www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakav ves volite.....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim sarene grudnjake i tange, u poslednje vreme sam pocela da kupujem i sarene bokserice, materijal mi nije bitan samo da lepo izgleda i da je udobno!


_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


e ovo imam i ja 8)

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
dangerousyu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 16
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E,meni je ves manija.Desavalo mi se vise puta da pola plate potrosim na ves. Svakodnevno nosim pamucni ves,marke Prestige-stvarno je kvalitetan,i Woman's Secret je super,ali je preskup u odnosu na kvalitet. A za posebne prilike,to je saten, u crvenoj,crnoj boji,recimo modeli italijanskih proizvodjaca koji su kod nas na trzistu zastupljeni. Za ves mi nije zao da dam veeeeeelike kolicine novca.To mi je manija,imam svih vrsta modela,boja i materijala

_________________
dangerousyu
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


mnogo dobri brusevi 8) , posebno za letnje haljine bez naramenica...


zenstveno


sexi Wink





baby roze...Kad se probudi devojcica u vama Wink
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane





 
dangerousyu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 16
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Meni je ovo vrhunski Na vrh strane Na dno strane

Ovo mi je vrhunski,ima za svaku priliku.Naravno,radi se o Victoria's Secret.

_________________
dangerousyu
 
dangerousyu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 16
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Cute Blondie,carice!!! Na vrh strane Na dno strane

Ej,odusevila si me ovom temom.Ja sam,kao stro vec napomenuh,manijak sto se vesa tice. A volela bih da vidim ukuse i procitam misljenja drugih devojaka povodom ovoga.A sto se tice ovih sto upadaju,neka vide sta nam se od vesa svidja,pa da znaju kada kupuju za njihove drage...hehehe Nego kako vam se cine ovi modeli devojke?

_________________
dangerousyu
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



Nesto u ovom stilu mi treba :wink:
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U prvom redu, crveni vesh, zatim, tangice kada je neophodno istatji figuru tj. guzu, a da se nishta ne ocrtava, a inache pamuchne gatjice, bokserice.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shta kazete na ovo?

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Re: Cute Blondie,carice!!! Na vrh strane Na dno strane

dangerousyu je napisao/la sledeće:
Ej,odusevila si me ovom temom.Ja sam,kao stro vec napomenuh,manijak sto se vesa tice. A volela bih da vidim ukuse i procitam misljenja drugih devojaka povodom ovoga.A sto se tice ovih sto upadaju,neka vide sta nam se od vesa svidja,pa da znaju kada kupuju za njihove drage...hehehe Nego kako vam se cine ovi modeli devojke?


Drago mi je da ti se tema dopada..i ja sam sama veliki fan vesa to mi je pored obuce i naocara i satova omiljena "najvaznija sporedna stvar" na svetu Razz Ovo sto si postavila se meni licno jaaaaaaaako dopada, ali boze moj Victoria's Secret rules to se bar zna, pa me i ne cudi da su modeli odlicni Wink

_________________
 
ivonas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gacice nosim pamucne, obicne ali zenstvene, uglavnom bele.
Potkosulje ne volim da nosim, al kad se mora to su uglavnom bebi roza, pamucne i bez cipke.
Sto se bruseva tice imam ih raznih boja,uglavnom istih, jednostavnih oblika, ali u poslednje vreme kupujem samo bele, ovako nesto:,
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Kakav ves volite..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon