www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam nedostaje romantika?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
marijalady
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 14 Apr 2006
Poruke: 2166

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno, ja sam bolesno romanticna...zivim za te trenutke...smatram da nema nista lepse od situacije kada ste zagrljeni sa voljenom osobom, gledate duboko jedno drugom u oci i slusate samo otkucaje vasih srca koja kucaju ubrzano zbog bliskosti kojoj ste tog trenutka prepusteni...


_________________
SAMO RETKI NADJU RETKE
 
Sunset
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Romantika = patetika Smile
 
marijalady
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 14 Apr 2006
Poruke: 2166

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sunset je napisao/la sledeće:
Romantika = patetika Smile



zasto? Shocked ajde objasni mi slicnost... Razz

_________________
SAMO RETKI NADJU RETKE
 
Sunset
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo..pokusacu... Naravno svoje misljenje ne namecem, samo ja to malo drugacije posmatram.
Romantika u izvornom smislu obicno podrazumeva setnje pored obala, svece za vecerom, cvece kao izraz paznje..itd..
Medjutim ovo su neke stvari koje meni licno ne znace...ni malo. To moze da uradi svako...jer ima neke svoje ciljeve. Dakle posluzice se proverenim receptom na koji obicno svaka zena odreaguje osmehom i dodatnim simpatijama. To je meni cista trgovina...
"Romantika" je..ako mene pitas...kada uvece legnete u krevet a tebi su ledene noge i kada te iste ledene noge stavis medju njegove da se ugrejes, a on cuti i trpi..Smile, ili kada on iz svog tanjira izvadi parce koje zna da ti volis i da ga tebi....kada te pozove da ti kaze da ga je neko iznervirao do bola....itd...itd..
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sunset je napisao/la sledeće:

"Romantika" je..ako mene pitas...kada uvece legnete u krevet a tebi su ledene noge i kada te iste ledene noge stavis medju njegove da se ugrejes, a on cuti i trpi..Smile, ili kada on iz svog tanjira izvadi parce koje zna da ti volis i da ga tebi....kada te pozove da ti kaze da ga je neko iznervirao do bola....itd...itd..

Very Happy
Bas to. Wink

Te sitnice su mi mnogo romanticnije i neke spontane stvari, nego sablonski gestovi romantike.
Mada, volim ja i kad on meni kupi cvijece.

Ali nekako puno mi je srce kad on vidi da sam umorna, da radim puno, da nemam vremena da zalijem svoje saksijsko cvijece, pa to on uradi umjesto mene. Ja dodjem kuci, vidim sta je uradio i najradije bih se istopila od dragosti.
Ili kad uradi nesto drugo sto zna da ce mi izmamiti osmjeh na lice...
Jednostavno, kad se potrudi zbog mene...

Kad mi napise par stihova, onako od srca.
Mozda nisu vrhunska knjizevnost za 'ucenjake', ali kad bih poredila, za mene su i bolji i ljepsi. Wink
To mi je mnogo draze od prepisanih ili napamet naucenih tudjih stihova.

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, narocito posle nekog romanticnog ljubavnog filma
 
dangerousyu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 16
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka od nas ima neko svoje vidjenje romantike,ja vas upravo pitam da li vam nedostaje romantika kakvu vi zamisljate. Meni je romanticno kada mi donese omiljenu cokoladu sa,na primer, crvenom mashnom,ili kad zaspe u mom narucju dok zajedno gledamo film-meni je sve to romanticno.

_________________
dangerousyu
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wouh ja nazalost nemam takvih problema jer mi je decko "neodoljivo romantican"...mahh samooo trazitee ima ih negde,samo im je glupo da to pokazu...

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, jel je imam u sadašnjoj vezi koliko god želim 8)
 
Maki09
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 266

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedostaje i te kako!

_________________
FDGV FGBFG
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, jesam romanticna, mada ne nesto preterano ali trenutno mi ne nedostaje, dragi mi pruza bas onoliko koliko je potrebno...andjeo moj... :129:

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, nazalost to je tacno da su devojke sve vise same jer muskarci sve zele na brzinu i bez romantike... Ja sam nasla coveka koji stalno nesto smislja da se osecam posebno i lepo... Wink

_________________
Happy & Married
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li vam nedostaje romantika? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon