www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Inter prvak Italije! Zasluzeno ili ne?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
mimi_kapone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 107
Mesto: Jug

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 11:33 am    Naslov poruke: Inter prvak Italije! Zasluzeno ili ne? Na vrh strane Na dno strane

Inter je napokon osvoijo skudeto posle 18 godina.
Mnogi tvrde da to ne bi uradio da je Juventus bio u ligi, da Milan, Lacio, Fijorentina nisu bili bodovno kaznjeni...
I pored svega toga smatram da se Inter pokazao najboljim, da ima izuzetan tim i da je zasluzeno prvak Italije! Ne kazem da stvari ne bi bile drugacije da su svi bili tu i krenuli od nule, ali i tada bi Inter vodio glavnu rec u ligi.
Sta vi mislite?



_________________
Pozdrav od fenomenomenalnog, jedinstvenog, neprikosnovenog, posebnog i ne ponovljivog Miiiiiiimiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaa Kaaaappooooneeeeeeaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oni su jedan su.acki klub, kao sto je Milan i ti svi italijanski klubovi Wink
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Shta bi bilo kad bi bilo...

Niko nije prisiljavao ostale kloobove da nameshtajoo ootakmice tako da mislim da je zasloozeno osvojena titoola, zao mi je samo shto ih je onaj shoogavi PSV izbacio iz CL iako realno nisoo nishta vece ni mogli da postignoo ali o5...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh,šta bi bilo kad bi bilo?Da li bi Inter bio prvak da nije Jeventus izbačen iz prve lige i da Milan,Fiorentina i Lacio nisu kažnjeni oduzimanjem bodova?Pa da jeste ko što nije,ni Milan nije trebalo ove sezone da igra u Seriji A pa je igrao.Inter je zasluženo osvojio titulu.A i pravda je zadovoljena.U sezonama 1997/98 i 2001/02 su Interu titule ''otimane ispred nosa''.
U sezoni 1997/98 nekoliko kola pre kraja su u Torinu igrali Juventus i Inter.U jednoj akciji nije sviran penal za Inter,igrači su se bunili jedno,preterujem,5 minuta,a već u sledećoj akciji je dosudjen nepostojeći penal za Juventus.Del Pjero je iz penala dao gol,Juventus je pobedio sa 1:0 i kasnije osvojio Skudeto.U pretposlednjem kolu u sezoni 2001/02,Inter je igrao u Veroni protiv Kjeva i poništen mu je regularan gol,bilo je 2:2,Inter je u poslednjem kolu te sezone izgubio od Lacija sa 4:2 i Juventus je bio šampion.Inter je 6,7 kola pre kraja imao 9 bodova prednosti u odnosu na Juventus i tada su počele igre.U svakoj utakmici do kraja šampionata sudije su se trudile da oštete Inter.
Od 1991. su sa izuzetkom Lacija i Rome,šampioni bili Juventus i Milan.
Berluskoni je koristio svaku priliku da svoju funkciju premijera Italije iskoristi da bi pomogao i da bi favorizovao Milan.A glavni izvršilac njegovih naredbi je bio Adrijano Galijani.
Juventus je godinama igrao sa dopingovanim igračima,plaćali su sudije kad god je trebalo,a sve sudije koje su supspendovane u poslednjih godinu dana su godinama zagorčavali život Interu.
Žao mi je što je Milan četvrti ove sezone i što će i sledeće sezone igrati u Ligi Šampiona,jer stavrno nisu zaslužili da igraju u Seriji A.Nisu zaslužili da igraju ni u Seriji B.
Na kraju samo da dodam da sam mnooooogo srećan zbog ove Interove titule.Opet kažem titula je zaslužena,e,sad jedste ovo subjektivno razmišljanje,ali,'ajd' sad,šta ću.Navijam za Inter i gotovo. Very Happy

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja mislim da Inter zasluzio Titulu ove godine.

_________________
I C E M A N
 
*PEJKO*
*zvani zajebani*
*zvani zajebani*



Godine: 33

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 1251
Mesto: Ljubljana<~>Čečava

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

inter je zaslužijo da osvoji titulu jer je pogazivo dobru igru več dugo godina a još posebno ove godine
 
mimi_kapone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 107
Mesto: Jug

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je sto se vecina slaze u jednom,a to je da je Inter zasluzeno prvak!
U potpunosti se slazem u onome sto je Alexns rekao.
napred Inter!!!

_________________
Pozdrav od fenomenomenalnog, jedinstvenog, neprikosnovenog, posebnog i ne ponovljivog Miiiiiiimiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaa Kaaaappooooneeeeeeaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
 
Danchy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 81

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nimalo ne volim Inter...i mislim da su su.ci...ali ovu titulu su potpuno zasluzeno osvojili...bili su toliko nadmocni u svim segmentima igre i niko se nema prava buniti...a ako ostanu u ovom sastavu,mogli bi to ponoviti i iduce sezone...

_________________
Jaci je ponos moj od bola...ma idi do djavola!


klikni Smile
 
The_Dragon
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 135
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma najaci klub kaj postoji....forza inter

_________________
I FEER NO ONE
 
DeNy_BoY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2006
Poruke: 18

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

momci su zasluzeno osvojili 1. mesto
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E,pa ako cemo iskreno jeste.
Stvarno se borio i to je i zasluzio! Very Happy
 
Dobermani
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 901

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasluzeno su prvi, bili su najbolji ove godine, svaka im cast...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Inter prvak Italije! Zasluzeno ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon