www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A3 Rock'n'Roll Uzvraca Udarac ---> Mi Nismo Andjeli 3
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 3:20 am    Naslov poruke: A3 Rock'n'Roll Uzvraca Udarac ---> Mi Nismo Andjeli 3 Na vrh strane Na dno strane

Anđeo i Đavo imaju nove žrtve. Razmaženu rokenrol zvijezdu i tinejdžera koji svira u anonimnom garažnom bendu. Da li će se duša tinejdžera promeniti ako se nađe u tijelu rok zvijezde naviknute na seks, drogu i alkohol?

To ćemo saznati u filmu „Mi nismo anđeli 3“ čije bi snimanje trebalo da počne početkom maja. Glavne uloge će tumačiti Uroš Đurić, Srđan Todorović, Zoran Cvijanović i Miki Manojlović. Roker koji je prodao dušu đavolu je kontroverzni glumac i muzičar Nikola Pejaković.

- U prva dva dijela sam igrao male uloge. Sada je prekinut kontinuitet priče koji se vrteo oko Nikole. Igram ulogu rokera koji je iskoristio sve mogućnosti što se tiče droge, alkohola i seksa, te je na kraju propao. Ne znam zašto su se baš mene sjetili za ovu ulogu. Stvarno mi nije jasno - kaže uz osmijeh Nikola Pejaković i dodaje:

- Prodao sam dušu đavolu da bih bio uspješan roker i da bih imao dovoljno droge. Pošto se radnja dešava u Srbiji, to ne funkcioniše baš tako. Ako hoćete kvalitetan kokain, morate da svirate narodnu muziku jer oni imaju puno para. Tu nastaje konflikt u filmu - priča poznati glumac i otkriva da će u ovom ostvarenju imati i pratilju.

- Djevojka ide uz svakog rokera. Tako ću i ja imati jednu koju ću držati na kratkom lancu. Još uvek se ne zna ko će igrati ulogu devojke, ali ja se slažem koju god da izaberu - zaključuje Pejaković i priznaje da se raduje što će raditi sa ovom ekipom glumaca i mladim rediteljem. Ukoliko sve bude išlo po planu, publika će ovaj film moći da pogleda početkom oktobra za kada je planirana premijera.

Srđan Dragojević neće režirati treći deo filma "Mi nismo anđeli", čije bi snimanje trebalo da započne u aprilu, već će ga samo potpisati kao producent i koscenarista s Dimitrijem Vojnovim, a u nastavku kultnog ostvarenja s početka devedesetih više neće biti ni Nikole Koja, saznaje Kurir iz dobro obavešteni izvora bliskih glumačkoj ekipi poznatog filma.

Treci deo ce se zvani ako se ne varam Mi Nismo Andjeli Rock'n'Rol uzvraca udarac.Skroz Bezveze i nema vise Mirke a glavna glumica je Severina i nema Nikole...ma sve se promenilo...

Unakazili film, kako su poceli tako su trebali da ga zavrse, ali sta sad nek im je bog na pomoci.



_________________
acronis
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pročitao sam danas u novinama da je sve spremno za snimanje novog nastavka i da će jednu od uloga imati i Severina. Ali koliko sam ja skontao neče imati neke veze sa prva dva djela, jel da...???

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma glupost. Drugi deo je toliko glupav da nisam mogao da verujem.

Ja sam prvim bio odusevljen, a to je valjda zato sto sam bio mladji, tada, kad se pojavio .....

3deo, e ovo je vec ozbiljno otimanje novaca. Neka otimaju ako mogu...
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svega mi se najvise svidja koproducent filma .
Salim se ali ja sam mislio da ce A2 da predju milion, ali nisu, sumnjam da ce sada da uspeju, ali ja im zelim sve najbolje. I A1 i A2 su super filmovi. A najvise mi se svidja popularna "glupica" Severina. DA vidimo kako joj lezi komedija posto smo je u drugom zanru vec videli Laughing i super se pokazala

_________________
 
metromarker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Dec 2005
Poruke: 11
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 3:11 am    Naslov poruke: Bezveze.. Na vrh strane Na dno strane

Samo zbog para to rade, i onaj iskompleksirani sto mu se ojela guza pre 15 godina ce da pise scenario.... strasnao to vise nisu andjeli...


e i Seve je igrala valjda u njiovom teatru, neku karolinu rijecku to joj valjda bejase drama....
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Užas!
Neće valjda!
Paaaa neću bez Niiikoleeeeeeeeee! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bezveze...Nisam gledala ni drugi deo...niti cu... Neutral

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzas zivi...Prvi deo je zaista sjajan film. Mislim da to niko ne spori. Drugi je tesko *ranje, a mogu samo da zmislim kakav ce biti ovaj treci.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ludica_S je napisao/la sledeće:
Bezveze...Nisam gledala ni drugi deo...niti cu... Neutral





I nemoj......evo ja se ovde javno zaklinjem da III deo necu ni pomisliti da gledam

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E srvi deo je zaista sjajan šteta što su drugi deo pokvarili vidi se da se radi o tatalnom
promašaju mogu da zamislim treći da će da pokvari totalnu popularnost prvog dela.
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je drugi deo bio besmislen a mogu misliti kakav ce tek treci biti!
Ja Nikolu Pejakovic obozavam kao glumca ali mi ne ide nekako za tu ulogu...

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidja i prvi i drugi deo ovog filma, mislim da ce i treci biti, slazem se ne tako dobar kao prvi, ali ce biti dobar. Ipak i to je industrija, doduse filmska ali kao i svaka druga i filmska mora da zaradjuje.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> A3 Rock'n'Roll Uzvraca Udarac ---> Mi Nismo Andjeli 3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon