www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Elektronska Muzika
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
mitric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 56
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja samo ponekad slusam techno i house.......
moj naj drug obozava techno


 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milosdorcol je napisao/la sledeće:
Ali volim Techno, mnml, elektro neki deep house i tako...


ajd preporuci nes al ne nes prosjecno nego nes fakat dobro

_________________
 
dovla1982
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno, ne preferiram techno muziku svakodnevno.. ali mi dodje kao jako dobro opustanje ako izadjem ponekad na neko mesto gde se to pusta (taman da se odmorim od narodnjaka i "srceparajucih" balada na neko vreme)
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he he vis to stvarno je pravi odmor za mozak i dusu od ovih domacih uglavnom depresivnih sra.a imas ti pravo

_________________
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa moras prvo da mi kazes koji pravac volis? Samo mojne da si neki trenser


I da, ne obecavam da cu znati odgovor na tvoje pitanje

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesme koje definitivno treba imati u kolekciji:

DJ Caba Croll- In your face (potatoheadz remix)
Sharpside-Space cruising
M@D-It's name is
Chickencheka feat Loumis - 1 day lover
Chris Liebing-Dandu groove

I ja isto volim sve vrste electro zvuka.....pogotovo house i techno...ponekad slusam progressive.....jedino trance ne volim

_________________


Love don't let me go
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema je super,tehno i psiho je prava muzika
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm....meni netko brise postove bez razloga cini mi se Rolling Eyes nije valjda da mi je netko obriso post zbog onog biiip i lolcine Very Happy evo ja cu ga ponovit...

kaj fali trancerima???ne kuzim zakae to na nasim prostorima kao isfurana muzika, nitko vise kod nas to ne slusa.dobro ni ja ne volim sve od trance muzike al goa rula,nikakav techno ni bilo sta drugo ne moze zamjenit goa trance.to je BiiiiP muzika,niti jedna vrsta muzike nema ucinak na mozak ko ta Mr. Green a kod mene se to trazi

hvala za preporuke Wink

_________________
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusam ja sve vrste techna:psy, psy-trance, minimal, pa i gou(ispiranje mozga tj neka vrsta muslimanskog folka u tehno fazonu Very Happy )
Idem i na rejvove, i mislim da ova muzika tek uzima maha na nasim prostorima! Mnogo cesto moze se cuti, bar ovde u Beogradu u osnovnim i srednjim skolama roka skazi i sl.
 
MARKOsb
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 149
Mesto: sl.brod

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je muzika za sva vremena.uvjek ce je bit
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja sam isto slusao trance kada sam bio klinac, ali me jednostavno vise ne privlaci. Ne zbog same muzike vec zbog svega sto ide uz nju. Svi moji ortaci koji su postali narkomani poceli su da slusaju trance, kada odes na psy rave tu su samo iskrivljeni likovi sa stegnutim vilicama, navijaci i ti fazoni. Zato naprimer volim mnml zato sto je tamo ok ekipa...

Da ne duzim dalje, tranceri su dobili Smederevo i neka tako i ostane

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
limun001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 84

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bas nabrijan na techno, odem tu i tamo na neki party, tema je bas odlicna
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Elektronska Muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon