www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

[NE] moguca misija
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: [NE] moguca misija Na vrh strane Na dno strane

Ovde mozete napisati komentare vezane za skrivenu kameru u produkciji RIKOSET koja se emituje utorkom od 21:20 na RTVPINK.

Do sadasnje zrtve bili su: Tijana Dapcevic, Ana Nikolic, Ognjen Amidzic, Milan Kalinic, Ivan Zeljkovic, Mima Karadzic, Goca Trzan, Jelena Karleusa, Aljosa Milenkovic......

Autori ovog projekta su Dejan Jelovac, Darko Jevtic i Goran Markovic, koji vec godinama rade emisiju crne hronike „Rikošet“




_________________
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad mi je znaimljiva pa je pogledam,ali ne uvek nekad su stvarno glupe.One sa Milanom i Zekom Milonerom su bile dobre ,ove u poslednje vreme su kratke i dosadne!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas ce biti dobro. Misija 20 je odlicna, ali ne znam bas ocemu s radi

_________________
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

organski ne mogu da podnesem onog lika što iz kombija komentariše i ismeva "žrtve" nemoguće misije. odvratan mi je!!! pravi maloumni bajica debilastih komentara. čim progovori skače mi po ku**evom živcu.

_________________
happy now?
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 8:11 pm    Naslov poruke: Nemogica misija Na vrh strane Na dno strane

Odgledao sam samo dve emisije do kraja i to one sa Milanom Kalinicem i Ivanom Zeljkovicem. Nije lose, ali nisam preterano odusevljen. Podsecaju na italijanske skrivene kamere, mada je svakako zanimljivije videti nama poznate licnosti kao "zrtve".
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strava emisija, uvek se slatko nasmejem i zabavim...najbolja je bila sa Milanom Kalinićem... Wink

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta kazete sinoc bila Vesna Jugovic kako su je uplasili Laughing
Sto bi oni u kombiju rekli: "Misija uspela"

_________________
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad mi se svidjaju njihove ideje,a nekad ne...Ali uvek mogu da ih gledam kad mi je dosadno... Wink
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ispocetka je bilo malo zanimljivije...ali emisija je sasvim OK i kad god mogu, pratim je...a ona dvojica u kombiju se najbolje zabavljaju... Razz

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U utorak 02.05. pogledajte specijalnu epizodu nemoguće misije u kojoj će se videti kako su žrtve nameštane i u kojoj će se izabrati najbolja od prethodnih deset emisija. U epizodi govore žrtve o svom iskustvu u “(ne)mogućoj misiji”, ali i njihovi prijatelji koji su nam pomogli da im priredimo jedinstven doživljaj.

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene nerviraju...nisu duhoviti vec strahovito iritirajuci...nit' gledam nit' me zanima

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E šokantno mi je bilo ono sa Vesnom Jugović kad je misica vrisnula : "Ali nemojte mene, ja sam misica!!!" Shocked Shocked Shocked
Oh Bože, svega ima... Rolling Eyes

A Nataša Miljković je faca... 8) ...umirala sam od smeha kad je rekla ono kao:"...Kume, razumem ja kad muškarac poludi za ženom, ali kod mene uvek sve gotovi proizvodi!" Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> [NE] moguca misija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon