www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemoguca Misija 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 1:33 am    Naslov poruke: Nemoguca Misija 3 Na vrh strane Na dno strane



Director: J.J. Abrams

Screenwriter: Alex Kurtzman, Roberto Orci, J.J. Abrams

Starring: Tom Cruise, Philip Seymour Hoffman, Ving Rhames, Laurence Fishburne, Billy Crudup, Michelle Monaghan, Jonathan Rhys-Meyers, Keri Russell, Maggie Q

Genre: Action, Adventure, Mystery, Thriller

Plot Summary: Tom Cruise returns as Special Agent Ethan Hunt, who faces the mission of his life in "Mission: Impossible III." Director J.J. Abrams ("Lost," "Alias") brings his unique blend of action and drama to the billion-dollar franchise.

Official Website: Mission Impossible
Trailers:

Verzija 1
Verzija 2


 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je moguce da niko nema komentare za ovaj film???
Cuo sam odlicne kritike, ali ga cekam na DVD-u pa da ga pogledam, jer inace zivim u gradu koji na zalost nema bioskop. Rolling Eyes
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam neku zelju da ga pogledam...cula sam da je u rangu sa drugim delom (sto ne govori bas pohvalno o njemu)...tom nije moj ljubimac (ako izuzmemo Top Gun) a prva dva dela filma su mi skroz bzv

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dino_dt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 13
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je potpuni flop. U pokušaju da MI3 učine boljim od MI2 ili pak MI1 rezultiralo je pretjeranim nabacivanjem specijalnih efekata i pretjeranom glumom Toma Cruisea.
Ovo je samo moje mišljenje. Pogledajte pa ocjenite sami. Smile
 
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je odlican, sa mnogo dobrim specijalnim efektima.
Moja totalna preporuka za film.

Veliki pozdrav za sve ljubitelje serijama Mission Impossible

_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 29, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam dal cu ga gledati ali cula sam dosta pozitivno o njemu pa cu videti...
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je sklj. nema poente, price niti akcije vredne gledati. white rabbit ostaje skriven do kraja filma i glavni glumac je krsh. Ali zato jedva cekam MI4. Brad Pitt glumi, i to ce biti extra.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to je sve komercijala. Prvi i drugi deo su O.K. , posle se sve svodi na holivud. nabudženi specijalnim efektima, tu više nema mesta za glumu Crying or Very sad

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Nemoguca Misija 3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon