www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kvalifikacije za SP 2006
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Da li nasi mogu da se kvalifikuju za SP 2006?
DA
87%
 87%  [ 132 ]
NE
12%
 12%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 151

Autor Poruka
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda se govorilo... A kad su prestali?
I ne verujem da su pricali o reprezentaciji, nego o pojedinim igracima.



_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pricali su o celokupnoj reprezentaciji! Naravno su odvajali pojedine igrace, ali u sustini su ipak misleli na celu ekipu. Vidim da si bas anti-reprezentativac, zato se i bas zbog tebe nadam, da ce nasi da dokazu, da ipak znaju da igraju fudbal i da vrate radost i veselje u nase domove.
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To oni nikad nece uraditi. Reprezentacija postoji vec 100 godina (otprilike) i nikad nista nije uradila. NISTA!
Mislio sam jedno vreme da ce to da se izmeni ako se igra za reprezentaciju Srbije i sa himnom Boze pravde, ali njima to nista ne bi znacilo... Necu da ulazim u politiku...

E sad, kazes govorili su o celoj reprezentaciji? I dalje ne verujem, eventulno su pricali o stilu igre... To se slazem... Iako nismo ni 0.01 od Brazila Sad

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nismo, niti smo bili, a mozda i nikad necemo biti, a i ne trebamo biti! Svako ima svoje ciljeve, oni mastaju o pobedi na SP, a mi samo o tome da se za isto kvalifikujemo!

A jos nesto uvezi nasih igraca... kritiku, koju dobijaju iz nase zemlje, sigurno i ne prate ozbiljno, jer se brze bolje spakuju i krenu u zemlju u kojoj igraju. A nas selektor bi trebao jednu (prijateljsku) utakmicu da iskoristi i da samo pozove igrace iz domace lige.
 
mikelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako dobijemo spance idemo sto posto, a posto imamo lakse utakmice do kraja mozda nam i bod igra u bg protiv Spanaca. MI imamo dva puta Litvaniju i po meni su te dve utakmice kljucne ako hocemo na SP i sa sest bodova iz dva duel sa Litvanijom mi smo na konju, jer su Spanci igrali u Litvaniji 1:1 i takodje, imaju tesko gostovanje protiv Belgije, koje su nasi prebrodili vise nego uspesno. Mislim da su nam pobede protiv Litvanije, Bosne i Belgije sasvijm dovoljne, pa ako iz dva meca sa ESP uzmemo bar bod idemo kao prvi sigruno, jer ce SPanci sigurno jos neku kiksnuti do kraja kvalifikacija
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E mikelica da je to sve tako lako! Mogucnost da ce nasi da kiksnu su veci i to je ocigledno. Najveca strah me je da gubimo poene protiv Litvance. Nebi reko da imamo lak program, jeste da igramo protiv svih jos u BG, ali i do tih 3 bodova treba se tek stici.

Bosanci mogu da postignu iznenadjenje protiv nas, nikad se ne zna. Dobro smo krenuli ali sad je tek vreme da se momci dokazu.
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ce nam biti veoka tesko , moramo jos protiv spanije i bosne, neznam ljudi ali ja nisam optimista, na velikim turnirima nikad nista nismo dospeli
 
kiki8574
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 10
Mesto: karlsruhe

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobrim utakmicama na pocetku kvalifikacija smo otvorili sirom vrata za svetsko prvenstvo.Sada je sve u nasim rukama (sto me pomalo plasi),ali verujem u ovu novu generaciju igraca ,koji se stvarno bore na svakoj utakmici.Mislim da smo tezak period odlaskom stare generacije prevazisli,i da pocinje jedan uspesan period.

Ako doijemo spaniju ,mislim da vise nece biti dileme,ali i sa neresenim cemo imati veoma dobre izglede za ucesce na SP,sto je za nas fudbal od odlucujuceg znacaja.Ne smemo propustiti jos jedno veliko takmicenje,jer bi to bilo kobno za nas fudbal.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kiki, nebi da kritikujem nase, ali sem utakmice protiv Belgiju nisu odigrali dobre meceve. Protiv San Marino su jedva stigli do nekog dobrog rezultata! I mene plasi cinjenica da je sve u nasim rukama, jer do sad se to nikad nije dobro zavrsilo. Dobro je, sto je stara generacija otisla i da imamo sposobne naslednike.

Jos jedno i da dobijemo Spaniju nije sve sigurno, kao sto sam vec jednom naveo, ne sme se zaboraviti utakmice protiv Litvanije (nama rusi ne leze)! A u ostalom treba se dobiti one 2 utakmice u BG protiv BiH i Belgiju. A slazem se s tobom da bi bilo kobno da se nasi ne placiraju na SP 2006.
 
kiki8574
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 10
Mesto: karlsruhe

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda je moj komentar ispao malo previse optimisticki,ali mene hrabri sto je bas ta utakmica protiv belgije bila prva prava i ozbiljna,a nasi su je odigrali stvarno dobro.Sledeca je sa spancima ,pa cemo videti ,dali ce se us... u gace ko mnogo puta do sada,ili ce hrabro odigrati.

Naravno da nije sve gotovo i sa pobedom,ali ne ocekujem da cemo u beogradu imati vecih problema.Mozda ne dobijemo sve ,ali to i nece biti potrebno.Vazno je da ne gubimo.

Mislim da imamo dosta dobrih mladih igraca ,kojima je potrebno veliko takmicenje radi "stvaranja ekipe".A pokazali su prosle godine na evropskom prvesntvu sa drugim mestom da je to sjajna generacija(Bio sam na funalu u bohumu).Samo da nam funkcioneri ne uprskaju stvar.
 
SerbianGhost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 55
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da mozemo proci kvalifikacije i otici na SP.
Mislim da ovi momci to mogu.
 
tova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 9
Mesto: Doboj

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

8) Nasi su najbolji. Imace malo problema sa spancima, ali uz malo srece bicemo PRVI u grui.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kvalifikacije za SP 2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 3 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon