www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jesu li vam se ikad upucavali homoseksualci?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Aco22
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Da Na vrh strane Na dno strane

Jeste se i meni to jednom deslo... Bio sam u jednom svabsko kaficu, posto sam cou da se tuj stalno okuplja raja i da je fino unutra... Tako ti ja odem tamo sa djevojkom.... Dok sam ja narucivao pice (djevojka je otisla u toalet), namene je neki humoseksulac naisao i nikako nisam mogao da ga se odreknem dok nije stigla mi djevojka....... Opsni su

 
_kiZa_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 89
Mesto: Bec

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste jednog i hvala bogu nikad vise ..

priso mi frajer i odma direktno prico .. al skonto te je brzo da nismo mi jedno za drugog Laughing
 
milann05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 164

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma katastrofa... stravicna guzva u busu i ja odjednom osecam kako mi je nesto naslonjeno na onu stvar, ja pomislim necija torba, kad ono neki covek srednjih godina lepo stavio ruku i pipa... bio je dovoljan jedan pogled i na prvoj stanici je sisao....
 
otkaceni_decko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 40

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, hvala Bogu. Mislim da bih nasilno reagovao.

_________________
Ima ljudi kojima je nada isto sto i hleb,ili vazduh koji udisu. Kada nada ugasne, kao da je sve nestalo i tada oni koracaju u smrt s' podrugljivim osmehom u uglu usana, s' nestrpljenjem u srcu...
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Re: Jesu li vam se ikad upucavali homoseksualci? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Ovo stvarno moram pitati…
Naime, upucava mi se homić.


nije lepo koristiti izraze "upucava" i "homić" jer su to pogrdni nazivi. bilo bi pristojnije da napišeš "muva me" i "gej".

aureliano je napisao/la sledeće:

Znam da je u Hrvatskoj i Srbiji to puno manje izraženo, to jest manje ih ima i više se skrivaju,


u zabludi si i grešiš ako misliš da ih manje ima. to da se kriju je istina. moj najbolji prijatelj je homoseksualac. najbolji prijatelj moje devojke takođe. jednom prilikom smo svo četvoro šetali i na potezu od slavije do kalemegdana smo sreli više od 15 gejeva na koje su nam prijatelji ukazali da ih poznaju sa gej žurki ili sa gej scene. to znači da ih ima mnogo više nego što možeš da pretpostaviš.

aureliano je napisao/la sledeće:

no po Europa, Kanadi i USA ih ima puno, ponose se time, i pokušsavaju regrutirati novake, izgleda.


regrutovati novake???

EDIT by: Gilence.
Malo sam ti izmenio post, zapravo izbrisao vredjanja koja si uputio clanu Aureliano. Iz razloga tog da, ako se neko ne slozi sa tvojim stavom i misljenjem, nije zasluzio da bude vredjan. Tako da te najlepse molim da to ne praktikujes. Ako se sa tim ne slazes, zao mi je, ali na ovom forumu, prevashodno, vladaju civilizacijski i dobroljudski odnosi.
Hvala na razumevanju, upravica foruma
.

_________________
happy now?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stankowsky je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
Ovo stvarno moram pitati…
Naime, upucava mi se homić.


nije lepo koristiti izraze "upucava" i "homić" jer su to pogrdni nazivi. bilo bi pristojnije da napišeš "muva me" i "gej".

aureliano je napisao/la sledeće:

Znam da je u Hrvatskoj i Srbiji to puno manje izraženo, to jest manje ih ima i više se skrivaju,


u zabludi si i grešiš ako misliš da ih manje ima. to da se kriju je istina. moj najbolji prijatelj je homoseksualac. najbolji prijatelj moje devojke takođe. jednom prilikom smo svo četvoro šetali i na potezu od slavije do kalemegdana smo sreli više od 15 gejeva na koje su nam prijatelji ukazali da ih poznaju sa gej žurki ili sa gej scene. to znači da ih ima mnogo više nego što možeš da pretpostaviš.

aureliano je napisao/la sledeće:

no po Europa, Kanadi i USA ih ima puno, ponose se time, i pokušsavaju regrutirati novake, izgleda.


regrutovati novake???

EDIT by: Gilence.
Malo sam ti izmenio post, zapravo izbrisao vredjanja koja si uputio clanu Aureliano. Iz razloga tog da, ako se neko ne slozi sa tvojim stavom i misljenjem, nije zasluzio da bude vredjan. Tako da te najlepse molim da to ne praktikujes. Ako se sa tim ne slazes, zao mi je, ali na ovom forumu, prevashodno, vladaju civilizacijski i dobroljudski odnosi.
Hvala na razumevanju, upravica foruma
.
Rijeci kao "upucava" i "homic" su dio normalnog slenga u gradu iz kojeg potjecem i ne znam zasto bi bile uvredljive. Meni nije priprodno da kazem "muva me"... (nisam iz Srbije), "gej" hajde mozda i da...

Dalje necu komentirat.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad me niko od njih nije startovao i ne zelim da mi se to ikad desi. Mene nesrvira sto su to sve foliranti koji prate modu. To je bolest, ali psihicka bolest, a ne neko poremecenje. Mozda je 1% citave homoseksualne populacije zaista bolesna, tj hormonski poremecena, ostalo je sve pracenje mode.
Jednostavno, tako se unistava potomstvo. To se kosi sa biologijom
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 4:27 am    Naslov poruke: Re: Jesu li vam se ikad upucavali homoseksualci? Na vrh strane Na dno strane

stankowsky je napisao/la sledeće:

regrutovati novake???


Prema psihologiji, u ranom detinjstvu postoji kratko vreme sklonost prema istom polu sto se ne desava bas kod svih. Zbog toga neki kazu da su "homoseksualni od malena".

Drugo, ljudi uvek traze nesto novo u svom seksualnom zivotu, ali kad se jednom proba odnos sa osobom istog pola onda to postaje navika, sto je i dokazano.
U jednom nemackom zoo vrtu su imali nekoliko pingvina, ali nisu imali poroda iako su nekoliko parova sedeli na jajima. Kasnije su utvrdili sa su svi pingvini muzjaci, i da su umesto jaja - "usvojili" kamenje. Kad su doveli zenke one ih nisu interesovale.

Sad verujem da je jasno da je "regrutovanje" sasvim adekvatna rec. Zbog toga se njihov broj uopste ne smanjuje.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, ali to je slucaj sa pingvinima. Mislim da ne mozemo porediti pingvine i ljude. Ljudi su ipak svesniji stvari i posledica koje donose takvi odnosi.
 
optimista_90
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 68

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za sad nisam imao takvve slucajeve

Ne znam kako bih odregovao
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Re: Jesu li vam se ikad upucavali homoseksualci? Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:


Prema psihologiji, u ranom detinjstvu postoji kratko vreme sklonost...


ne možeš reći "prema psihologiji" već možeš samo navesti ime psihologa i izneti njegva naučna saznanja. psihologija nije egzaktna nauka i postoje sukobljena mišljenja, a naučnim dokazima je potkrepljeno svako ispitivanje.

postoje psiholozi koji smatraju da je homoseksualizam urođen i da se ne može naslediti (niti se neko ko to nije regrutovati iz redova pripadnika str8 zajednice). sa druge strane postoji strana koja potvrđuju to što si ti napisao.

poučen prethodnim iskustvom diskutovanja po forumima na ovu temu, povlačim se iz dalje diskusije jer znam da ničije mišljenje ne mogu promeniti, niti imam potrebu da ga menjam.

_________________
happy now?
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 09, 2006 6:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

d-moll je napisao/la sledeće:
Dobro, ali to je slucaj sa pingvinima. Mislim da ne mozemo porediti pingvine i ljude. Ljudi su ipak svesniji stvari i posledica koje donose takvi odnosi.


To sam naveo kao slucaj da ima homoseksualizma i u zivotinjskom svetu. Mada, ovde je posledica nuzde jer i pingvini imaju "teranje".
Uglavnom, stvar je u tome sto ih kasnije nisu interesovale zenke.

PS: I ja se povlacim sa ove teme. Kad sam vec zakuvao takvu diskusiju, da ne dobijem kasnije po nosu zbog toga.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Jesu li vam se ikad upucavali homoseksualci? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon