www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kokoš ili Jaje ??
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
lela17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 163
Mesto: BoGu IzA LeDjA BrE :)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 20, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Kokoš ili Jaje ?? Na vrh strane Na dno strane

Sigurno ste kada čuli to pitanje.

Šta je prije nastalo Kokoš ili Jaje ?

Pa da vas čujemo Very Happy Very Happy Very Happy

Prijatno filozofiranje Wink


 
estremusmexus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 24
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo je nastalo jaje, a evo i dokaza:
1. Na primer planeta zemlja je jajastog a ne kokoskastog oblika.
2. Prvi covek Adam je imao jaja a ne kokoske (mada mu se ubrzo pridruzila jedna - Eva).
Pozdrav

_________________
Ma da svakako
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 24, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

estremusmexus je napisao/la sledeće:
Prvo je nastalo jaje, a evo i dokaza:
1. Na primer planeta zemlja je jajastog a ne kokoskastog oblika.
2. Prvi covek Adam je imao jaja a ne kokoske (mada mu se ubrzo pridruzila jedna - Eva).
Pozdrav


:lolj: :lolj: :lolj: Pa ti si resio dilemu covecanstva... Jedino sto sam ja iz ovog "dokaza" zakljucila je da su pojedini potomci cuvenog Adama greskom nasledili jaje ali na pogresnom mestu..u glavi...Ali sta cete greske se desavaju i najboljima Rolling Eyes

_________________
 
lela17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 163
Mesto: BoGu IzA LeDjA BrE :)

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

estremusmexus je napisao/la sledeće:
Prvo je nastalo jaje, a evo i dokaza:
1. Na primer planeta zemlja je jajastog a ne kokoskastog oblika.
2. Prvi covek Adam je imao jaja a ne kokoske (mada mu se ubrzo pridruzila jedna - Eva).
Pozdrav


:lolj: :lolj: :lolj: :lolj: Ooooo bože dragi...e to ti je odgovor pravi..hehe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Svaka čast...sada si me nasmijo dobro..hehe!!! I od goreg ima gore Very Happy Very Happy
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, naravno JAJE. estremusmexus je to slikovito objasnio. Svaka čast!

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
damir_tz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam jedan veoma slozen odgovor na ovo pitanje
prvo je nastala kokos koja je dosla iz neke druge dimenzije pa je ona snjela jaje i iz jajeta se rodio horoz(perad muskog spola) i kasnije je on imao afera sa svojim roditeljem zenskog spola Very HappyVery Happy i tako da su sve kokosi velike incestoidne peradi Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koke koja je snila jaje, iz jajeta doša pilić i od pliča opet koke, pa jaje.... Smile
 
glumac86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 111
Mesto: SCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahhahha......pa vi niste normalni.....hhahahaah hvala na ovim obimnim misljenjima...bas sam se nasmejao!
Ma jaje je bre nastalo prvo.....samo ne znam kako je kokoska nastala ! Very Happy

_________________
NISTA OD TOGA
 
sarcastrator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 62
Mesto: tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to stvar evolucije. Jaje kao jaje (sa ljuskom itd) se razvilo kao najbolji oblik zastite pojedinih organizama u najosjetljivijoj fazi njihovog razvoja. S tim da jaje nije odmah imalo ljusku nego je to ispocetka bila neka opna koja se vremenom razvila u ljusku. Tako da se kokos koja je svog potomka donijela na svijet u toj opni nije morala roditi sa slicnom opnom.
Ukratko - prva je kokos.

_________________
Sarcasm 4ever!
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaje Smile

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa prvo je nastalo jaje, jer ga jedem za dorucak, a kokosku za rucak Smile Smile Smile

_________________
E da mi je, da mi je
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako kokoska snosi jaja, onda bi ona morala nastati prva, ali onda se pitam - odakle je nastala kokos??? Laughing

Verovatno postoji neko naucno objasnjenje i za to!? Wink

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Kokoš ili Jaje ?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon