www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

HIM...sta mislite o toj grupi ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
hip_hop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pocetku nisam imala lepo misljenje o njima, ali sam preslusala njihov poslednji album i svidelo mi se par stvari... nisu losi...


_________________
...brate sve se vrti oko postovanja...
 
Snow-White
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 50
Mesto: SABAC

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobri su, ovaj zadnji album je supper
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad sam ih slusao vise ne

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sviđaju mi se pjesme ;o), ali ne i pjevač , hehe, radije ga slušam na liniji nego da idem na koncert 8)
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Valo sebe pretstavlja kao nekog izvodjaca love metala,sto ne postoji....Nisam himov fan,i cini mi se da nemaju puno dobrih pesama,mada him visse volim nego Plecabo.Bolje pesme:Wings of the butterfly i Soletary Men

_________________
Memento Mori
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim par njihovih pjesama ali ne mogu podnijeti da vidim na spotu njihovog pjevaca,koji *****,mrsav,jadan,ka narkoman,sa avetinjskom sminkom(nemam nista protiv kad se ti `rokeri` sminkaju,al njemu tako jadno stoji Evil or Very Mad )pa kad se pojavi sa onim strukom,nema ga 20cm u obimu,pih

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jnih volim ali nemam novi album

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 14, 2007 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sviđale su mi se ranije dve njihove pesme, jedna iz njih mi je bila najbolja(evo sad se setih njih i sad ću da potražim da skoinem tu pesmu(ušeleo sam se)) Mr. Green Mr. Green Tako da nemam ništa protiv Very Happy
EDIT: Evo našao sam to je Him - The Funeral Of Hearts Very Happy pesma je super

_________________

 
pera3
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 09 Jun 2007
Poruke: 1303
Mesto: Bg.Sindikat

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci nego da su................EKSTRA ........................

_________________
Od sranja se ne bezi i sve sto imas resi ako ne mozes sam, ako nije tvoj dan s nekim se povezi...... always with you...BS
 
Olympias
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auh...

Suvise ljigavo, bljutavo, bledo i bezlicno za metal muziku.

Veoma, veoma, veoma daleko od satanista....
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim d aimaju extra pesme, mogu da ih sve stavim na playlistu i da se vrte i vrte -bukvalno svaka je dobra... meni se lichno dopadaju i textovi... pesme kao gone with the sin, join me in death, under the rose, face of god, funeral of herts itd... su mi mnogo prijale i pomogle u nekim trenutcima u zivotu... tako da... njihov sam fan!

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Lylyth
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Avg 2007
Poruke: 389
Mesto: daleko od stvarnosti.....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne dopadaju mi se uopshte.....pre svega ne zna se shta sviraju..da li metal ili neshto deseto....

_________________
To sto vas neka osoba ne voli na nacin na koji bi ste vi to zeleli, ne znaci da vas ta osoba ne voli celim svojim bicem.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> HIM...sta mislite o toj grupi ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon