www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A3 Rock'n'Roll Uzvraca Udarac ---> Mi Nismo Andjeli 3
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedva cekam da vidim seku aleksic kako glumi ja je obozavam i mislim da ce film biti super

 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je glupo to sto su veza treceg sa prva dva dela samo andjeo i djavo, inace svi likovi ce biti potpuno novi... ali nadam se da ce biti ok. Jedva cekam da vidim Seku kako glumi
 
Drndoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Nov 2004
Poruke: 104

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako su sa A2 oskrnavili fenomenalni A1, zakonom bi im trebalo zabraniti da snimaju A3, sta nas tek tu ceka
 
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

penelope je napisao/la sledeće:
Meni je glupo to sto su veza treceg sa prva dva dela samo andjeo i djavo, inace svi likovi ce biti potpuno novi... ali nadam se da ce biti ok. Jedva cekam da vidim Seku kako glumi


a ko je Seka?
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bhdba je napisao/la sledeće:
penelope je napisao/la sledeće:
Meni je glupo to sto su veza treceg sa prva dva dela samo andjeo i djavo, inace svi likovi ce biti potpuno novi... ali nadam se da ce biti ok. Jedva cekam da vidim Seku kako glumi


a ko je Seka?


Nemoguce da ne znas ko je Seka. Jedna od najpoznatijih srpskih estradnih umetnica, da ne kazem narodnih pevaljki...
Ja je licno ne podnosim, ali o tome ovde nije rec.

A sto se tice A3, mislim da ce biti najobicnija glupost...
 
DeeJayIvan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 06 Jan 2005
Poruke: 156

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film ce biti ko da ga je pravio City Records ili Grand : nekvalitetan, sa velikom reklamom i na njega ce se primiti sve devojke kojima je Seka idol!
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DeeJayIvan je napisao/la sledeće:
Film ce biti ko da ga je pravio City Records ili Grand : nekvalitetan, sa velikom reklamom i na njega ce se primiti sve devojke kojima je Seka idol!


Laughing Laughing Laughing

E, ovo si odlicno rekao.
 
revilo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 61

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 13, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: brate ja Na vrh strane Na dno strane

ja cu da cekam trojku ali ni dvojku jos nisma video a imam je piratsku
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 3:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da ce od ovog filma proizici nesto spektakularno...jednostavno prvi deo je bog i batina ne samo za ovu trilogiju,nego i za celu srpsku kinematografiju

_________________


Love don't let me go
 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene samo zanima kako ce se Seka Aleksic pokazati kao glumica
 
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

no comment

p.s. ne zove se mi nismo andjeli 3, nego sto u vezi s rokenrolom
 
danzka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 40

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma neka snime i cetvrti,peti,stoti...!Drugi deo je dovoljno bio les tako da sam razocarana!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> A3 Rock'n'Roll Uzvraca Udarac ---> Mi Nismo Andjeli 3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon