www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kvalifikacije za SP 2006
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Da li nasi mogu da se kvalifikuju za SP 2006?
DA
87%
 87%  [ 132 ]
NE
12%
 12%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 151

Autor Poruka
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mogu.Cekam sad druga da me pokupi pa idem da gledam sta ce mladi uraditi sa bosnom mislim da ce ih razbiti,strelci su garat Jankovic i Lazovic, a za sutra kontam da ce A reprezentaciji uraditi isto Kezman ili Zigic


_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
tesha
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 271
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz BiH sam i normalno je da bi mi draže bilo da pobijedi Bosna,al nažalost to je skoro nemoguće,BOLJI ste,kod vas igraju samo najbolji,kod nas nažalost ne,to je najgore,zato sutra kladionica i 1 ko kuća 8)
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 3:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KristinaNS je napisao/la sledeće:
Naravno da mogu.Cekam sad druga da me pokupi pa idem da gledam sta ce mladi uraditi sa bosnom mislim da ce ih razbiti,strelci su garat Jankovic i Lazovic, a za sutra kontam da ce A reprezentaciji uraditi isto Kezman ili Zigic


Kristina na tvoju radost i na moju žalost
iskon današnjeg nadmetanja u Novom Sadu izmedju Mladih Reprezentacija BiH I SiCG prošao je sa ovim rezultatom

SiCG-BiH (5:1)

ali i to je igra :zbunjen: :suza: :ljutko:


ali zato će sutra biti rezultat SiCG- BiH (1:5) :fudbal: :vezbe:

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna li neko de ima danas sve Prenos ( RTS ili PINK)

_________________
I C E M A N
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

REPREZENTACIJA SCG POBEDOM PROTIV BOSNE OBEZBEĐUJE UČEŠĆE NA SP U NEMAČKOJ

BEOGRAD: Bezbroj puta u fudbalskom svetu ponovljena fraza da je svaki prvi (sledeći) meč najvažniji uvek dobro dođe u nedostatku nekog racionalnijeg razmišljanja. Ali, večeras na Marakani na sceni će biti zaista iz bitna utakmica. Nacionalni plavi ugostiće Bosnu u završnoj fazi kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. U tih 90 minuta staće mnogo toga što predstavlja susret s istinom. Samo jedna lopta u mreži, kao plod greške ili vrhunskog majstorstva, doneće nam radost do neba ili beskrajnu tugu. Jedino odlazak u Nemačku može da udahne svež vetar u već ispumpana jedra najpopularnijeg sporta na ovim prostorima. Ulog je veliki, graniči se s očuvanjem ili s ugrožavanjem vitalnih interesa lopte. Linija je izuzetno tanana. Mnogo prolivenog znoja, mnogo pozitivnih elemenata ugrađeno je u proteklih devet kvalifikacionih bitaka. Na dobrom smo putu, ali rat nije dobijen. To tek treba učiniti večeras.


- Pred nama je diplomski rad. Žao mi je zbog toga što su se moja predviđanja o konačnom raspletu u poslednjoj rundi obistinila. U zanimljivoj i izjednačenoj grupi 7 otvorena je mogućnost da završni čin predstave promoviše i definitivnog dobitnika karte za Mondijal- rekao je selektor Ilija Petković.

Priču o megdanu s Bosnom trener plavih Goran Stevanović okreće u drugom smeru , i to s logičnom podlogom.
- Da smo mogli da biramo, nakon žreba grupa, opredelili bismo se da sudbinu sami rešavamo na Marakani, u poslednjem dvoboju, i to protiv selekcije BiH.

Filozofske rasprave u fudbalu ni ne donose neki profit. Jednostavno, tri boda pečatiraju nemačku vizu, remi nas vodi u baraž, a postoji i ona varijanta po kojoj svetsku smotru fudbala možemo da ispratimo kao gledaoci.
- Matematika je čudna nauka. Nikada se nisam bavio kalkulacijama. Nema potrebe da to činim sada. Nas zanima samo pobeda. Ne gledamo u komšijsko dvorište, zato smo dogurali do prve pozicije. Ne valja uvek polazati od najgore varijante u kombinatorici. Hoćemo i možemo da mirno i tiho napravimo finalizaciju onoga što smo uradili proteklih 15 meseci. Ništa više od toga. Ovi momci su potvrdili da imaju pobednički mentalitet vođeni devizom: ”svi za jednoga, jedan za sve. Beograd je neosvojiva tvrđava, tvrd orah za svakog protivnika, ma kako se zvao-poručio je selektor.

DRAGOSLAV JEVRIĆ, GOLMAN PLAVIH
Snažan kolektiv

Dragoslav Jevrić je značajna karika u plavom lancu. Uostalom, na devet kvalifikacionih mečeva samo jednom je savladan.
- Postali smo snažan i homogen kolektiv na terenu , ali i u svlačionici. Dišemo istim plućima, vidimo jasno cilj kojem je sve podređeno. Protiv Bosne nas čeka paklenih 90 minuta. Pobeda je imperativ. Verujem da ćemo u ambijentu za pamćenje na Marakani opet biti na visini zadatka. Ovaj susret je kruna svega što smo postigli, pa ćemo se potruditi da poslednji korak bude čvrst - rekao je golman plavih.

O timu ni reč

Selektor Ilija Petković pokazao je da reprezentaciju formira isključivo na osnovu čistih fudbalskih principa. O startnoj postavi nikada ne želi da govori.
- Uvek sam na usluzi novinarima, ali temu o mogućem sastavu ne bih otvarao- objasnio je selektor.
Poznato je da su povrede udaljile iz stroja Stankovića i Dragutinovića. Naknadni poziv upućen je mladom reprezentativcu Basti, a na raspolaganju su posle izdržane kazne Duljaj i Koroman. I Žigić je spreman za meč , iako oseća posledice strahovitog udarca koji je dobio u Viljnusu. Prema svemu sudeći u boj s Bosnom krenuće: Jevrić- Gavrančić, Vidić, Krstajić, Luković- Duljaj, Koroman, Đorđević, Vukić- Milošević (Žigić) i Kežman.
Meč počinje u 20.3o, uz direktan TV prenos (Pink), a pravdu će deliti Grk Kiros Vasaras.

Euforije u plavom taboru nema. Trijumf u Litvaniji brzo je stavljen ad akta. Prema običaju na severu Bačke sprema se dobitna strategija, akumulira energija.
- Program priprema ide svojim tokom. Analiza rivala urađena je do tančina. Evidentan je kvalitet bosanskog tima, koji je silno napredovao. Iskusni su, imaju u ekipi internacionalce, željni su dokazivanja. Na nama je da izbegnemo tu prepreku, da ostvarimo ono što smo naumili. Plasman na SP nema cenu, a satisfakcija za uloženi trud bila bi prava. Koliko radosti bi doneli našem narodu. Normalno je da tenzija postoji, da pritisak raste. Ništa neobično za super takmičarsku utakmice, kakva će biti ova na našem najvećem stadionu- istakao je pouzdani štoper Mladen Krstajić.

Često smo ga kudili zbog promašaja, a on je muški istrpeo golgeterski post i stasao u pravog heroja ovih kvalifikacija. Mateja Kežman s neopisivim zanosom nosi plavi dres i uz lakoću koja impresionira pogađa protivničke mreže. Zapamtili su ga Belgijanci, posebno Španci i naravno Litvanci. Hoće li u neprijatnoj uspomeni ostati i Bosancima?
- Vratilo mi se samopouzdanje, u formi sam. Iza sebe imam tim i trenera, njihovu podršku. Golovi su plod kolektivne igre. Sreda je dan odluke. Naježim se kad pomislim na krcatu Marakanu , pakleni ambijent koji mora da stavi do znanja Bosancima kakve su naše ambicije. Nakon mnogo godina mi se pitamo, a ako ne možemo da obezbedimo tri boda protiv Bosne, onda i nismo za ulazak u svetsku elitu- naglasio je Kežman.

Elokventan je napadač Atletika iz Madrida, iskren, nikada ne skriva emocije ma kakve one bile.
- Osećam da se bliži najsrećniji dan u mojoj karijeri. Znam da je i Bog uz nas, da je odredio da mi budemo akteri Mondijala. To je nagrada za pošten odnos i ljubav s kojom igramo za svoj narod.
Neka bude tako Mateja. Jedinstven hor s tribina Marakane koji će činiti 50.000 ljudi ima šansu, ali i obavezu, da iz sve snage podrži plavu četu. Na pravi način, fanatičnim bodrenjem i ako ne krene sve očekivanim tokom. Plava četa pokazala je da se nikada ne predaje, da je spremna da ostavi srce na travi i zbog toga zaslužuje maksimalnu naklonost publike. Zajedničkim elanom lakše ćemo do cilja i željenog slavlja u čast plasmana na Mondijal.


BOSANCI ZNAJU RECEPT ZA USPEH NA MARAKANI
Borbeno do pobede

Fudbaleri reprezentacije Bosne i Hercegovine puni optimizma spremaju se za duel sa Srbijom i Crnom Gorom: Selektor Blaž Slišković na konferenciji za novinare u Kovilovu, gde je smeštena reprezentacija BiH, ocenio je da njegov tim ima razloga za optimizam.
- Imamo kvalitet, volju i motiv da odigramo dobro protiv SCG, a ako se svaki naš igrač bude maksimalno zalagao na terenu verujem i da će rezultat doći. U sportu je sve moguće i nadam se da će nam se sreća konačno prikloniti - rekao je Slišković.

Bosanski strateg je dodao da neće biti lako osvtvariti cilj, jer i SCG ima motiva za pobedu, koja bi plavima donela direktan plasman na mundijal.
- Borbeno sa ogromnim htenjem verujem da možemo da pobedimo Srbiju i Crnu Goru i stignemo do baraža, što bi za nas bio veliki podvig. Činjenica da se nalazimo u situaciji u kojoj jesmo, sama po sebi je veliki uspeh za nas, ali ne želimo da stanemo na tome - istakao je Slišković.

Slišković je rekao da još nije odlučio koji će sastav izvesti na teren, posebno jer je neizvestan nastup Mirsada Bešlije.
- Dilema ima, ali u modernom fudbalu cela ekipa nosi teret. Svi su podjednako odgovorni i važni, svi igraju i napad i odbranu. Isto tako i uspeh zaslužuje cela ekipa, a ne pojedinci - rekao je Slišković.

Fudbaleri SCG nekoliko puta pozvali su navijače da u što većem broju dođu na stadion Crvene zvezde i glasnim navijanjem pomognu svom timu, a Slišković je izrazio uverenje da u tim apelima nema ničeg zlonamernog i da je to dokaz da su plavi svesni snage bosanskog tima.

Mi bismo to isto radili da smo domaćini u ovako važnom susretu. Mislim da je to samo dokaz da su domaćini svesni našeg kvaliteta i da znaju koliko im je potrebna podrška navijača - rekao je Slišković. Kapiten Bosne i Hercegovine Sergej Barbarez izrazio je zadovoljstvo zato što se njegov tim uopšte i našao u situaciji u kojoj može da sam odluči o svojoj sudbini.
- Svesni smo značaja sutrašnje utakmice. Željni smo pobede i puni optimizma ulazimo u duel - rekao je Barbarez i dodao da pune tribine beogradskog stadiona neće predstavljati problem, već dodatni motiv za njegov tim. - Vrlo se radujem ovom meču i sa velikim zadovoljstvom ću istrčati na teren i predvoditi svoj tim, nadam se, do pobede. San svakog fudbalera, kada počinje karijeru, je da igra ovakve utakmice, pred punim stadionima, pa ne vidim zašto bi to smetalo ikome od nas.
 
zuti5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2005
Poruke: 44

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srbija dobiva2:1
 
tesha
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 271
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma biće svašta,al ipak bolji su Sad Exclamation Question Exclamation
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo plavi!!!!!!!

SCG se direktno plasirala na Svetsko Prvenstvo 2006. Svaka cast!!! 8) 8) 8)
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SCG - BiH 1:0

Mateja Kezman je vec rano odlucio ovu igru mada sam se bas bojio da ce nasi da primu gol kad je Vidic zaradio crveni karton! Otom potom.... idemooooooo na Svetsko Prvenstvoooooo!!! I to, po mom misljenju, zasluzno! Zao mi je Bosne i Hercegovine jer su i oni zaista formirali mladu i dobru ekipu! Confused
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam! Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
beckham
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 124
Mesto: Pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka im cast,bas su legende!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro dosli u bivsu zemlju kosarke i novopecenu zemlju fudbala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kvalifikacije za SP 2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  sledeća
Strana 22 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon