www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naj EX YU rock grupa svih vremena?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bezobraznici svi od reda, počev od doktorke [-X ! Ništa "pravila igre", fair play, ništa dogovor - 5, 10.......ma, čuj 15 voljenih bendova......zašto da se sputavamo.... :pottytrain5:

....nemo' sad sve da vas pobrišem! :laughing5: :p


.....no, "kud svi Turci - tud i mali Mujo" Mr. Green ......ček' da dopišem Prljavo kazalište, svakako i Film, Vidosex, KUD Idijote......onda......onda.....Atomsko sklonište, Psihomodopop, Azru...........polako, genijalnu hrvatsku scenu sam tek ZAGREBala :love5: .....a gde je tu onih 5 preostalih republika Question (tj. 4 jerbo se Montenigeri nisu proslavili sa rockom.... Confused )

....mislim, nemo' se opustimo..... :crazy: Shocked




Poslednja prepravka: Manhattan on Sre Nov 17, 2004 11:06 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pet?
onda imam fore da dopišem još
uraaaaaa Mr. Green
dakle,
redom....

parni valjak
crvena jabula
azra
eto, neću više Wink

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e onda i ekv upisujem..... Very Happy

_________________
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a IDOLE ste zaboravili Rolling Eyes
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo cu napisati Bijelo Dugme!
 
daljina
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 06 Sep 2003
Poruke: 2748
Mesto: USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 17, 2004 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BIJELO DUGME zauzima ubedljivo prvo mesto ali ne treba zaboraviti ni Indekse, Pro Arte i Ju- grupu.....

_________________
ponekad i daljina moze biti blizu
 
lex
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 59

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 260
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2004 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Azra- definitivno, zbog sve pokretačke snage, zbog Džonijevih tekstova, harizme što ih je pratila, posebnosti, koncerta za nezaborav
Haustor - Rundek, Saher, povremeno Lajner zar treba sta vise...četiri albuma antologije, srećom solo Rundek ne zaostaje
Paket aranzman sa sve Idolima, Šarlom i orgazmom....tek sve tri zajedno sjaje kao celina, onako jako i urbano....
Lačni Franc - Dovoljno bi bilo Prasolovan, a gde su Naj ti poljub narise usnice, Ne mi dihat za ovratnik, Čakaj me..... Eeee, taj je Predin imo dusu....
EKV - pored izuzetne muzike, scenskog nastupa, odličnih tekstova, a i zbog sve tragike i crnila sto ih je pratilo.....


Hm...a koliko još nepomenutih....Lab i sol, Pušenje, zagrebačka novovalna scena, svi gore pobrojani (posebno Smak) Idioti, pa i Čorba.... Šteta što je rok u Srbiji umro....

_________________
"...jer...šta ce ti sloboda, ako nemas čast..."
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2004 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa EKV naravno ali zar oni nisu bili nasi odavde bas....
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2004 7:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manhattan je napisao/la sledeće:
(tj. 4 jerbo se Montenigeri nisu proslavili sa rockom.... Confused )

....mislim, nemo' se opustimo..... :crazy: Shocked



To ti samo misliš- a MAKADAM- to je bila furka samo takva,
ravno iz Titograda tadašnjeg a sada Podgorice
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2004 7:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da corba je bila super dok nije pocela na nacionalnoj,a i pusenje dok nije pocelo da radi na tri pusenja Rolling Eyes
 
Miss Nikakve Sanse
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1596
Mesto: Zagreb :)

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2004 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... jaooooo, al' ste neki Shocked... zar nismo rekli da se držimo pravila Rolling Eyes !?... e pa da i ja dodam ponešto Mr. Green ...

Haustor
Valjak
Azra
Atomci
KAzalište
Psihomodo Pop
EKV
Orgazam
... a Čorba, pa Pušenje...

... uf, ma ovo je tek početak....

_________________
:93: Mi plešemo... la la lala... cijeli dan i noć... :93: :50:
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 18, 2004 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LAIBACH
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Naj EX YU rock grupa svih vremena? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  sledeća
Strana 2 od 31

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon