www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kvalifikacije za SP 2006
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Da li nasi mogu da se kvalifikuju za SP 2006?
DA
87%
 87%  [ 132 ]
NE
12%
 12%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 151

Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 4:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mikonen je napisao/la sledeće:
Igra je bila EXTRA, EXTRA dobra, EXTRA fer, EXTRA dramnaricna, EXTRA fenomenalna, - JUGOVİC

Bio sam na utakmici sa navijacima BiH i mogu potvrditi da je sve bilo bas "extra", extra je bilo i pokazivanja tri prsta i prelazak prstom preko vrata u znaku "klanja" prema nama navijacima od strane Nadja, kao i psovanje "majke balijske" nasem izborniku, Sliskovicu, od strane Ognjena Koromana, "extra" su bili i natpisi "noz, zica, srebrenica"...
Bio sam na tekmi, dosao da gledam dobar nogomet, ali sam dobio po glavi...
Hajde Jugovicu, izbrisi, prepravi i ovo, da ovo nije sport, ali nije ni politika, ali isto tako ni desavanja na onoj utakmici nisu bila sportska, to i ti sam znas, zato ako ce se o ovoj tekmi pricati neka se prica na drugom topic-u a ne na sportu...pa majka mu stara kada ce se vise smiriti te usijane glave...

SCiG je zasluzeno prosla dalje i tu se nema sta, nasi se nisu najbolje snasli, a i kako bi...



E i uvezi tebe da dam svoj komentar...

Za tebe vazi isto kao za crnibiser! Idi ti na neki bosanski portal i pogledaj kako se o nama srbima pricalo. I onda uporedi kakva je ovde tema i da li vas neko opako napao.
Znas sta? Prica je uvek ista. Ti sad pricas kako su srbi ispali nacionalisti, kako su vam pretili, kako su vas vredjali, itd. A gde je objektivna strana? Gde je ono? Oh pa dobro, sigurno su i sa nase strane pale neke zestoke reci?? Gde je to?? Sto ne priznas da su bile i provokacije sa strane bosanskih navijaca koji su mozda neciju "cetnicku majku" psovali???

Ne zelim uopste da branim nase "navijace" (tj. divljake) za njihovo ponasanje ali nemoj da generalizujes sve! Isto toliko "navijaca" je bilo i na vasoj strani kad smo mi u Sarajevu igrali.

Ako sam ja napisao da je igra bila extra, onda samo u sportskom smislu jer je ovaj pod-forum SPORT ako se secas i nisam uopste komentarisao desavanja na tribinama. Pitaj ti clanicu ziliku da li sam podrzavao ono sto se posle utakmice desavalo! To nikakve veze nema sa sportom i zato nema potrebe da se to ovde siri! Ima dosta primera za nekulturno ponasanje svih drzava bivse Jugoslavije ali umesto da pamtimo lepe stvari uvek se vracamo na one ruzne i dok se to nastavi, nikad nece mrznja da prestane a to je tuzno... i nije ljudski!

Za tebe vazi takodje da slobodno mozes da se javis na PP i da sa mnom o tome pricas ako te nesto zanima, ali nemoj da izazivas niti da vredjas, nisam ni ja to u bilo kojem slucaju radio Exclamation

Pozdrav.


PS:
Citat:
SCiG je zasluzeno prosla dalje i tu se nema sta, nasi se nisu najbolje snasli, a i kako bi...


I nasi su se svuda snasli i zato su zasluzeno otisli na mundial, a sto je vama sudija protiv Spaniju uzeo pobedu, je tuzno ali nismo mi krivi niti sto ste gol u 97. minutu dobili! Wink

drugi forum je napisao/la sledeće:
IZVINI ABDURRAHMAN

za ove rijeci sto sad dolaze


ali mater him BiiiiP svim srbima
to su djubrat sto ih nema visa na svetu

pa covece to je bolesna NACIJA to kraja

neznam kako ovde moze poneko
da ih hvali
i da him pise ostavimi msn adresu ili sta znam ja


ja nisam jos nista dobro cuo
od tog pokvarenog NARODA da su
za nas narod uradili

samo BIJU nas drugo nista neznaju
ta prljava djubrat

ali vratice him se to sve
ako bog da


Ajd sad ti mene ubedi da ovo ima veze sa utakmicom SCG - BiH i da je ovo sport???
Pisi PP i reci mi gde si ovde, na srpskom forumu, video ovakve reci upucene nekome sto nije srbin??? Wink


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo, izvinjavam se sto pisem iako je tema zakljucana, ali moram da dodam koju rec na sve ovo.

Necu da dajem nikakve kometare o utakmicama, nisam pratila i ne mogu nista da kazem, ali na ovom forumu su svi ljudi dobre volje dobro dosli. Sajt je prvenstveno Srpski, znaci osnivaci ovog sajta su Srbi, ali kod nas je pravilo da su ovde SVI dobro dosli, bez obzira na veru ili boju koze! Uvek smo bili fer i korektni prema svima, tako da je red da i vi clanovi budete fer i korektni prema nama. Ovde je vredjanje strogo zabranjeno, bez obzira ko koga vredja. Znaci ja cu sutra da stanem u odbranu bilo kog clana, nebitno ko je on i sta je, sve dok je on taj koga neko vredja. Politika je zabranjena bas iz tih razloga, ali eto, vama je dosta i utakmica da nadjete nacin da vredjate i prozivate. Ne kazem da niste u jednu ruku u pravu, ali budite realni. Cisto sumnjam da su Bosanski navijaci sedeli mirni, dok su Srpski najvici provocirali... ma hajde?! Ne moze samnom niko da se posvadja ako ja to necu, to je to. Wink Nadam se d aste shvatili poentu mog posta, ako niste, javite se rado cu Vam pojasniti na private. Smile Iskreno se nadam da se nista slicno nece ponoviti i da nasu toleranciju niko nece zloupotrebiti, jer sve ima svoje granice. Vi bi mene trpeli da vam dodjem u kucu i vredjam vas? Cisto sumnjam... Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kvalifikacije za SP 2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Strana 24 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon