www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li biste donirali svoje organe nakon smrti?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  

Da li biste donirali svoje organe nakon smrti?
Da! Vrijedi spasiti neciji zivot
68%
 68%  [ 92 ]
Ne! Moje kompletno tijelo ide samnom 2 metra pod zemlju
14%
 14%  [ 20 ]
Nisam jos razmisljao o tome pa ne znam da li bih...
16%
 16%  [ 22 ]
Ukupno glasova : 134

Autor Poruka
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Donirati neki od svojih organa da bih spasio nekome život i usrećio porodicu osobe koje će nastaviti živjeti je divna stvar.To bih uradio bez razmišljanja.


_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da bih....bilo bi vrlo nehumano s moje strane da mislim samo na sebe, cak i kad me nema...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh ne znam...i da i ne...naravno da bih spasila neciji zivot kada bih to mogla, ali (kao sto to neko vece rece) ne bih mogla svojoj porodici da priredim dodatni bol da o tome razmisljaju...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
sarcastrator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 62
Mesto: tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uradio bih to u svakom slucaju Exclamation

_________________
Sarcasm 4ever!
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne.Pa vise bi moji organi koristili nekom drugom nego meni Smile
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako dobrovoljno dajem krv,zasto ne bi dala i organe (posle smrti)ionako mi onda nece trebati,pa sto da istrune kada se moze iskoristiti.

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, dao bih organe, naravno. Bez razmisljanja, mada nedajem krv. Rolling Eyes

_________________


 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako imam fobiju od igle (tacnije od vadjenja krvi)-nemam problem da dorovoljno dam krv. E kad treba za sebe, za neku proveru, da vadim krv-tu vec imam problem i to na sve mozguce i nemogce nacine pokusavam da izbegnem! Rolling Eyes
Ali za organe......tu imam svoje razloge ZA i PROTIV! Sa ove tacke gledista, ne znam da li bih! Rolling Eyes

_________________


 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da bih,ako nekom nesto treba nek slobodno uzme
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam sigurna....ipak ruzno je kad te seku i vade ti organe....ako si ceo zivot ziveo sa svojim organima,mislim da je u redu da te tako i sahrane!!!

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto ne verujem u "Boga" i tako te gluposti, da ljudska "dusa" odlazi u raj ili pakao... smatram da je ljudsko bice realno sacinjeno od krvi i mesa ( materijalno ) i taj organizam pokrece jednostavna i cista kosmicka energija ( kako to neko naziva - "dusa" )... Kada covek umre, simbioza materije i energije se raspada, energija se oslobadja i sjedinjuje ponovo sa prirodom ( kosmosom ), a telo kao bilo koja materija ostaje da se raspada.

E, sad, pod ovakvim uverenjem, ne vidim uopste razlog da se nekome ne spasi zivot mojim organima, koji jos mogu da funkcionisu a koji inace vise nicemu ne sluze ( ako ih ne dobije neko drugi, raspasce se u zemlji, uzaludno )!?
Dakle, odgovor je : naravno da bih poklonila svoje organe i spasila ( produzila ) nekome zivot! Laughing

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ce to spasiti neciji zivot,naravno da bih!

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Da li biste donirali svoje organe nakon smrti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 2 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon