www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li biste donirali svoje organe nakon smrti?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  

Da li biste donirali svoje organe nakon smrti?
Da! Vrijedi spasiti neciji zivot
68%
 68%  [ 92 ]
Ne! Moje kompletno tijelo ide samnom 2 metra pod zemlju
14%
 14%  [ 20 ]
Nisam jos razmisljao o tome pa ne znam da li bih...
16%
 16%  [ 22 ]
Ukupno glasova : 134

Autor Poruka
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bi sto da ne ako to nekom zivot znaci...

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja sam se malo zamislila oko ove teme,pre neki dan. I spomenem ja to mom dragom i on mi kaze nesto sto me porazilo: desava se da, kada one tamo cika doce znaju da ces ti da doniras svoje organe,a ti si,ne daj boze, u bolnici, "nesto-ti-fali-ali-nije-toliko-ozbiljno" a tim istim pohlepnim cika docama neko plati za tvoje "ostavljene i zavestane" organe i...pa doca preduzme neke mere i ti.. odes dva metra ispod zemlje..
nazalost,cula sam da se to desava Rolling Eyes sad vise i nisam sigurna, da li bih ili ne bih!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
E ja sam se malo zamislila oko ove teme,pre neki dan. I spomenem ja to mom dragom i on mi kaze nesto sto me porazilo: desava se da, kada one tamo cika doce znaju da ces ti da doniras svoje organe,a ti si,ne daj boze, u bolnici, "nesto-ti-fali-ali-nije-toliko-ozbiljno" a tim istim pohlepnim cika docama neko plati za tvoje "ostavljene i zavestane" organe i...pa doca preduzme neke mere i ti.. odes dva metra ispod zemlje..
nazalost,cula sam da se to desava Rolling Eyes sad vise i nisam sigurna, da li bih ili ne bih!
Bio je vec roman i fillm o tome.
Doduse, to je jos uvijek vrlo, vrlo rijetka pojava.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...




Poslednja prepravka: aureliano datum Uto Nov 20, 2007 9:32 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jok ja...vrlo sebicno od mene, al' eto Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
:LOL: je napisao/la sledeće:
E ja sam se malo zamislila oko ove teme,pre neki dan. I spomenem ja to mom dragom i on mi kaze nesto sto me porazilo: desava se da, kada one tamo cika doce znaju da ces ti da doniras svoje organe,a ti si,ne daj boze, u bolnici, "nesto-ti-fali-ali-nije-toliko-ozbiljno" a tim istim pohlepnim cika docama neko plati za tvoje "ostavljene i zavestane" organe i...pa doca preduzme neke mere i ti.. odes dva metra ispod zemlje..
nazalost,cula sam da se to desava Rolling Eyes sad vise i nisam sigurna, da li bih ili ne bih!
Bio je vec roman i fillm o tome.
Doduse, to je jos uvijek vrlo, vrlo rijetka pojava.


Film se zove Koma i odlican je.
Jeste da se retko desava, kao i sedmica na lotou, pa mnogo ljudi igra i nada joj se. Ja ne znam koliko su ti podaci tajni, ali da je rizicno - rizicno je.
Ma ja bih doneo zakon da organi mrtvog coveka budu nacionalno dobro, pa da niko nikog ne pita hoces li da ih das ili neces. Tako ne bi bilo ni nestasice, a samim tim ni prevara, sverca i sl.
 
milosh_vp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: Velika Plana

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ucinicu to, i onako mi, tamo gde idem, nece trebati, a nekom ce spasiti zivot.

_________________
Cuvajte drvece!Na njima su ziveli nasi preci!
 
senjanin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 16 Nov 2007
Poruke: 64

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako išta ostane zdravo da...
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o tome nisam puno razmisljala,ali eto tako u drustvu smo se dotakli teme donacije organa posle i smrti,ijao kada sam cula da se lekari sami toga plase
jer u drustvu je bila osoba koja radi u zdravstvu i misljenje lekara je ne
jer organi se zavestavaju naravno tokom zivota i uzimaju podaci elem sta se desava kada nedaj boze naprasno zafali organ recimo predsedniku premijeru
i sl. eliti i ispostavi se da vas organ odgovara osobi x,a vi zivi i zdravi khm bas su mi zadali domaci zadatak da razmislim na tu temu
u principu sam za sta cemi organi 2 metra pod zemljom a nekome moze pomoci ali da to ne bude samo zloupotrebljeno

_________________
vera,ljubav,nada
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne, mada jedno je reci a drugo to i uciniti... mada malo me raduje pomisao da bi i nakon moje smrti jedan deo mene ostao da zivi... ali to nije tema ovog foruma
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,imam donatorsku karticu...i rado bi spasila drugima zivot ako vec ne mogu svoj

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
duvanjka_87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Okt 2007
Poruke: 21

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 6:38 pm    Naslov poruke: .. Na vrh strane Na dno strane

Znam da nije bas ok ak se to neradi ali ja to nebi!
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2008 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja bi, zasto ne ako mogu i ako meni nece trebati

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Da li biste donirali svoje organe nakon smrti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Strana 15 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon