www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koje vam najbolji muzicar?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Ko je vam najbolji?
Mica Nikolic
12%
 12%  [ 1 ]
Perica Zdravkovic
0%
 0%  [ 0 ]
Dzavid Ljubovci
0%
 0%  [ 0 ]
Branislav (Bane) Vasic
12%
 12%  [ 1 ]
Dragan Taskovic Taske
0%
 0%  [ 0 ]
Srky boy
25%
 25%  [ 2 ]
Aleksandar Radulovic (Futa)
50%
 50%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 8

Autor Poruka
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 9:55 am    Naslov poruke: Koje vam najbolji muzicar? Na vrh strane Na dno strane

Ja sam obozavatelj narodne muzike, zvane Folk(?) i tako isto gledam i cujem koji muzicar je napravio muziku sa pjevaca.
Ponekad ne trebam cak ni cd da vidim, kad cujem muziku odmah cujem da je muziku t.j. aranzman radio naprimjer Mica Nikolic.
Stavio sam ovdje poll od nekoliko muzicara i volio bi da vidim ko je vam najbolji muzicar t.j. aranzer.
Meni je od zadnjih vremena Srki Boy najbolji a i Bane Vasic je dobar.
Sinanov album je Srki Boy uradio je fenomenalo je napravio pjesme, za mene je jedan od najboljih albuma sto je Sinan snimio do sad.
Perica je isto dobar, ali meni se njegove starije pjesme svidjaju nego nove. Zadnjih godina poceo je da krade muziku i pravi pravi turbofolk muziku. Pogledajte samo Mile Kitica i onu uzasnu pjesmu ,,vidi se''
(se kladim nemas nista ispod nje) Pa zar nije to sramota?
Perica je pravio u vrijeme 1994-1999 godine normalnu folk/narodnu muziku. A izgleda da ljudi traze turbo folk dizel 2.4, a meni to ne treba. Sta vi mislite?



_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj glas je otisao Futi, jer mi je on kao muzicar i aranzer nekeko najzanimljiviji. Posebno mi se svidja njegov period saradnje sa Cecom, kada su se rodile i njene najbolje pesme. 8)
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srky boy ako mislimo na istog Smile
 
sarcastrator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 62
Mesto: tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od ponudjenih Futa je najbolji zato sto je u saradnji sa Marinom Tucakovic radio za masu raznih izvodjaca, i ako se moze reci, u razlicitim zanrovima. Recimo, oni su Oliveru napisali Sta to bjese ljubav, pa Harisu Dzinovicu prvi album (Rano je za tugu itd.) pa Ceci pa Zeljku Samardzicu... Futa legenda

_________________
Sarcasm 4ever!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aleksandar je bas ok muzicar,i veoma dobar kompozitor,o radi pesme je bas najbolji...mada srki boy je po meni 1 po izboru.
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 8:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A za koga radi Futa sad?
Za nikog, osim Acu Lukasa, ma da smatram da Aci pase Zlaja Timoic bolje, one zadnje dve pjesme sa cd-a nesto protiv bolova je Zlaja uradio i super su.

Evo Mina presla saradnju sa Raletom, koga sam isto zaboravio stavit u anketu jer je on isto dobar muzicar. Ali Mina je pjevala puno ljepse uz Futa Band. Treba da se opet vrati Futi.

A Rale meni ponekad dosadjuje s' muzikom sto pravi za Indiru (njegovu ljubavnicu) i Minu, Tanju Savic, jer muzika izgleda jedno na drugo i to ne valja. I uskoro ce isto Stoja izdati novi album sa njegovim pecetom.

Al' je Srki Boy a ne Srky Boy ... to sam ja pogresio.

_________________
Sta cemo raditi kad zlo nestane?
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pomalo sam iznenadjen izborom, a glasao sam za Srky Boya zato sto je saradjivao sa Brenom Laughing

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 11, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Futa jer nije zanrovski uzak, ne krade sam od sebe i ne prodaje iste pesme drugacije upakovane po 16 puta. Wink

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sergej Cetkovic i Vlado Georgijev...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
mirkas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 106
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srky Boy

_________________
Kad prodje sve
Pevacu i tad...
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mjo glas ide.....

Srky Boy .....

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mica Nikolic je najbolji.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Koje vam najbolji muzicar? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon