www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Milan, Inter ili ipak Juventus???
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
milanista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 1

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 9:16 pm    Naslov poruke: Milan, Inter ili ipak Juventus??? Na vrh strane Na dno strane

ljudi,ima li odje ko da navija za milan.ako ime neka se javi Rolling Eyes
i dal neko od vas navija za inter/juventus??


 
Thuram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaci kako su ssugavo dobili manchester to je bruka
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bio navijac milana kada je jos igrao savicevic i boban, a sada stvarno mi je svejedno a inter nikada nisam volio
 
deki1234
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 08 Jun 2004
Poruke: 17

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 9:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja navijam otkad je savicevic zaigrao tamo
 
SCHegi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2004
Poruke: 14

PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam veliki FAN MILANA.FORZZA MILAN.KAKA JE NAJJACI Rolling Eyes Rolling Eyes
 
jaka masina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Dec 2004
Poruke: 22

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kaka je dobar ali milan je gomila manekena osim kake,crespa i jos nekih ostali su ulickani manekeni
 
mirza_om
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA NAVIJAM ZA MILAN.FORZA MILAN. SHEVCHENKO JE NAJBOLJI. MILAN IMA DOBRU I ISKUSNU EKIPU KOJA JE SPREMNA OSVOJITI LIGU PRVAKA OVE SEZONE. Very Happy
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma srecniji tim ja nisam video,gori us od zvede prosle godine kada su titulu osvajali golovima u 97 i nadalje, inter je ekipa sa dusom koja moze da prekrene za tili cas ali cisto bez pomoci sudija i ostalih....pAZZA INETR
 
X_FaCToR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 81
Mesto: Visoko

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FORZZA NERRAZURI ;INTER CHAMPION samo to mogu reci,milan dole
 
Domacin_05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JESAM, JA, MILAN CE BITI CHAMPION!!!!!!!
 
ivobole
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 90
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam navijao za milan kada je savicevic igrao u njega ali sada ne nikako.sada sam navijac lazio mislim navijam za lazio jos od kako je deki i miha stigli u lazio i do sada i u buduce cu navijati samo za taj tim.sto se tice sadasnjeg milana mislim da je to uz juventus dva najgora tima jer da nemaju sudija mislim da bi bili isti tim kao sto je lazio sada.mada ne kazem za neke igrace da su bas odlicni .najvise mi se svidjaju KAKA,SIDORF,STAM ,a po meni najbolji odbrambeni igrac uz rija ferdinanda je NESTA.SVE U SVEMU MRZIM MILAN:))
 
dinsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 7

uk.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalno da ima Laughing champione di sempre milan!!!! Twisted Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Milan, Inter ili ipak Juventus??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon