www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali pamtite grupe nasih detinjstva?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
time
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 04 Okt 2006
Poruke: 3
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Sjecam se Dade Topića i grupe TIME Na vrh strane Na dno strane

Sjecam se Dade Topića i grupe TIME

Samo nazalost u to vreme nije bilo kompjutera a starije generacije izbegavaju kontakte sa ovim spravama najvise zbog neznanje.
Inace bilo bi ovde komentara u nedogled.
I sada kada odu na koncert dođu tri generacije.

Za koji zivot treba da se rodim?

Dali znaš da te volim !

Makedonija!

Elizabet !

Kralj alkohol !

Hegedupa upa

Dok ja i moj mis sviramo đžez !

Divlje guske !

Živjeti slobodno!

Igraj narode moj !

Istina Masina !

Superstar !

Ajde upisite i vi neku pesmu ili komentar!



_________________
grupaTIME
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam generacija 80-tih...takodje bi dodala da su od stranih grupa jako aktuelni bili i New Kids On The Block, 2ulimited, capella....
I dan danas slusam tu muziku.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
milan77g
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 8
Mesto: sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak su merlin i crvena jabuka jedni od popularniji 80ti
 
boza_999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 115
Mesto: serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se secam samo od Corbe-baba jula

_________________
boza
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secam se neki zaboravi pesme ili pevaci - U Skripcu, Tu-Tu, Riva, Ekaerina Velika, Haustor.
OK, mozda ni su zaboravi.
I onda su Denis i Denis, Plavi Orkestar, Sladjana Milosevic, Xenija, Osmi Putnik...
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ono voleo mejdej i slično tome

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
m4verick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 36
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje pesme iz maldosti ce biti The World is Mine, White Horse, Electro... itd Smile Smile Smile Smile Smile Smile
 
Ed Hunter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Mar 2007
Poruke: 11
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam kao manji slusao vise ove nase: Zabranjeno pusenje, SMAK, Divlje Jagode, Corba, Malo Bajaga....A od 3 razreda: Maiden, Metallica, W.A.S.P., Purple, I malo manje sam slusao grupe tipa Stonsi, Bob Dylan itd.

_________________
And I know what I want
When the timing is right
Then I'll take what is mine
I am the clansman...Freedom
 
klexy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 206
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 5:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U moje vreme je harao Magazin, sa prvom pevacicom.
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako mislim od strani pevaci, danas jos slusam Duran Duran, A-ha, Kylie Minogue (sjecate li "Locomotion"), Madonna, ko jos je velika, i drugi, mnogi drugi...
 
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Madonna-to sam nekad davno slusao
 
marinela12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 31 Mar 2007
Poruke: 46
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TuZnE_OkIcE je napisao/la sledeće:
pa naravno da pamtim Jabuku ,Plavi orkestar,Riblja Corba ,Azra ,Valentino i jos mnogo drugih.i dan danas ih obozavam


slazem se,samo dodala bih Bajagu,Bjelo Dugme,Merlin,Divlje Jagode,Novi Fosili....

_________________
kad je oko slobodno vidimo
kad je srce slobodno volimo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Dali pamtite grupe nasih detinjstva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon