www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fiat Grande Punto
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
doktorsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 61
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:55 am    Naslov poruke: fiat Na vrh strane Na dno strane

fiat je ekstra, motori od 8V im nisu bas nesto pouzdani i izdržljivi 100,000 KM i gotovi su, mada im je slaba tačka centrala to kad ode mozes ga zapaliti - jer je taj dio oko 3000 KM - 1500 Eura, vozio sam fiata znam kako je

 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozdrav!

Kao prvo: Ovaj Grande Punto je sila od automobila!
Kao drugo: Ko od Vas sedne u taj auto videce o kom automobilu je rec, pretezno mislim na 6 stepeni menjac u tako malom automobilu!
Trece: To je Fiat-ova marka i nije kao svaka druga...ako nije Volks onda je Opel, a ako nije Opel onda je BMW i tako dalje....

Vredi imati taj auto, a posebno sto je to Fiat! Promena je najbitnija!

Zaboravih, provozajte se ako imate uslova u tom automobilu i videcete kako prija sto je to Bash FIAT-ova marka! Razz I posle dajte komentar i sigurno cete promeniti misljenje o dizajnu proslog i sadasnjeg! Razz Razz Razz Ne cuje se, a ima 6-stepeni....wwuuuum

Reze automobil na krace relacije! Twisted Evil


[Edit by Rile_Master: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
..::Griffin::..
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jan 2007
Poruke: 34
Mesto: VR

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju je jedan od najlepsih automobila iz te manje klase.Naravno i snaga mu je odlicna.

_________________
Some days wouldn' be special,if it wasn't for rain.Joy wouldn't feel so good,if it wasn't for pain...
 
miodragkolaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako lep auto, a najaca abarth verzija ce imati oko 220 konja
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sila od automobila! Vidite kakav volan ima, kakvu centralnu konzolu, kakav menjac, a i voznja nije losa! Wink

Najbolji je kada se izlazi iz ullice i ''nabije'' gas do poda... Twisted Evil

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

extra auto... vozio sam se i posebno mi se svidja enterijer
u crnoj kozi

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fiat Grande Punto Abarth u Ženevi

Jedno od najpoznatijih imena u svetu auto sporta ponovo će zablistati u punom sjaju na Ženevskom salonu automobila. Simbol ove marke je škorpion, a ime Abarth.

Abarth je oduvek bio simbol strasti, uzbuđenja, konkurentnosti, a sada se vraća u novom ruhu što će obradovati sve ljubitelje auto sporta i italijanskih automobila. Grande Punto je samo prethodnica čitave game vozila koja će nositi slavno ime Abarth.

Abarth će krasiti diskretni detalji i visoka tehnologija: prefinjeni materijali, detalji od aluminijuma i ugljeničnih vlakana

Grande Punto Abarth S2000 je automobil pripremljen za trke i krasiće štand Fiata u paru sa sa uličnom verzijom. Zvezda štanda svakako je Grande Punto Abarth koji će se naći na tržištu u septembru. Automobil koji će se naći u Ženevi opremljen je sa 1.4 Turbo benzinskim motorom koji razvija 150 KS pri 5500 ob/min, a uskoro se očekuje i verzija sa motorom od 180 KS, što je duplo u odnosu na osnovnu verziju Fiata. Ovo je na neki način nastavak tradicije, jer je Fiat 500 iz 1958 god. razvijao 13 KS pri 4000 ob/min, a maksimalna brzina mu je bila 85 km/sat, dok je Fiat 5000 Abarth razvijao duplo, odnosno 26 KS pri 5000 ob/min, a maksimalna brzina bila mu je 118 km/sat.

Možda je snaga Abarthovog motora pomalo razočaravajuća, ako pogledamo neke od konkurentskih modela, ali želimo da verujemo da Abarth ima još kojeg keca u rukavu i da je u pripremi još snažniji motor.

Da Abarth može dosta bolje uveriće se posetioci salona u Ženevi, koji će imati priliku da vide Abarthu S2000. Ovo je naravno trkačka varijanta Grande Punta Abarth sa kojom će sportsko odeljenje Fiata nastupiti u italijanskom reli šampionatu ove godine sa posadom Giandomenico Basso i Mitia Dotta.

David Gatti, pobednik Fiat Abarth medjunarodnog trofeja prošle godine takmičiće se za volanom Fiata grande Punto R3D sa dizel motorom. Na međunarodnoj sceni Abarth S2000 će se nadmetati u IRC šampionatu sa posadama Andrea Navarra i Guido D'Amore, te mladi Umberto Scandola-om i Anton Alenom.

Abarth & C.Spa tim će voditi Claudio Berro.

Pokretan sa atmosferskim motorom zapremine 2 litra, Abarth S2000 razvija 270 KS, a prenosi snagu pomoću svih točkova. Radi se o nasledniku automobila koji je pobedio u italijanskom šampionatu prošle godine, a do pobede ga je doveo Paolo Andreussi sa suvozačem Anna Andreussi pobedivši na 7 od 11 trka. Andrea Navarra i Guido D'Amore su osvojili u istom automobili treće mesto. Giandomenico Basso i Mitia Dotta su osvojili evropsku titulu i IRC šampionat.

Od debija prošle sezone trkačka verzija je bia nepobediva bez obzira na vrstu terena, pa nema razloga da u sledećoj sezoni Grande Punto poklekne pred konkurencijom.

[nacionalnaklasa.com]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: WELER Na vrh strane Na dno strane

Atraktivan izgled
Bez svake sumnje, Fiat Grande Punto je automobil atraktivnog izgleda sa kojim je nemoguće proći nezapažen. Agresivne linije karoserije su vešto ukomponovane sa nešto blažim, tako da je pojava istovremeno i kompaktna i elegantna.
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

juce sam se vozila u skroz novom.prelep je! ima mnogo vise mesta nego u dvojci i unutra je sve kvalitetnije odradjeno.
jedino sto sam primetila da je npr. plastika u stilu mnogo kvalitetnija i meksa nego u puntu,onako je pomalo kruta.ali zato je valjda stilo i skuplji.

_________________
B & M
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..::Griffin::.. je napisao/la sledeće:
U svakom slucaju je jedan od najlepsih automobila iz te manje klase.Naravno i snaga mu je odlicna.



Ovako imao sam priliku sad na letovanju da ga vozim i moram da te osporim sto se tice snage,...

Mozda one jace verzije i nekako ali slabija verzija koju sam ja vozio je na ravnom putu bila ok ali po usponima po krfu je bio ko puz,jednostavno uzbrdo nece da izvuce u drugoj i to gas do daske (iako nije neka uzbrdica(doduse naspram nasih u bgd-u je ko da se penjes na planinu),tako da sam usponima uvek prilazio s strahom od toga da cu na sred uspona ostati bez snage) a kad je u prvoj nateze se toliko da me je srce bolelo sto ga vozim tuda ,a cak sam se pitao i dal ce moci da se uspne uz 1 uspon kad sam se vracao s plaze i dal cu morati da izbacim devojku i 2 drugarice da bi izvezao uzbrdo i saceko ih na vrhu....


Sto se tice dizajna tu sam misljenje vec dao,a sto se tice kvaliteta na oko nije lose uradjen,unutrasnjost je dosta kvalitetno uradjena.

Sto se tice ukupnog kvaliteta nis narocito pogotovo kad sam video da kompijuter zeza i sam pali i gasi servo(pogotovo kad se pali,uvek se pali razliicito nikad ne umemorise stanje u kom si ga iskljucio,vec nekad se upali s servom nekad ne.. Rolling Eyes ) a auto je nov presao 1500km(mozda mu nisu odgovarale vrucine Laughing )....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Fiat Grande Punto Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon