako...samo sto eto ima nekih ...
na koje se nikome ne dize ...ili ima i onih za kojima ni jedna ne bali... Mr. Green
mozda nemaju dobar zeludac...pa ne mogu da se vataju..pa se druze... Mr. Green
sto bi reko tifa...mojne meni to ....mace maleno... Rolling Eyes
mnoge perspektivne veze su propala zbog musko zenskih prijateljstava...ko zna ...on i razumije..
ko ne zna...pa on nikad nece ni znati... Wink

salim se ja malo...nemojte se ljutiti...razumite me...nisam dugo lagao i lupetao......Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
sparta05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2011
Poruke: 8

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2011 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Video sam negde neki komentar neke devojke koja misli da su musko-zenski odnosi bliskiji,jaci,vredniji,iskreniji od musko-muskih i zensko-zenskih..I moram da priznam da se potpuno slazem sa njom.Naravno da ima izuzetaka ali kad bolje razmislim osecam i misli da je tako.I kada je u pitanju porodica nema vece ljubavi od one sestre prema bratu i obrnuto.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2011 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka treća devojka bar jednom je imala seks sa prijateljem

Britanski sajt MyCelebrityFashion.co.uk sproveo je anketu koja je pokazala da je svaka treća devojka bar jednom u životu imala seks sa prijateljem.

Polovina žena je to uradila jer nije želela vezu sa tim muškarcem. Čak 19 procenata žena je to uradilo kako bi se zabavilo, a samo osam odsto je želelo nešto ozbiljnije.

Anketa je obuhvatila 2.168 žena, a rezultati su pokazali i da više od polovine njih uvek ima nekog "prijatelja sa beneficijama".

Bivši momci su u bili u opticaju kod 29 odsto žena, a 23 odsto devojaka imalo je seksualne odnose sa kolegama.

Čak jedna od pet žena seks je upražnjavala sa svojim najboljim prijateljem.

Istraživanje je pokazalo i da je ideja o "prijateljima sa beneficijama" sve popularnija poslednjih godina.

(Blic)
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2011 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cudno mi je sto se ovdje gleda na seks kao razaraca prijateljstva... Rolling Eyes
seks moze da se desi...i nekoliko puta..i da prijatelji ostanu prijatelji..pa cak i taj seks
moze jos vise da ih zblizi...Mr. Green
razor se desi kada se to prijateljstvo pretvori u neku ozbiljnu vezu...
..pa sve kad se to u vezi, zavrsi katastrofalno....i prijateljstvo se zavrsi... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2011 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze, kako ne, samo sa onim kvalitetnim ljudima...

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  sledeća
Strana 31 od 33

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon