www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naša draga crnibiser na 3 spraticu :))))))
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 9:26 pm    Naslov poruke: Naša draga crnibiser na 3 spraticu :)))))) Na vrh strane Na dno strane

E pa draga da ti prva čestitam i da ti pozelim sve najbolje i da se jos dugo dugo družimo ovde velika cmoka za tebe Razz Wink


_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke i od mene povodom dolaska na 3. sprat, zelim ti jos puno postova i da se jos dugo druzis ovde sa nama :zdravica:

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gago021 i Scorpio hvala vam objema najljepša na čestitkama i dao Bog mnogo lijepog druženja zajedno ovdje na našem domacem , a što neko reče postova će biti Embarassed

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve chestitke, da se josh dugo druzimo & kuckamo na nashem voljenom Domacem.de Smile , zelim ti josh puuuuuuno postitja, samo napred Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se i ja predruzim cestitkama, sve najbolje ti zelim i jos mnogo postova i spratica na ovom forumu.
I da se jos puno druzimo, a sada malo da se zasladimo :wink:

 
Toplica Milan
Banovan!

Balkanska korida
Balkanska korida



Godine: 51

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 6574
Mesto: Senje - Cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam.
:120:


_________________

† Gospode Isuse Hriste sine Boga živoga pomiluj mene grešnoga.
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast crnibiser samo napred i da te što dugo vidimo na sejtu Wink
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od srca hvala svima na ovako lijepim željama i čestitkama i naravno poklončićima hehehe

Naravno da ću do samog kraja koji neće biti u bližoj budućnosti akobogda biti s vama i uživati u vašem društvu

Ipak smo zajedno jači , a domaci mi je postao kao drugi dom

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se pridruzujem cestitkama i sve najbolje ti zelim,samo tako nastavi....veliki pozdrav

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo samo napred Puno cestitke i od mene Wink

_________________
I C E M A N
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo!!!! samo tako dalje nastavi,i želim ti da još dugo budeš s nama i da se družimo...!
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema sta najbolja si,samo tako nastavi...puno srece na dalje i jos mnoooooogo postova!!! Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Naša draga crnibiser na 3 spraticu :)))))) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon