www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fudbalski sudija?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Da li mislite da je Miroslav Radoman bio najbolji fudbalski sudija u SCG?
1) Da
47%
 47%  [ 8 ]
2) Ne
52%
 52%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 17

Autor Poruka
marko_kv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 5
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Fudbalski sudija? Na vrh strane Na dno strane

Zanima me sta mislite o fudbalskim sudijama?
Sta mislite da li im je teze od fudbalera i da li je lepo biti sudija?
Isto tako recite ko je po vama naj fudbalski sudija svih vremena u SFRJ sada SCG?



_________________
Marko_kv_
 
Knjaz1989
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da im uopste nije lako,treba da sve procene u delicu sekunde.Ipak u vecini slucajeva umeju da budu veoma nekorektni i bezobrazni.Znam o zato sto igram fudbal i cesto dozivljavam nepravde od strane sudija.

_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,tebi dao sve,za tebe ziveo.Sad sam opet tu i bicu uvek s tobom,vecno ostaces ti u srcu mom........
 
sudija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 23

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 77
Mesto: Tamo daleko...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vam kazem, da je apsolutno teze biti sudija, nego igrac Exclamation

Po svim kriterijima!

_________________
Samo opušteno Exclamation
 
marko_kv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 5
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 8:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je teze biti fudbalski sudija. Ja sam Republicki fudbalski sudija. Mislim da sudije nisu "bezobrazne", ali greske se desavaju. Tacno je da ima i podmitljivih sudija koji ce za male pare da nameste utakmicu, ali realno gde nema korupcije?
A niste mi odgovorili za naj sudiju???

Po mom misljenju to je Zoran Petrovic nas bivsi internacionalac.

_________________
Marko_kv_
 
bosnovi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kolina je bio najjači lik

edit by vladeling
Da,po tvom misljenju,ali bi mogao da procitas i prvi post i vidis sta je Tema - dakle... naj domaci sudija svih vremena!!!
 
kama ajdin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 204
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je najbolji sudija u srbiji Smile

_________________
ajdin begic-bega
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da im je mnogo lakse nego fudbalerima! Ipak su mnogo manje placeni xexe
 
maki1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije im lako uopste, a pogotovo ovim sudijama u nizim rangovima, sto samo mole boga da izvuku zivu glavu posle utakmice.
 
rabrmi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imao sam komsiju koji je bio sudija u republickoj lizi exyu,za skoro svaku utakmicu dobiao je pare ,od domacina ili gosta ,znalo se ponedeljkom kad on dodje u kafic bice pica za djabe
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Fudbalski sudija? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon