www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

A3 Rock'n'Roll Uzvraca Udarac ---> Mi Nismo Andjeli 3
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ce da puknu sa ovim trecim delom....
Upropastili su film. Prvi je bio fenomenalan, drugi ocaj, a ovaj treci ce biti zesce sr**je



_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 7:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milena Carica je napisao/la sledeće:
Kako ce da puknu sa ovim trecim delom....
Upropastili su film. Prvi je bio fenomenalan, drugi ocaj, a ovaj treci ce biti zesce sr**je


He, sviđa mi se tvoj potpis. Jeste da nema veze sa filmom (nadm se da modelator neće mnogo da zameri) , ali da izgovorim. Zar ljubav i seks nije isto ili makar približno?

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gde ode cika Nikola u penzionere a? e bas me zivo interesuje sta su sad smislili...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno mislim da ce ovo biti bezveze

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Borko Pavić Dorijan je sredinom sedamdesetih godina prošlog veka prodao dušu Đavolu kako bi, u socijalističkoj Jugoslaviji, postao rok zvezda i stekao bogatstvo i slavu. Ali, u današnjoj Srbiji, uspeh i slava više ne žive u rokenrolu.

To najbolje zna Marko, vođa garažnog benda TV Moroni, nekadašnji Dorijanov obožavalac koji ga se odrekao kada je njegov idol skrenuo u turbo folk. Kako su Anđeo i Đavo uvek u akciji, Markova velika želja da dobije "Telekaster" gitaru dovodi do toga da i on proda dušu Đavolu.

Anđeo ima 66 sati da ubedi Marka da ne overava ugovor sa svojim zlim partnerom a Đavo se složi da zamene tela Dorijanu i Marku kako bi mladi roker osetio "breme" slave. Istovremeno će rešiti problem koji im pravi dosadni Dorijan žaleći se da ga je Đavo prevario jer se ne drži pogodbe.

Tako se Marko nađe u telu velike turbo folk zvezde, a "prodana iskusna rokerska duša" u telu mladog neafirmisanog rokera.

Da li će slava, seks, droga i turbo folk pokvariti Marka? Da li će alternativa, čežnja, dosadni roditelji i garažni rok spasiti Dorijana?

Anđeo i Đavo se ponovo bore za duše svojih junaka. 66 sati i 6 minuta neumoljivo otkucava...Večni plamenovi pakla ili spasenje, pitanje je sad!


O produkciji...

Snimanje filma "A3 - Rock'n'Roll uzvraća udarac" trajalo je devet nedelja, od 25. maja do 26. jula, na oko četrdeset lokacija u Beogradu i okolini, kao i na jednoj lokaciji u kamenolomu Venčac kod Aranđelovca.

"A3 - R'N'R uzvraća udarac" je je velikim delom muzički film sa mnogobrojnim orginalnim numerama čiji je kompozitor Igor Perović,a tekstopisac Srđan Dragojević.



MASLACHAK FILM
Produkcijska kuća "Maslachak Film" je sestrinska firma "Delirium film-a" koji je u prošloj godini oborio sve rekorde gledanosti sa filmom "Mi nismo andjeli 2", reditelja i scenariste, Srđana Dragojevića.
Filmove "Mi nismo anđeli", "Lepa sela, lepo gore" i "Rane", na teritoriji bivše Jugoslavije, u bioskopskim dvoranama videlo je preko tri miliona ljudi! Nakon bioskopske eksploatacije, ovi filmovi su prikazani više od 600 puta na više televizijskih kanala, na pomenutim teritorijama.
Filmovi koji su nastali po scenariju i u režiji Srđana Dragojevića stekli su kultni status među gledaocima svih uzrasta u rekordnom roku: "Lepa sela, Lepo gore" ("Pretty village, pretty flame") i "Rane" ("The Wounds"), širom sveta distribuirala je Francuska kompanija "Studio Canal +" (www.canalplus.fr). Filmovi su prodati u više od 50 zemalja. Njihov uspeh
potrvđen je i na preko 70 prestižnih filmskih festivala na kojima su
nagrađeni sa oko 30 Grand Prix-a.
Svetske premijere ovi hitovi doživeli su na TV stanicama: "HBO", "Canal +" i
"Arte".
Film "A2" je sa preko 810.000 gledalaca ubedljivo najgledaniji film u 2005. godini i dobio je brojne nagrade na domaćim filmskim festivalima (najbolja režija, scenografija, specijalni efekti, muzika, montaža, maska…).

Cinears


SCENARIO:
Srđan Dragojević, Dimitrije Vojnov
REŽIJA:
Petar Pašić
ULOGE:
Uroš Đurić, Srđan Žika Todorović, Nikola Pejaković, Zlatko Rakonjac, Nada Macanković, Zoran Cvijanović, Vesna Trivalić, Svetlana Seka Aleksić, Milorad Mandić – Manda, Boris Milivojević, Goran Jevtić, Nikola Vujović, Mirjana Đurđević, Nemanja Janičić, Vladimir Tica, Nađa Sekulić, Petar Grašo, Milica Ostojić, Let 3, ...
DIREKTOR FOTOGRAFIJE:
Dušan Joksimović
PRODUCENT:
Biljana Prvanović,
-
ŽANR:
muzička komedija
TRAJANJA:
90 min

Oficijalni sajt A3 - Rock'n'Roll uzvraca udarac

Premijera filma je 11.10.2006 u Sava Centru

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preterase ga jbt smaraju vec

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sinoc gledala film u bioskopu, otisla sam pripremljena na najgore moguce, mislila sam ako je drugi deo bio los, ovaj ce biti jos gori...medjutim nisam se razocarala, jer je u filmu prikazana nasa muzicka scena i sta danas omladina slusa Rolling Eyes Realno gledajuci film nema neke kvalitetne dijaloge, niti neku posebnu radnju, ali pokazuje Srbiju u pravom svetlu ili bolje receno mraku.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
nancy34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 33
Mesto: ZRENJANIN

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se stvarno razocarala, film je glup
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki ljudi stvarno ne znaju da se povucu kad im dodje vreme.
Unistavaju nesto sto je vredelo, za neku bednu sicu.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
pinkybgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 123
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 04, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala film i mogu vam reci da je cista glupost. Nema nikakve veze sa prva dva dela, a u filmovima se pojavljuju pesme svakih 5 minuta koje su ocajne!
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se licno ne svidja...mislio sam da ce biti bolji od 2 dijela ali je gori 5x a 2 dio nista ne valja...

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je totalna glupost,drugi je jos i mogao da prodje,ali andjeli 1 su bili i ostace legenda

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> A3 Rock'n'Roll Uzvraca Udarac ---> Mi Nismo Andjeli 3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon