www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

2pac
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 4:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam dva DVDa sa njegovim spotovima ako kome reba nek se javi na pm


_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 8:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Loyal To The Game

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: 7 day theory Na vrh strane Na dno strane

evo nekih razmisljanja i cinjenica ( 7 day theory) pa vi recite sta mislite o svemu ovome...

: : : 7 Day Theory : :


2Pac je preminuo na petak 13-ti...

Tupac je "umro" Las Vegasu koji je isplativ grad, sto znaci da na svemu moze da se zaradi, I sve moze da se plati tako I stampa, doktori, advokati…

Beli Cadillac koji sadrzi dokaze nikada nije pronadjen... Kako to kada je Vegas u sredini pustinje ?

Postoji mala “Black” zajednica na severnoj strani grada ..Proteze se na oko 8 blokova. Ako su napadaci bili iz te zajednice. Gde su otisli? Gde su mogli da se sakriju?

...Nije bilo svedoka...Nije ih bilo na celoj ulici... Kako to? I kako je to moguce posle te velike borbe koja se zavrsila?

Ime 2PAC ovog novog albma je Machiaveli... on je bio Italijan,ratni strateg, koji je izlazirao smrt da bi prevario svoje neprijatelje… Tupac je proucavao Machiaveli-a vrlo duboko I svo vreme dok je bio u zatvoru. Citao ih je vise puta. Mozda je 2Pac poslusao njegov savet...

Makaveli je napisao 2 knjige pre smrti. Pogledajte na “All Eyez on Me” disku kako se zovu....

Na omotu 2Pac-ovog albuma, Makaveli je 2Pac I izglega kao Isus... Da li to znaci da planira “rekonstrukciju”?

Las Vegas se nalazi u sred pustinje. Kako to da na primer nije bilo helikoptera kao pojacanje policiji?
Kada bi neko opljackao kazino, LVPD bi ga jurili sa vise helikoptera.. Kako to da nije toga bilo kada je 2pac upucan?

2Pac je kremiran dan nakon sto je ubijen... Od kada,I kako to da se neko kremira samo dan nakon sto je UBIJEN?

Nije bilo prave autopsije... Ili bar niko nije cuo za nju....


2Pac je pogodjen I okrznut 12 puta...a Suge nijednom… Kako je 2pac zadobio toliko povreda,a Suge nije?…

Suge je rekao da dok je vozio 2Pac do bolnice da su tiho razgovarali? Koliko je lose bio 2pac odmah posle pucnjave?

2pac je zavrsio 2 filma I mnogo albuma,I bukvalno sve sto ima veze sa njim donosi mnogo para…

Postoji I njegovo zivotno osiguranje,72 miliona dolara… Jos uvek nije isplaceno…

U svom spotu “I ain’t Mad at Ya” on prepricava I predvidja svoju smrt…

2pac je uvek nosio pancir ili bulletproof vest ali iz nekog cudnog razloga nije ga nosio ovog puta…
Zasto nije?


Memorijalna sluzenja koja su bila otvorena za javnost a ukinuta su I u Atlanti I u LA-u…

U svojoj pesmi “Life goes on” sa albuma “All eyes on me” govori da bi voleo da mu svaki reper repuje na sahrani… Njegova kuca (Death Row )mu nije to ispunila

1994 u intervjuu koji je dao pre nego sto je zatvoren rekao je da ce iz zatvora izaci gori nego sto je bio…
I bio je.
Takodje je rekao da ce biti ponovo rodjen…
Da li je govorio bukvalno…
Prvo-jeste bio gori nego ranije,zatim je promenio ime u Makaveli, to bi se moglo smatrati preporodom.
Tako da je ispunio sve sto je rekao.

On I Suge su jedini koji su imali dovoljno snage I moci da izvuku takvu stvar kao sto je laziranje sopstvene smrti…

Producent na Makaveli –jevom albumu je “SIMON”
To je apostol koji je pomogao Isusu da nosi krst I jedan od prvih koji je video vaskrsenje Isusa.
Da li je Suge “SIMON” ?

Tekstovi pesama na albumu su uglavnom u vezi sa smrcu.
U pesmi “Blasphemy” govori – “Brat je pogodjen I vraca se ponovo rodjen” a u pesmi “White Man’s World” govori “Moje vreme koje sam proveo dalje samo me je ucinilo savrsenijim. Mislis da bih umro?”

Ljdi bliski Death Row records su govorili o tome kako je pucnjava bila odglumljena.


Na novom albumu “The Don Killuminati: 7 day theory” (koji je I dalje misterija) pise “Exit: 2pac, Enter : Makaveli” kao da je 2pac umro,a Makaveli rodjen.

Zasto Suge I ostali 2pac-ovi prijatelji nisu saradjivali sa poilicijom u istrazi…

Na petoj pesmi glas govori : “ I ako se Gospod vrati u narednih 7 dana, tada cemo se videti sledeci put”

U spotu “Wonder if Heaven Got a Ghetto” 2pac sa devojkom ulazi u hotelsku sobu I jasno se vidi da je broj sobe 7.

Takodje,dok veceraju sat pokazuje da je vreme 4:03
To je vreme 2pac-ove smrti

U filmi “Gang Related” Tupac I Belushi cekaju u sobi broj 7,a broj na 2pac ovom bedzu je 115 (1+1+5=7)

Tupac lomi ogledalo u spotu “Toss It Up” sto znaci 7 godina nesrece…

U pesmi "White Man's World" ako pazljivo slusate glas u pozadini ponavlja “7 godina,7 godina,7 godina…”

Prica se da je bio jedan svedok koji je bio voljan da saradjuje sa policijom ali je ubijen pre nego sto je uspeo da bilo sta kaze…

Na kraju pesme Hail Marry cejete glas “On je ziv,On je ziv….” I to tacno na 3 minuta I 22 sekunde (Opet taj magicni broj 7)

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked
Au sestro sad me baci u dilemu..u pravu si za neke stvari ali opet....

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tupac je moj dobar drugar =) Mr. Green Mr. Green
-Iskreno...Mislim da ima razloga zasto je ziva legenda jer niko ali niko nece uraditi toliko dobrih stvari kao on i da se slusaju godinama

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vive je napisao/la sledeće:
Shocked
Au sestro sad me baci u dilemu..u pravu si za neke stvari ali opet....


i ja sam u dilemi, ali ako se ovome dodaju i podaci da u nekim spotovima nosi rekvizite koji su izasli tek nakon njegove smrtu (to je pisalo u nekom casopisu) i neki clip i izjave koje su valjda snimljene u skorije vreme gde on govori kako je izlazirao sve jer je bilo mnogo ljudi koji su ga zeleli mrtvog...
Da li je to on, ili ne...
Da li su to samo prazne price...
Istina je tamo negde Shocked

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma luda kuca!

Ali ziv ili mrtav 2pac je 2pac...jedan i neponovljiv!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vive je napisao/la sledeće:
Ma luda kuca!

Ali ziv ili mrtav 2pac je 2pac...jedan i neponovljiv!
Ovo je tako tacno...Pun pogodak

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim vas ovo je mesto gde svako moze reci i pricati o 2pac-u nije mesto za tekst njegovih pesama...
Za to imate strani lyrics hvala Wink

A sto se tice njega, nikada nisam slusala njegove pesme, mada se ovde u Francuskoj dosta slusa...
 
Djole_Prolece
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jun 2006
Poruke: 21
Mesto: From da hood of Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nije ceca njegova muzika je na malo visem nivou i definitivno nije za svakog,svi mogu da ga slusaju ali malo ko ga razume
 
Gurabija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Jul 2006
Poruke: 6
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-sto se tice ne slusanja 2Pac-a....Uuuuuuuuuu....
-Pa to ne mogu da shvatim,jer svako dete starije od 10 godina da ga pitas ko je Pac odgovorice ti:"Legenda koja zivi u nama"
-Pa to moras da suzbijes u korenu i pocni da slusas...Pod hitno...
-Jel vazda DJole?

_________________

Zivot je K....
 
Djole_Prolece
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jun 2006
Poruke: 21
Mesto: From da hood of Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek brate narko

_________________
I ain't got no motherfuckin friends
That's why I fucked yo' bitch, you fat motherfucker

West side!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> 2pac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon