www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2011 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jejaorka je napisao/la sledeće:
moze, kako ne, samo sa onim kvalitetnim ljudima...


....у кревету, могу, могу... Very Happy, а послије могу пријатељски да попију и каву и да се праве да није било ништа.



_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2011 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu 101%...
 
princeza za kajanje
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Nov 2008
Poruke: 1383

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2011 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu Very Happy

_________________
Ostaj nedostižna, nema i daleka
jer je san o sreći više nego sreća.
Budi bespovratna, kao mladost; neka
tvoja sen i eho budu sve što seća.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2011 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se ne vraćam na prethodne postove i citiram samu sebe, dovoljno sam rekla, ovaj put samo kratko: ne mogu. Mogu popiti kavu,ako ćemo to zvati prijateljstvo ali to nije prijateljstvo, nema prijateljstva između muškaraca i žena.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Kosovce.3
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 63

Datum registracije: 10 Nov 2010
Poruke: 269

norway.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2013 7:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muskarci i zene su kao godisnja doba.
Dok su deca, tad su drugarcici, u mladosti simpatije ili ljubavnici u starosti prijatelji, naravno ako su dovoljno mudri i ako uspostave pravi odnos.
Ja smatram da je jedan dobar pravi prijatelj vredniji od sto laznih prijateljica, i da su muskarci kada uspostavite sa njima pravi prijateljski odnos, mnogo pouzdaniji prijatelji od zena.
Wink Wink Wink

_________________
LJUBAV NEMA ALTERNATIVU!
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2013 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Не, не и не! Мушкарац и жена у минимум 95% случајева не могу да буду (заувек и само) пријатељи. Само уколико не постоји физичка привлачност, то је могуће, али то је ретко, веома ретко. Не говорим о обостраној већ о једностраној привлачности. Пријатељства нема кад је једно заљубљено у оно друго, а оно друго сматра ово прво само за пријатеља/пријатељицу.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
SaLLalek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 22, 2013 6:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Siguran sam da muskarac i zena mogu da budu prijatelji. E sad, ako postoji fizicka privlacnost to ne znaci da sam zaljubljen u nju, i to ne smeta nasem prijateljstvu.

Kosovce.3, slazem se sa vama.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 23, 2013 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Jejaorka je napisao/la sledeće:
moze, kako ne, samo sa onim kvalitetnim ljudima...


....у кревету, могу, могу... Very Happy, а послије могу пријатељски да попију и каву и да се праве да није било ништа.


potpisujem Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
fb_1548266626
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2013
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 05, 2013 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno,ne postoji iskreno prijateljstvo između muškarca i žene jer koliko god to izgledalo iskreno mi ne znamo kakvi su osjećaji kod onog drugog.

Može samo postojati u slučaju da je naš prijatelj homo Smile
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 17, 2013 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto da ne? Ja baš mislim da mogu.
Ja imam Nemanju i nikad ga nisam gledala na neki drugi, sem na prijateljski, način. A znam da nije ni on mene. I nije gej. Very Happy Nema fizičke privlačnosti među nama, otvoreno razgovaramo o svemu. Ako neko nije imao takvu vrstu prijateljstva, ne mora da znači da takva prijateljstva i ne postoje. E, sad, naučni dokazi i ostalo... Ume nauka i da pogreši. Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 17, 2014 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da mogu, ali iz ličnog iskustva mogu da kažem da to isključivo zavisi od nje, odnosno da li i ona to hoće i da li razmišlja na taj način
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 15, 2015 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa gagicom .. imam 2 naj drugarice koje gledam kao sestre majke tetke , kao rod rodjeni ... tako da ja verujem u to ... ali mi smo na pocetku vec otvirli karte i skontali da smo za to ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Da li muskarac i zena mogu da budu prijatelji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  sledeća
Strana 32 od 33

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon