www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Elektronska Muzika
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Elektronska Muzika Na vrh strane Na dno strane

Kapiram da je Elektronska muzika dosta zastupljena u dansnjem zivotu i iako se ne propagira dosta cini vecinu muzickih desavanja pretezno u vecim gradovima. Glupo je svrstavati sve zanrove u jednu temu, ali je jos gluplje postavljati teme koje ce biti sa jednom stranom...

Ovde dakle delite svoja iskustva sa elektronskom muzikom (osim house-a koji ima svoju temu)



_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!


Poslednja prepravka: CAMO_PEJB datum Sre Dec 06, 2006 12:26 am; ukupno izmenjena 1 put
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda bi bilo dobro da se u ovoj temi pozabavimo i drugim oblicima electro (techno) muzike...i da postavljamo novitete i iz tih muzickih oblasti (jer svi vec znate da imamo jednu temu,ali to je pretezno samo house music)

_________________


Love don't let me go
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusam skoro svu elektronsku muziku,tako da je ova tema super... Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za....house, techno.....nebitno....


a o kakvim to iskustvima pricamo? Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ono, kao , ko gde gostuje, ko pravi najbolju atmosferu na nastupu, gde bi ste voleli da idete, gde ste bili i vasi utisci i tako dalje...

Ja trenutno ne mogu da prestanem da slusam set Remy-a koji je radio za Ministry Of Sound 21. Aprila ove godne. Ako neko zeli da preslusa pomenuti set, a ima brz net, neka mi se javi na pm Wink

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj da pomenemo i Drum & Bass, posto ponekada volim i to da slusam Very Happy

DJ Marky - The Brazilian Job (68:42) Extra stvar

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim i ja D'N'B ali onaj najtvrdji...Ne slusam cesto,ali volim da odem na D'N"b party da se iskacem i izbacim negativnu energiju...
Bad Company mi se svidjaju...Slusala sam ih 2 puta uzivo... 8)
 
steva87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 101
Mesto: VELIKA PLANA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 14, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: DJ Na vrh strane Na dno strane

ej ljubitelji dobrih zurki, nabavite sto brze zurku Sensation White.
mesto Holandija-Amsterdam-stadion FC Ajax
extra je zurka, a film God is my DJ je snimljen bas povodom te zurke. Arrow

_________________
stevan ivanovic
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde nek neko slozi listu najboljih trackova i dajte jos malo setova nabaciteda znam kaj da skidam i daj kaj tu nitko ne slusa trance???dajte neku listu za trance slozite al ono goa i samo the best (nesto osim astral projection)

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ljudi jeste aktivni svaka cast Rolling Eyes

_________________
 
dEki-hoe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Maj 2006
Poruke: 8
Mesto: Sweden

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Re: Techno Muzika Na vrh strane Na dno strane

milosdorcol je napisao/la sledeće:
Nisam siguran da li je ovo pravi sajt za tu temu, al' reko aj da probam Very Happy

Znaci da li neko od vas voli techno (sve vrste),a ako voli aj onda malo da delimo iskustva


Ja sam slusao elektronicki muzika 17godina i najvise volim trance,techno,house,electro,acid,breaks,hard trance,hard style
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
e ljudi jeste aktivni svaka cast Rolling Eyes


A, sta da ti kazem, sto se mene tice ja sam skoro totalno presao na house ( a slusao sam techno od neke 12-e godine), ali i dalje volim techno, pogotovo raveove, jer na njima ima neka energija koja je stvarno neopisiva. Sto se tice trance-a, to ugavnom ne slusam jer mi je prevelika krajnost (mozda da sam ujdoman Very Happy ). Ali volim Techno, mnml, elektro neki deep house i tako...

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Elektronska Muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon