www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto bježimo od stvarnosti?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto jednostavno tako lakse zivimo,niko nece da prizna ono sto zna da je tacno,a zna da mu je bila odgromna greska....svi beze od toga....zavaravaju sami sebe,tese se nekim lazima.....Ali jednostavno tako je lakse,iako svi znamo da to nije dobro!!!!


_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
sarcastrator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 62
Mesto: tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 8:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja od stvarnosti bjezim u uspomene, u proslost... ahhh kako je to lijepo... ali je naravno i stetno jer sto se vise prepustamo stvarima koje nemaju dodira sa stvarnoscu sve smo nespremniji i ranjiviji na samu stvarnost... dobro su rekli - treba to raditi samo s vremena na vrijeme

_________________
Sarcasm 4ever!
 
Pg_boY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Maj 2006
Poruke: 83
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivot je mnogo tezi nama na Balkanu,nego ljudima u nekim drugim krajevima svijeta,ali to ne znaci da treba da klonemo duhom.Jeste,teko je,puno je problema,ali opet dodje novi dan,a to je jos jedna prilika za uzivanje u ovom zivotu.Ma pogledaje Zivot je lep sa Beninijem,i znacete o cemu pricam Exclamation
 
SoloDpr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 11
Mesto: Pančevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najiskrenije mislim da su iskustva različita pa i samim tim razmišljanja. Svi smo mi ponekad malo kukavice pa hoćemo da pobegnemo od problema ali na kraju shvatimo da smo rešili problem a nismo ni znali da za to nije potrebna neka hrabrost. Ali svakom sledećem pokušaju rešavanja problema strah se ponovo javlja. Prema ličnom iskustvu najbolje sam prolazio kada sam probleme rešavao odmah bez ikakvih pauza i čekanja(naravno sve zavisi od tipa problema). Možda nije loše da svi krenu da rešavaju svoje probleme direktno a da se posle toga ne kaju i stoje iza svojih rešenja na probleme. To je hrabrost. Jedna stara poslovica kaže da nije sramota pasti vec je sramota ne podići se ponovo. Svaki naš problem je uvek spreman da nas sruši.

_________________
SNAGA BEZ KONTROLE NE ZNAČI NIŠTA !
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da mi je nepoznat ovaj pojam i ne znam kako se to postize!? Koliko sam ja svesna sebe i svog zivota i koliko se mogu setiti, nikada nisam bezala ni od cega, cak ni kao dete. Uglavnom sam se suocavala sa svime sto me je snaslo u zivotu, jer sam nekako naucena da ce tako brze proci. Embarassed

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
gordanah
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 7
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 11:18 am    Naslov poruke: Ponekad boli... Na vrh strane Na dno strane

Kada stvarnost pocne da boli, i pitate se zasto bas vas?
Ima li odgovora?
Ili se pobegne u mastu...sta vec.
Da utrne, padne u zaborav , da rane zarastu...

_________________
Ima dana kada osećam da se cela selim u svoje dlanove.

Kada dišem srcem.

Kada ližem oblake… pa i ako su duboko ispod zemlje.

Desi se.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od stvarnosti bezimo kada sa necim jednostavno ne mozemo da se pomirimo i kada nismo sposobni da resimo probleme koji se desavaju u svakodnevnom zivotu

_________________


Love don't let me go
 
Syndy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 61

Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 363
Mesto: grad senki

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bezimo od stvarnosti jer po nekada ume da bude i suvise surova,ume da zaboli,da nas baci u depresiju,tugu,da sve vidimo crno....zato je i pozeljno pobeci iz nje u neki svoj grad snova,gde je sve onako kako mi to zelimo,skupiti snage i poci dalje kroz zivot... New Spiral

_________________
San o sreci je najveca sreca.....
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz stvarnosti bezimo kad nam ta stvarnost postane previshe muchna...kad nemamo snage da se sa njom suochimo...
mislim da je nekad zdravo pobeci u neki svoj zamishljeni svet... i tamo potraziti odgovore na pitanja koja nas chekaju u pravoj stvarnost... Exclamation

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 4:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko god se trudila da pobegnem od stvarnosti ne mogu jer je ona svuda oko mene.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
WaNjIcA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: vicenza

italy.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad stvarnost ume da bude surova i nije lako izboriti se i nauciti ziveti sa time...
Ja jos uvek zivim u svetu maste jer se plasim stvarnosti mislim da ima jos vremena i da cu s'vremenom postati jaca i uspeti da se izborim sa stvarnoscu...

_________________
Prodao si moje snove, zeleo si neke nove, kazu nisi za mene...Ko da srce nebi htelo kad bi samo jednom smelo tebe da zaboravi pa ce pre da oprosti
 
JVilkoks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2004
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bjezim kada sam svjesna nerealnosti u kojoj sam. Prosto onda kad izaberem da zivim za trenutak, uprkos mogucim posljedicama.

Takodje, to cinim i kada izgubim dragu osobu. A dosta je takvih... Prosto godine su mi potrebne da prihvatim stvarnost... Cini mi se da ih nikad u potpunosti ne prihvatim.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zašto bježimo od stvarnosti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon