www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koga pozvati u plavom dresu????
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
hulio_salinas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 239
Mesto: Smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je neko moje misljenje, mozda smesno, mozda hrabro, ne znam:

jevric
basta vidic stepanov krstajic
duljaj
krasic stankovic djordjevic
zigic kezman

Samo je veliki problem desni bek! Za to stvarno nema resenja. Zanimljivo je da su nam svi igraci truli na toj poziciji. Mozda bi ovaj ludi basta mogao da iznenadi.
steta za vukica... njega bih stavio umesto krasica, ali ni taj ne zaostaje mnogo!


 
huntelaar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 51

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zaista je ta pozicija trula,jako mi je zao sto se marjan markovic nije ustalio na poziciju desnog beka.hvala bogu nije pozvan milivoje cirkovic jer bi mi pocepao zivce.ocajan je.....Krasic nije bas neki playmaker da bi adekvatno zamenio vukica.......

_________________
una grande amore per sempre....
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto se Vucinic povredio verovatno ce Pantelic uskociti umesto njega.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe
Vidim, svi hvalite onog idiota od Baste...ccc...Ako gledate EP za mlade, videcete da taj nema blage veze (kao i svi zvezdasi u timu) ili igra ovako ocajno samo na ovom EP.Po onome sto sam video na EP za mlade, ja licno smatram da Basta nije trebao da se nadje na spisku seniorske reprezentacije.Ali dobro, mozda se popravi do pocekta SP... Confused
Vukcevic nije nista bolji, u zadnjih par meseci ga nema nigde tako da ga s' razlogom nema na spisku.
No, sacekajmo SP pa cemo da vidimo, mozda Petkovic ipak nije pogresio...

_________________
Master
 
huntelaar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 51

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

druze bez uvrede ali mislim da ti ili ne pratis fudbal ili si anti-zvevzdas.samo za informaciju,u ovu reprezentaciju najskuplji igrac posle dejana stankovica koji je na 1 mesto je dusan basta za koga je zainteresovana pola evropa......basta moze da igre na vise pozicija sto je dodatni plus....a umesto povredjenog vucinica treba pozvati ili vukcevica ili nenada kovacevica......

_________________
una grande amore per sempre....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

huntelaar je napisao/la sledeće:
druze bez uvrede ali mislim da ti ili ne pratis fudbal ili si anti-zvevzdas.samo za informaciju,u ovu reprezentaciju najskuplji igrac posle dejana stankovica koji je na 1 mesto je dusan basta za koga je zainteresovana pola evropa......basta moze da igre na vise pozicija sto je dodatni plus....a umesto povredjenog vucinica treba pozvati ili vukcevica ili nenada kovacevica......

Hehehe
Druze, bez uvrede ali mislim da imas veoma bujnu mastu ili haluciniras.
Bastu trazi pola evrope.Hehehehe...Dobar ti je vic.
Jeste, moze on da igra na nekoliko pozicija ali dzabe sve to kad nema pojma (ili je to samo trenutan pad forme).Vucinic se povredio i treba dovesti nekoga da ga zameni ali mislim da bi Vukcevic ili Kobacevic bili pogresne opcije.

_________________
Master
 
huntelaar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 51

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

batice ja ne bih da ponavljam neke stvari.......al dobro evo nisu pozvani ni kovacevic ni vukcevic nego je pozvan dusan petkovic(selektorov sin) koji ima 32 godine,trenutno nema kluba,igrao je za ofk prosle POLUSEZONE.......mozda nije los fudbaler ali trenutno je slobodan igrac i je van forme.........a reci mi koga bih ti voleo da gledas letos a nije pozvan u reprezentaciji...posto je ocigledno da si grobar da ne bih mozda hteo batu mirkovica ili nise saveljica,a?

_________________
una grande amore per sempre....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, Grobar sam ali ne bih pozvao ni Mirkovica ni Saveljica niti bilo kog drugog iz Partizana ili zvezde.Sto se tice ovog Petkovica, tu se slazem sa tobom.Selektor je ispao saban i budaletina jer je pozvao svog sina Dusana koji blage veze nema.Znam ga licno (Dusana) i znam kakav je igrac.Ja bih, umesto njega, pozvao recimo Ramba Petkovica, Paunovica...ili nekog drugog igraca koji je fizicki spremniji od ovog.
Ja sam za Bastu rekao samo ono sto ja mislim i kako se pokazao na ovom EP za mlade.Nije on los igrac samo treba malo vise da se potrudi, da igra bolje.

_________________
Master
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, i ja se slazem da je pozivanje Dusana Petkovica u najmanju ruku sramno!!! Imao je mnoooogo boljih opcija, i fizicki spremnijih igraca...Voleo bih da imam prilike da pitam Petkovica (selektora) koji je razlog za nepozivanje Ramba Petkovica, jer je ocigledno neki koji nema veze sa fudbalom, igrac koji je jedan od najboljih u Brazilskom prvenstvu sigurno da je morao da ima mesto u nasoj reprezentaciji, pogotovo sto nama treba dobar igrac sredine terena, jer smo tu malo slabiji po mom misljanju. I ja, iako sam Delija, ne bih zvao Piksija Kovacevica, jer suvise vuce loptu, cesto pretera sto mene dovodi do ludila...Ali, umesto tatinog sina bih pozvao Ramba Petkovica, Paunovica ili Lukovica recimo ako vec hoce da zove nekoga iz odbrambene linije, koji je daleko kvalitetniji igrac (istina, i koji je vec nasao inostrani angazman, a Dusan tek treba da se proda... Rolling Eyes , ali samo ako se neko zaje*e pa ga kupi Mr. Green ).
No, kako rece nas cenjeni selektor, on snosi odgovornost za eventualne posledice, samo sto mi nemamo nista od toga u slucaju eventualnog neuspeha (daleko bilo )....

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pustite selektora da radi svoj posao, taj covek je napravio nesto od reprezentacije, vratio joj je samopouzdanje, doveo nas na svetsko prvenststvo. Atmosfera u reprezentaciji je odlicna ali je onda Piksi morao da umesa svoje prstice i iz cisto klupskih pobuda prozove seletora i narusi atmosferu u reprezentaciji. Ja sam apsolutno uz Petkovica i podrzavam ga u svemu sto uradi!
Sto se tice Baste, njega kao porede sa Nedvedom, pa jedina slicnost im je to sto imaju slicnu frizuru. Basta se gubi na ovom prvenstvu za mlade, protiv Francuza je bio jedan od najlosijih na terenu.
 
huntelaar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 51

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu se slazem kad kazes da postoi mogucnost da se atmosfera narusi sto je u ovom slucaju naj,ali najmanje potrebno......ali je''ga,videcemo,sta je tu je.....mislim da mladi mogu do trofeja.mislim da treba da slome ukrajince,posto su objektivno jaci....malo me nervira Purovic,mislim da treba da pokusa sa burzanovicem....neznam....

_________________
una grande amore per sempre....
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma mislim stvarno je ispalo nefer. Pa kad je mogao njega da zove pored Pantelića ili Ramba Petkovića nema smisla...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> koga pozvati u plavom dresu???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon