www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav i novac
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 4:04 pm    Naslov poruke: Ljubav i novac Na vrh strane Na dno strane

Da li delite pare sa vasom voljenom osobom. Pogotovo ako zivite zajedno. Ili ste vise u fazonu "Ma nemas dragi/a pravo, dok se ne vjencamo". Ili mislite da treba da delite i to radite? Mozda mislite "cist racun duga ljubav" Objasnite nam..


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li delite pare sa vasom voljenom osobom.


naravno Smile

Citat:
Ili ste vise u fazonu "Ma nemas dragi/a pravo, dok se ne vjencamo".


nikad nisam bila u tom fazonu Rolling Eyes

Citat:
Ili mislite da treba da delite i to radite?


naravno da treba da dijelimo.

Ako se volimo i slazemo, tj.ako se ne radi o vezi/braku u kojoj su dvoje zajedno iz razloga sto neko od njih ima pare, ne vidim razlog zasto da ne djelimo sve, pa i pare. Rolling Eyes
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Banetova zeno draga, o kojim parama ti pricas....ako si maloletna , ne verujem da radis, te jedino mozes da delis Banetove pare sa samom sobom....

ne slazem se s tim da mora sve musko da placa, zavisi ko je u kakvoj finansijskoj situaciji, tu je i zensko da pripomogne sto se tice izlazaka, poklona, nekih sitnica, itd..

a kada je vec zajednicki zivot u pitanju, zasto bi se tek tu odvajalo, nema tu moje, tvoje, to je nasa zajednica, to su nase pare

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Cupavi_Ratluk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 81
Mesto: Kg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi nisu pare sve na svetu!Sta ce vam pare ako ste sa nekom osobom koju ne volite,ali ako se volite pare su najmanji problem!Sve mozete da resite zajedno,a pere su na poslednjem mestu (makar je to moje musljenje)
LJUBAV NA PRVOM MESTU Smile

_________________
Кад остариш и побледиш ни за к**ац не вредиш...
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sas Cupavi_Ratluk Very Happy

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cupavi_Ratluk je napisao/la sledeće:
E ljudi nisu pare sve na svetu!Sta ce vam pare ako ste sa nekom osobom koju ne volite,ali ako se volite pare su najmanji problem!Sve mozete da resite zajedno,a pere su na poslednjem mestu (makar je to moje musljenje)
LJUBAV NA PRVOM MESTU Smile


U pravu si, mada, ni od ljubavi ne moze da se zivi. Kad si sa osobom koju volis, vencani ste, a nemate para da platis struju, vodu, hranu...tu nastaju problemi...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od ljubavi se definitivno ne zivi, pare su neophodno nametnuto sredstvo "razmene" i moraju se "stvoriti" Confused

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možemo se voljeti koliko hoćemo ali ako nemamo gdje spavati i priuštiti si najosnovnije stvari - nisam baš u fazonu da onda zajedno tako zaljubljeni šetamo ulicama i prosjačimo jer se eto volimo i to nam ne smeta. Bah. Kao da je svim ljudima koji nemaju pare lijepo jer se volU. To stoji, ali razmislite još jednom - običan, komforan stan, lijepa plaća i zdrav život pa ljubav, ili ljubav i mokre noge, kosa i brlož ?
Ajd sad.

Banetova ženo, doista, jel' imaš svoju plaću?
 
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Banetova ženo, doista, jel' imaš svoju plaću?


imam. no, to nije tema. zasto sam i napisala ono gore sto sam napisala.
 
* Lucky *
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 99

Datum registracije: 14 Jan 2008
Poruke: 807
Mesto: tamo daleko ...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav i novac ?

Zar to ne liči na sponzorstvo ljubavi ?
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubavi, ne lici na sponzorstvo, nego je je u mom pogledu normalno da dve osobe koje zive zajedno dele pare, da tu nema moje - tvoje? Ili mi se cini...Sponzorstvo je kad si sa nekim iz cistog razloga-pare.


♥ Banetova Žena ♥ je napisao/la sledeće:
Citat:
Banetova ženo, doista, jel' imaš svoju plaću?


imam. no, to nije tema. zasto sam i napisala ono gore sto sam napisala.


To jeste teme, jer ne mozes da delis pare a da ih nemas. Ako nemas placu onda je delenje samo njegovih para sa samom sobom...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ljubav i novac ?

Zar to ne liči na sponzorstvo ljubavi ?


nije sponzorstvo vec spoj snova i realnosti. volite se i sve je divno,ali onda dodju racuni i svi ostali prohtevi i zahtevi i.. sta onda? svako placa svoju polovinu,delite "fifti-fifti" ili sve na gomilu pa kolko para tolko muzike Cool
mislim da je ipak o tome ovde rec Laughing ako gresim,neka me neko ispravi,a ostali oproste Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ljubav i novac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon