www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

15 gresaka pri ulepsavanju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Citat:
2. Carape uz otvorene cipele
Sandale i otvorene cipele najljepše je nositi na bosu nogu iako je trendi odjenuti uz njih čarape. No takvo što valja ipak prepustiti modnim maherima, jer je mogućnost promašaja - golema! Stoga ne riskirajte neželjen izgled - turistice.


3. Tamne carape uz cvetnu modu
Odjenuti tamne čarape uz lepršavu ljetnu suknju ili haljinu cvjetnog uzorka, pravi je modni ”faux-pas?! Inzistirate li ipak na damskom dojmu da imate čarape, na raspolaganju su vam od ove godine sprejevi koji ”šminkaju? noge


Znaci, ovo su po mom misljenju, dve NAJVECE i najodvratnije greske u zenskom oblacenju! Kad vidim devojku u sandalama ili papucama na stiklu i najlonkama-mogu tacno da povratim! Ili letnja haljinica, pa jos cvetnih dezena i crne grilonke................... New Evil New Evil New Evil UZAS!!!



Jes vala mila u pravu si. To je horor. To kad vidim odmah mi dodje da bas povratim..pih Mad



_________________
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 26, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaha da smješno je to što koliko god svima nama to bilo jasno uvijek se nađe cura koje stvarno tako nešto nemogu shvatiti! di god se okreneš neki modni promašaj!
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To jesu najgori i najuočljiviji mogući promašaji, ali znamo svi da ih ima još mnogo i da nisu niti tako rijetki..Sigurno je svaka od nas imala bar jedan...Ne takav grozan i očit, ali mali sigurno:)


Poslednja prepravka: ***LaNe*** datum Sub Apr 22, 2006 5:21 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na moj popis(nisam ja to napravila) bi išlo:
1.bijele prozirne hlače i crne tange
2.otvorene cipele i čarape
3.sportske hlače i staromodne crne cipele na deeeeeebelu petu
............

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A secate li se one kombinacije iz 80-tih: farmerice i salonske cipele? Laughing

Prosle godine, na leto, bio sam nesto u prodavnici kad je naisla gazdarica. Tako... moje godiste. Nosila je "majcu" koje je u stvari kvadrat od tkanine sa dve vrpce. Jedna ide oko vrata, a druga preko ledja. Dakle, bilo bi to kao kecelja, ali:
1. Cetvrtastog je oblika
2. Nije nosila nista ispod, pa cak ni grudnjak! Uglavnom... hmmm... videlo se... sta grudnjak pokriva, jel' te?... Embarassed

Cisto sumnjam da je ponovo to obukla. Laughing

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
linabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je najgore kada vidim tange koje vire.. bas zato sto se to moze videti svuda i uvek... uopste ne kapiram u cemu je tu fora.. pa ako je riba jos malo deblja, pa krene salo da se preliva na tri strane.. grozota...
za ovo ostalo su devojke i skapirale da ne treba, al za tange NE! Smile
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa uglavnom se slazem,al najodvratnie je kad neko ne zna da spoji materijale na primer obuce neku letnju stvar i iskobinuje je sa necim zimskim bljak! Recimo bela letnja suknja i onda ladno dole crne zimske cizmice da povratis.... A ima takvih ispada po gradu

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 5:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A one zlatne ili srebrne cizme i/ili drugi delovi odece sto sljaste? To mi je smesno. Devojka izgleda kao rotaciono svetlo.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
andjelinaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Dec 2005
Poruke: 78
Mesto: Budva

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da svako treba da nosi ono sto mu stoji lijepo i u cemu se dobro osjeca! danas ima toliko modernih stvari koje su katastrofa, totalni kic! dosta puta mi se desava da izadjem i u gradu sretnem djevojke obucene a la "grand" sve na izvolte, kao prostitutke! ajde jos i kome to stoji!
skoro sam bila u diskoteci i vidjela ribu od 1.60 sa jedno 70kg, noge ko plinske boce a obukla dopicnjak i kratku dekoltiranu majcu! salo ispada na sve strane! ok je kad su djevojke bez kompleksa ali zasto od sebe praviti cirkus, kad zato nema potrebe!
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Carape sa orvotenom obucom ipak ostaju najjjjjjjjjjjjjgore
 
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv plitkih pantalona ili tanga, a ni protiv prozirnih pantalona, ako je donji vec neupadljiv. Za ovo ostalo se slazem u potpunosti Wink

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UKRATKOSS je napisao/la sledeće:
Carape sa orvotenom obucom ipak ostaju najjjjjjjjjjjjjgore


Najlonke na sandale mogu nekako da prodju, ali tesko. Obicne zokne - nikako! Obuces carape da ti se noge ne smrznu i sandale da se ne pregreju. :Fade-color

Danas je neka devojka imala sandale sa trakama koje su se vezivale u masnu. Ok je to, ali trake su bile siroke pa deluje kao da joj spadaju sandale pa ih je vezala najlonskom kesom iz prodavnice.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> 15 gresaka pri ulepsavanju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon