www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakav ves volite.....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma pamuk je zakon. nesto, fino ugodno... nista tjesno...

 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam kvalitetan i lep donji veš. Imam citave kolekcije stvarcica koje verovatno nikad neću ni obući, ali sam ih dobijala jer ljudi koji su mi bliski znaju da mi je "inttimo" fioka omiljeni deo plakara.

Nosim sve boje veša osim crvene i ljubičaste (ako je šareni onda su obavezne neke "detinjaste" šare. Najčešće nosim pamuk ili pamučni mikrofiber (ko nosi Beneton zna kako izgleda materijal), a nađe se ponešto i od satena. Volim maštovite modele (mašnice, cirkoni ili karnerići). Čipku ne volim jer mi je neudobna i nepraktična.

Obavezno vodim računa o tome da donji veš kombinujem sa stvarima koje imam na sebi, da mi veš bude u kompletu jer mi to uliva osećaj sigurnosti. Obavezno u ormaru imam neraspakovan komad za "sepijalnu" priliku, jer nikad se ne zna... Wink

U poslednje vreme počela sam da kupujem donji veš Pompea ili Rebeka, koji nije skup a veoma je maštovit, moderan i udoban.

P.S. Žao mi je što sam utvrdila da većina muškaraca ne pravi razliku između skupog i jeftinog donjeg veša, ja sam svog dečka lepo podučila o osnovama poznavanja donjeg veša.
 
MariY00s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od vesha samo domacinke a grudnjaci marke Djani Bulevari...
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Benetton je uvek imao odlican zenski ves.Bas po mom ukusu! Smile
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Donji veš i uopšte čistoća tela su mi na PRVOM mestu na mom telu, zato ću radije dati za kvalitetan i udoban veš nego za neku majicu ili farmerice. Najviše volim providan, čipkani, crni, crveni.. Razz Razz
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhhh u zadnje vreme nosim samo tange od vesa, a u boksericama spavam, one su mi udobne za to, a tange za preko dan... Volim ves u svim bojama, mada crni, beli, roze, svetlo plavi i bebi roze su mi nekako nasimpaticniji, doduse i sareni sa nekim simpaticnim printom dolazi u obzir, a od materijala u obzir dolazi samo pamuk i eventualno cipka...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crni čipkast
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svih boja sem crne cipkast Smile

_________________
... nisam dio bezlicne mase, svoja sam i drugacija ...

... kad budes stojao gdje ja sad stojim,shvatices da se bojim visine jer se nemam za koga prihvatiti ....

 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pamucnom vesu se najbolje osecam a boju uvek kombinujem sa garderobom. Tangice izbegavam i nosim ih samo kada "moram" Smile a sto se tice gornjeg dela...samo sa push-up efektom Wink
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odprilike ovako nesto...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam da kupujem donji ves.........najudobnije su mi bokserice ali nosim i tange...od boja to su uglavnom crna,crvena i plava....sve nijanse.....cipku obozavam....zato sto extra izgleda......

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo sexy, čipkasti,providni, uglavnom crne boje, samo da je sexy.
Kada sam doma, to je uglavnom neki komotniji udobniji veš poput pamučnih boxerica..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Kakav ves volite..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon