www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kvalifikacije za SP 2006
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Da li nasi mogu da se kvalifikuju za SP 2006?
DA
87%
 87%  [ 132 ]
NE
12%
 12%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 151

Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

leggy, stari igraci su bili siti! Nije njima vise stalo da se dokazu zato je i bilo one blamaze protiv Azerbajdzan, a i mislim da je solucija sa Dejanom Savicevicem bila pogresna! Gde postaviti trenera, koji je igrao sa igracima, koje trenira i koji nije imao nikakvo iskustvo! On je los primer za to... dobar je Jirgen Klinsman, jer je on dosta toga promenio u fudbalskom savezu i te promene su ocigledne!

Mi velike zvezde nemamo vise sem Dejana Stankovica i mozda jos Mateja Kezamna (ali on cesce sedi na tribini nego sto igra). Bar su oni najpoznatij po Evropi, a i Mladen Krstajic se mnogo ceni ovde u Nemackoj, jer je solidan borac.

E ne treba jos nicemu da se nadamo, dok ne vidimo sta ce da urade nasi protiv Spance. Tad ce da vidimo gde stojimo!


 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@jugovic

Nemoj se vezivati za detalje. Ali, ako hoces da pravdas poraz od Azerbejdzana, onda sta ima da pricamo? Nema opravdanja za poraz od Azerbejdzana!

A istina je, imali smo mi velike zvezde, sve dok ne obuku plavi dres... Onda izgube sve sto moze (i ne moze) da se izgubi...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

A istina je, imali smo mi velike zvezde, sve dok ne obuku plavi dres... Onda izgube sve sto moze (i ne moze) da se izgubi...

Ovo je veoma pametno receno i mogu samo da potvrdim..... Ne da je sramota kako se predstavljaju u plavim dresovima nego je to strasno strasno strasno......

Ja licno trenutno neznam sta da mislim, nesmem da dam prognozu dali ce se kavlifikovati ovog puta ili ne, al vise tendiram ka NE nego ka DA.....

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znate u cemu je problem?? Ove takozvane "Zvezde", koji igraju u inostranstvo, ne vide potrebe da se trude oko reprezentacije! Oni su u mlade godine ostili u beli svet i dobili su one pare, o kojim su mastali.

A sami ste videli sta su nasi omladinci radila na proslogodisnje EP za ispod-21-godisnjaka! Koliko se ja secam, su bili samo 5 ili 6 igraci iz inostranstva, a ostali iz nase domace lige. Ti igraci su sa ponosom obukli plavi dres.

To treba i nasoj reprezenatciji, ali mislim da su stvarno krenuli na pravi put i cak Dejan Stankovic se vise trudi nego dok su bili njegovi stari saigraci kraj njega.
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@jugovic

Mnogo cesto se desi da i ti mladi igraci nemaju motiva... Ne znam da li se secas prijateljskog meca sa Izraelom pre par godina? Celo drugo poluvreme su igrali "mladi perspektivni igraci" koje je mrzelo da potrce, a kamoli da igraju...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

leggy, ali nemoj da zaboravis da ti mladici i nemaju neko iskustvo, tako da su im noge teze nego inace!

Pomisli samo ti, kako bi se osecao da debitujes u plavom dresu? Naravno bi imao na umu da se sto vise trudis i da pruzis maksimum, ali nekad se desi bas suprotno.
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakvo iskustvo, bas pricam da se NISU NI TRUDILI!
Razumes? Ne interesuje ih...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta da ti kazem na to, ali ja ipak drzim u nase momce! I sam znam da u zadnje vreme nisu nista uspeli, ali seti se i vremena kad su bili dobri a kad nisu imali srecu! Tj. osmina finale 1998. god. protiv Holandiju. Tad je bila najjaca generacija a nisu imali srece. Posle toga je otisla motivacija a naslednici nisu dosli.
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu imali srece? Mijatovic promasio penal? I sta treba, da toliko im padne koncentracija da Kralj primi go kroz usi? Ne vidim ja da je sreca u pitanju...
Ajde sto je Mijat promasio, kako doslo tako otislo, sudija nam poklonio penal, navijao za nas nikad jace... Ali da onoliko padnu posle?
To je tipicno nase: izgubili dobijenu utakmicu...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ipak je ceo svet pricao o "brazilcima Evrope"!!

Nikad nismo bili jaci nego tada, a ova generacija, sto je na putu do SP 2006. godine mislim da ce nam dosta radosti jos doneti. Jedino mi smeta Savo Milosevic, i mislim da imamo dosta kvalitetnije napadace od njega. Napr. onaj mladi Vucinic od Lece!
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jugovic1980 je napisao/la sledeće:
I ipak je ceo svet pricao o "brazilcima Evrope"!!

Nikad nismo bili jaci nego tada, a ova generacija, sto je na putu do SP 2006. godine mislim da ce nam dosta radosti jos doneti. Jedino mi smeta Savo Milosevic, i mislim da imamo dosta kvalitetnije napadace od njega. Napr. onaj mladi Vucinic od Lece!


Ko to prica? Shocked
Nemoj da padas na te fore... Mozad nase novine o tome pricaju Rolling Eyes
Isto ko sto su za Sava (kad ga vec pominjes) pricali da se u Engleskoj prema njemu odnose kao prema bogu, a meni moji iz Londona javjali da je to gnusna laz... Rolling Eyes

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam pratio nemacku TV, su oni o nama uvek govorili tako. Posto smo tada bili kao najbolji tehnicari Evrope.

Sta se Savine popularnosti tice, ne verujem da su englezi toliko ludovali za njim, iako je imao dobro vreme u Aston, ali u Spaniji znam da ga ljudi mnogo cene.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kvalifikacije za SP 2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 2 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon