www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

2pac
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: 2pac Na vrh strane Na dno strane

sha misLite o 2pac-u???kako wam on pjewa????itd.


_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čudno mi je samo to kako je više otpjevao nakon što je ubijen nego pre toga, posmrtnih pjesama je izašlo baš mnogo, ali ima dobrih pjesama i volim posušati iste

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa on je klasika.Gangsta rap...To sam slusala kad sam bila klinka,i dan danas ga rado slusam...Ima dobre tekstove. Wink
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja osobno woLim njega sLushat.......njega sLushaju swi iako je ubijen 1996.....10 godina je proshlo odkad su ga ubiLi.......i od tad ljudi swe wishe sLushaju 2pac-a....

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pod 1. on ne peva on RAPUJE... Pod 2. On je legenda i suvisno je pitati bilo koga da li ga slusamo...Pod 3. Ja licno ne verujem da je ubijen.. PozZ

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2PAC is the law Exclamation Exclamation Exclamation imoja omiljena pesma...

[B]Pain

_________________
 
lela17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 163
Mesto: BoGu IzA LeDjA BrE :)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa 2pac drugačije znan kao Amaru Shakur rodijo se u New Yorku 16 Decembra 1971. Ma on je živa legenda,stvarno ima fenomenalne pesme...bio je najbolji raper na svjetu i još uvjek jeste i ako je umro. Volim ga slušati,ima dobre pesme evo vam par slika... Wink


Poslednja prepravka: lela17 datum Sre Apr 19, 2006 9:49 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tupac «2Pac» Amaru Shakur
Jedan od osumnjičenih za Tupacovo ubojstvo je vlasnik izdavačke kuće Death Row, koja je izdavala Tupacove albume, većinu. Rođen je 16. 6. 1971. u NYC-u, a umro je 13. 9. 1996. u LA-u. Živio je, nažalost, samo 25 godina. A u tako kratkom životu, tuko se u bandama, puco na policajce, prim'o metke, bio optužen za silovanje i bio u zatvoru. Tamo je bio i prije rođenja. Njegova stara, Afeni Shakur je 1969. išla u zatvor zbog planiranja napada na newyoršku policijsku stanicu. Ko mali, bio je jako siromašan. Neki kažu da je imao samo dvije majice i dvoje hlače. 1984. se upisao u umjetničku školu, tam je odabrao glumu i ples, sa satovima baleta. Možete zamislit 2Paca u onom uskom trikou kako pleše na prstićima i maše rukicama? Ne, ni ja isto. Dobro, dosta zajebancije. Ipak je ljubav prema glazbi bila jača. Prvo je počeo sudjelovati u bitkama MC-jeva u podrumima pod imenom MC New York, pa je postao plesač i pomoćni rapper u Digital Undregroundu. 1992. je izdao svoj prvi album «2Pacalypse Now». Poslije toga, sve ostalo je legenda…

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i nije los!!ne volim da slusam preterano njegove pesme,volim nekoliko ali odabranih,onako za moju dusu!!! Very Happy

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 19, 2006 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tko je 2Pac?

Tupac Amaru Shakur alias 2Pac / Makaveli The Don je bio američki rapper i glumac. Njegov žanr je bio Gangsta Rap i Hardcore, premda je svoju glazbu opisivao sa "soul music." Osim što je bio vrlo talentiran rapper bio je i uspješan glumac, glumio je u filmovima kao što su Juice, Poetic Justice, Gang Related, Gridlock'd i drugi. Rođen je 16.06.1971 u Brooklynu, New York a umro je 13.09.1996. u Las Vegasu, gdje je upucan 7 dana prije.


Pravo ime?

Tupac se rodio sa imenom Paris Lesane Crooks ali mu ga je majka promijenila za samo nekoliko mjeseci u Tupac Amaru Shakur. Nazvan je po zadnjem vladaru Inka; Tupac Amaru. Ime znači, Tupac Amaru - sijajuća zmija, Shakur - na arapskom zahvalan Bogu.

Gdje je živio

Iako je rođen u New Yorku, 2Pac se vrlo malo zadržao u New Yorku i na istočnoj obali, svega prve godine svoga života, seli se u Baltimore pa odatle odlazi u Marin City gdje je živio kao beskućnik 3 godine, prodavajući drogu i čineći slične poslove.

Kojima je diskografskim kućama pripadao?

Prva diskografska kuća je bila Tommy Boy Records, zbog toga što je on bio član Digital Undergrounda a oni su bili pod tom tvrtkom. Zahvaljujući tome što se njegov demo album svidio kćerki šefa Interscope Recordsa dobiva priliku u rap igri. 1995. potpisuje za Death Row Records kojega vodi u zvijezde. Pac je 1996. osnovao Makaveli Records koji je izdao album Killuminati the Don - the 7 Day Theory. Danas je službeno njegova tvrtka Amaru Entertainment koju vodi njegova majka.


Koja su njegova postignuća?

Najprodavaniji rapper svih vremena.
Najuspješnji gangsta rapper, u knjizi rekorda.
Najveći skok jednog albuma na ljestvici.
Prvi orginalni dupli album u povijesti rap glazbe.
Preminula osoba koja je zaradila najviše novca 1997., 1998., 2000. i 2003.
Nominiran za Oscara, film Tupac: Resurrection.
Najprodavaniji album u rap glazbi svih vremena, All Eyez On Me, 10 milijuna primjeraka..

Koje je albume izdao prije smrti?

2Pacalypse Now
Strictly 4 My N.I.G.G.A.Z...
Thug Life - Volume 1
Me Against The World
All Eyez On Me

Koje je albume izdao poslije smrti?


Makaveli - The Don Killuminati - the 7 day theory
R U Still Down? [remember me]
Greatest Hits
Still I Rise (+ Outlawz)
Until The End Of Time
The Rose That Grew From Concrete Vol. 1
Better Dayz
Loyal To The Game
The Rose Vol. 2

U kojim je filmovima glumio?

Nothing But Trouble
Above the Rim
Juice
Poetic Justice
Bullet
Gang Related
Gridlock'd


boban11 je napisao/la sledeće:
Čudno mi je samo to kako je više otpjevao nakon što je ubijen nego pre toga



ewo da ti odgoworim na owo......te pjesme je on napisao ...aL ih nije on pjewao......

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2PAC je napisao mnogo pesama,i pokazao da je brilijantan u pisanju, neke od poruka koje je hteo da posalje svetu su u njegovim pesmama.
Mnoge su u vezi sa gangsterskim zivotom,a mnoge u vezi zivota i smrti...

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 3:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki komentar je suvisan....Legenda NO.1

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> 2pac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon