www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Elektronska Muzika
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milosdorcol je napisao/la sledeće:
Znate kako, glupo je da se raspravljate o necemu sto je fakticki jedno, u slobodnom govoru se koristi drugo, a opet u drustvu se tome daje treci termin! I ja sam za temu stavio Techno muzika upravo zbog toga sto ljudi koji prvenstveno ne slusaju tu vrstu muzike, svu elektroniku nazivaju techno, cak i elektro-pop muziku sa MTV-a. E sada, vazni su okviri, a ne sitnice, jer i sami DJ-evi ne znaju sta pustaju, a ni producenti sta prave!! Citat Hernan Cattaneo-a "Ja sam pustao minimal dok jos nisam znao da se to tako zove"!!! Tako da mislim da ova rasprava nema daljeg smisla!


imas pravo, al ti si je poceo Very Happy case closed Very Happy bar smo malo ozivili temu Very Happy



_________________
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i bila je pozeljna neka konverzacija... Wink
 
dejan7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 40
Mesto: Celje

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li ima neko tracklist seta Carl Cox - Impulz 01.04.2000
Ja imam samo par pesama


1.Soulwatcher - Club E
2.Dj Funk -a1 - Run (Uk Extended Mix)
3.Andrew McLauchlan - Love story (Devilfish Remix)
4.Chris McCormack - The Maximalist (Space Djz Remix 1)
5.Dj Misjah - Mankind
6.Dirty - Dirty
7.Marco Bailey - Sygno Power
8.ID
9.Raoul Delgardo - Sheep Doble B1


Ova predzadnja je strava,ako neko zna naziv pesama molio bih da dopuni ovaj tracklist. Very Happy


Poslednja prepravka: dejan7 datum Sub Apr 21, 2007 2:22 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Richie Hawtin @ SC Belgrade 2006 08 25 znaci perverzan set!!! Zao mi je sto nisam bio (hteo sam ali sam bio sprecen Sad )

Takodje extra

Marko Nastic live @ SC diamond life 16.09.06

onda uvek popularni

Sasha - Extrema Outdoor 2006 Cable 07 15 2006

a evo par pesama na koje sam se naprzio u zadnje vreme

D&B:
Pendulum-Hold Your Colour
Hatiras And Dj Dan - Baked From Scratch (Vocal Mix)
Hatiras-Spaced Invader (Original Mix) i (j majik remix)
Hatiras - Anthem (Kemal Remix) ovo i nije d&b ali je extra melodija pesme (vrh je za mix)

Trance:

Filo And Peri - Ordinary Moment
Above & Beyond - Alone Tonight
Super 8 & Dj Tab-Helsinki Scorchin'
chakra - love shines trough

Ako treba nesto od setova cimajte me (ne garantujem nista Mr. Green )

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
psydule
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Dec 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Psy samo psy!!!
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vec duze trazim nekog izvodjaca ili DJ-a koji mijesa etno i elektro motive. pa ako neko zna...
 
VoOdoO_MaN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Okt 2004
Poruke: 109
Mesto: Velika Plana/BG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa imash one kao Balkan Express Smile oni tako neshto rade.

Inache jedan od najboljih setova ove godine je imao Ferry Corsten i Paul Van Dyk.
 
m4verick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 36
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Elektronska muzika...pa ja mislim da je erci clapton dosta zasluzan za razvoj elektronske muzike...i BB KING takodje ali tu su prste umesali i bitlsi........
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

je l ima netko stare setove il bilo sta, techno, trance?ono 1992 - 1997. pogotovo ako netko ima nesto od David Flinton npr. Oldskool Heaven, Siddhartha ~ De La Trance (Headman Mix) Arrow za ovaj track bi ubila, moze i bilo koja druga verzija Sad , Jens ~ Loops & Tings npr. (Fruit Loops Rmx)

ima li netko nesto tako staro da mi uploada, moze i postom Very Happy


PS :
hvala nadenu na podsjetniku da ostavim adresu Very Happy
poison000@gmail.com

_________________


Poslednja prepravka: poison on Ned Mar 11, 2007 4:43 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison ostavi svoju mail adresu da ti neko moze poslati to sto zelis ukoliko ima.... Wink

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ga Leti ) Loops And Tings - Relooped Marco V Mix-edit

_________________

 
CAMO_PEJB
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 495

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pole Folder - Destinations @ FriskyRadio 23 01 2007 Part 1 i 2

Lik je preterao, 2 sata najkvalitetnijeg progresiv zvuka upakovano u savrsen mix, inace isti taj Pole Folder dolazi u Bg za mesec dana Mr. Green

_________________
Svadjanje na forumu je kao ucestvovanje na specijalnoj olimpijadi...Cak i ako pobedish opet si retardiran.!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Elektronska Muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon