www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

HIM...sta mislite o toj grupi ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
**princess**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 106
Mesto: ... nedodjija...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 23, 2008 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se dopadaju... svaku pesmu mogu da odslusham... omiljene su mi Gone with the sin, burried alive by love, the face of god, under the rose, the funeral of hearts, wings of the butterfly, join me in death... ne znam kom muzichkom zanru pripadaju niti ne zanima, meni prija da ih slusham i to mi je jedino bitno.


_________________
 
SPAMI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Jul 2007
Poruke: 21
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2008 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Him najbolji su!!!Volim skoro sve pesme,ali ove su medju prvima:Right here in my arms,gone with the sin,your sweet six six six,join me,wicked game,wings of the butterfly... Wink
 
uncle binho
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 1975

brazil.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2008 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisu losu!! al uvijek mogu bolje

_________________
SAMO SU SELA,
CRVENO BELA!!!!!
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 28, 2008 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se ne svidjaju nikako! Mnogo su mlaki, i muzicki i sto se textova tice...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zadnje vreme ih sve vise slusam... Bojim se da ne ne navucem skroz,ali ja prvenstveno grupu cenim zbog toga kakvu muziku imaju a ne kakvi su i sta rade i da li su sektasi...

_________________
 
cerisilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2008
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da ih slusam...
 
Lylyth
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Avg 2007
Poruke: 389
Mesto: daleko od stvarnosti.....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bljaksi....mislim da su totalno komercijalizovana grupa...ne podnosim ih...

_________________
To sto vas neka osoba ne voli na nacin na koji bi ste vi to zeleli, ne znaci da vas ta osoba ne voli celim svojim bicem.
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se mnogo,mnogo sviđa ona njihova pesma ~Wings of a butterfly~

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok su sasvim, zanimljive pesme, melodija, tekstovi....za preporuku

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok su...
omiljena grupa moje dobre drugarice.
omiljena od njih mi je Join me

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da ih na forumu puno ljudi ne gotivi,*ebi ga,ni mnogo ljudi ne gotivi narodnjake. Iako i ja preferiram mnogo tvrdji zvuk,Ok su mi za trenutke opustanja. Pogotovo pjesme: Endless dark,One last time,Bury me deap inside your heart(moja omiljena),Poison girl itd. Novi album im nije nesto posebno,ali stare pjesme i dalje drmaju Mr. Green

_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sviđa mi se ta grupa i ne slušam je ali pesmu " Wings of a butterflies " obožavam Exclamation
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> HIM...sta mislite o toj grupi ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon