www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

HIM...sta mislite o toj grupi ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
ariel.vs.ursula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: HIM...sta mislite o toj grupi ? Na vrh strane Na dno strane

po meni oni su totalno savrseni, ali sta kazete vi?

 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda je riječ 'savršeni' pretjerana, ali su odlični. Imaju super pjesme i baš se ističu na svjetskoj rock sceni.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ih...Ne slusam ih bas mnogo,ali nema dana da ne pustim par njihovih pesama koje mnogo volim...
 
beberon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2006
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi za kako koga!za mene su nista posebno!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaaaaako dobri, ne slusham ih mnogo ponajvishe zbog toga shto teshko dolazim do njihovih pesama, uglavnom mi se jaaako svidjaju, narochito 'Join Me' od starijih & 'Wings Of A Butterfly' Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram reci da nisam cuo za njih...jel zna neko gde mogu cuti neku pesmu njihovu Question
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od mojih omiljenih grupa, iako ne slusam rok nesto posebno ali oni su super...Pesma "Join me" mi je ~ the best...Obradili su "Wicked game" i svidja mi se i ta pesma...kao i mnoge druge, uostalom Mr. Green ..."Pretending", "In joy and sorrow", "Beautiful", "Heartache every moment" itd...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja omiljena (pored svih ostalih,naravno) je "right here in my arms". . . Wink
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da ih slusham, imaju dosta dobrih pesama

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HIM!The best!
Sinoc smo drugarica i ja umalo zaplakale dok smo gledale prenos sa Exit-a....strasno je sta smo propustile...tako dobre vibracije i raspolozenje,euforija....sve na jednom mestu...BOzE!!!!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne slusam jih Very Happy

_________________
 
pinkybgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 123
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno ne volim tu grupu, ne svidja mi se ni njihova muzika ni imidz koji furaju...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> HIM...sta mislite o toj grupi ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon